خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله ملک حسینی
هشدار آیت الله ملک حسینی نسبت به وجود ابتذال در برنامه های فرهنگی
آیت الله ملک حسینی نسبت به وجود ابتذال در برخی از برنامه های فرهنگی هشدار داد.

۱۳۹۸/۲/۱۲ - ۰۰:۱۴

در جشن نیمه شعبان روستای کتا مطرح شد:
حرکت تاریخ به سمت مهدویت/انتظار منجی مربوط به همه انسان های آزاده
آیت الله فرحانی با اشاره به اینکه تاریخ به سمت مهدویت حرکت می کند، گفت: هرجا از مسیر تقوا دور شدیم، دچار مشکل می شویم.

۱۳۹۸/۲/۱ - ۰۹:۳۹

حماسه گجستان، یادآور رشادت های شیر مردان و شیرزنان عشایر غیور بویراحمدی
۳۱ فروردین سال ۱۳۴۲ سالروز حمله هوایی رژیم طاغوت به عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد (جلیل شهرستان بویراحمد) خوی ددمنشی رژیم طاغوتی پهلوی در تاریخ این خطه ماندگار شد.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۹:۱۷

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
تحریم سپاه برای ما افتخار است/انتظار، گذشته را به آینده پیوند می زند
آیت الله ملک حسینی با اشاره به تروریستی خواندن سپاه توسط آمریکا، گفت: این حرکت رئیس جمهور آمریکا که نشان از بی ادبی، بی شخصیتی و کثافت وجود این کاسب دلال دارد به مثابه یک افتخار برای ماست.

۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۴:۲۶

ترس دشمنان از نظام جمهوری اسلامی به واسطه ستون مستحکم ولایت است
آیت الله ملک حسینی با بیان اینکه سپاه در مسیر سخت مقاومت قرار دارد، گفت: ترس دشمنان از جمهوری اسلامی به واسطه ستون مستحکم ولایت فقیه است.

۱۳۹۸/۱/۲۱ - ۱۴:۱۷

در آئین تجلیل فعالان فرهنگی بویراحمد صورت گرفت؛
توصیه های آیت الله ملک حسینی به مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد
آیت الله ملک حسینی خطاب به فعالان فرهنگی مساجد، گفت: در این وانفسای غربت مسجد شما آمده اید تا مساجد را از غربت خارج کنید، اما حواستان باشد که قائده ها را حفظ کنید.

۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۲:۴۲

صلاحیت و شفافیت در کلام رهبری موج می زند/در برابر موانع پیشرفت قد علم کنیم
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آرمان های انقلاب روشن و سخنان رهبر معظم انقلاب نیز صریح و روشن است، گفت صلاحیت و شفافیت در کلمات رهبری موج می زند.

۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۳:۳۲

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد:
هدف گذاری و برنامه ریزی شرط موفقیت فعالیت های فرهنگی/تولیدات فرهنگی نرم افزاری ضرورت کانون ها
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید از امکانات و فرصت های موجود بهره برداری لازم صورت گیرد، خاطرنشان کرد: در مدیریت مساجد، هدف گذاری و برنامه ریزی شرط موفقیت در انجام فعالیت هاست.

۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۲:۵۶

برگزاری مراسم ششمین سالگرد ارتحال آیت الله ملک حسینی
مراسم ششمین سالگرد ارتحال عالم ربانی مرحوم آیت الله سیدکرامت الله ملک حسینی، نماینده فقید ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۰:۱۷

یادی از کرامت ایل/آیت الله ملک حسینی، الگوی مورد اعتماد عشایر جنوب کشور
آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی از شاگردان آیت الله العظمی بروجردی، آیت الله العظمی امام خمینی (ره) و یکی از عوامل اصلی اتصال عشایر جنوب به انقلاب و رهبری آن بود.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۷:۲۱

۱۳ آبان، سرآغاز شکست جبهه باطل برای تحریم های جدید است
امام جمعه موقت یاسوج با اشاره به تهدید آمریکا برای تحریم های جدید در ۱۳ آبان امسال، گفت: قطعا در تحریم هایی که برای تقابل ملت ایران با نظام صورت می گیرد، جبهه باطل شکست می خورد.

۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۵:۲۴

انقلاب عاشورایی، دفاع مقدس و دفاع از حریم حرم بر مقاومت و صبر شکل گرفت
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انقلاب عاشورایی، دفاع مقدس و دفاع از حریم حرم بر مدار این مقاومت شکل گرفت، یادآور شد: صبر و مقاومت عزت انسان بوده و راهی جز مقاومت و ایستادگی نداریم.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۸:۵۸

آیت الله ملک حسینی:
اشعار شاعران سوگواره امام سجاد(ع) برگرفته از دل سوگمند آن هاست
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اشعاری که شاعران در این مجلس خواندند، پرسوگ، پرمعنا و برخاسته از دل سوگمند آنها بود، اظهار امیدواری کرد که خداوند این اشعار را ذخیره مسیر ابدیت آنها قرار دهد.

۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۴:۳۶

آیت الله ملک حسینی عنوان کرد:
ضرورت توجه جدی به آموزش زائران حسینی
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر ضرورت نقش آموزش در مراسم اربعین حسینی به ویژه در کشوار عراق، گفت: از طریق رسانه های مختلف و با تهیه بروشورهای لازم باید به موضوع آموزش زائران توجه جدی شود.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۰:۳۵

بی تدبیری و بی تدبیر باید کنار گذاشته شود/دفاع مقدس ما تبلور مصائب عاشورایی و کربلایی بود
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه باید از خود سئوال کنیم که چرا این چنین عمل کردیم که ضعفی در برابر چشمان دشمن از خودمان نشان دهیم؟، اذعان کرد: باید بی تدبیری و بی تدبیر را کنار گذاشت و دیگر دوران آزمون و خطا نیست.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۵:۴۷

شیعه حسین بن علی (علیه السلام) باید برای انقلاب و اسلام هزینه کند
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امام حسین (علیه السلام) کشته شد تا در نفس کشته شدنش هم امام هدایت و هم کشتی نجات باشد، گفت: شیعه حسین بن علی (علیه السلام) باید برای انقلاب و اسلام هزینه کند.

۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۰۸:۴۵

رشادت های دلیران کربلا به واسطه شیر پاک مادران آنها بود
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خطاب به مادران حاضر در همایش شیرخوارگان، گفت: دامن و سینه های خود را ساده نگیرید، زیرا رشادت های دلیران کربلا، به واسطه شیر پاک مادران آنها بود.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۰۹:۰۵

انقلاب نقد ناپذیر است/نتوانستیم قدرت مقایسه به نسل امروز بدهیم
رئیس شورای سیاست گذاری و راهبری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب با توجه به آرمان های فطری نقد ناپذیر است چون هماهنگ با فضیلت های انسانی است، اما مسیرهایی که حرکت کردیم، قابل نقد است.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۴:۴۰

مرام پهلوانی در شجاعت و عزتی که امام علی (ع) به جامعه نشان داد تجلی پیدا می کند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مرام پهلوانی به معنای زور زیاد و بازوی قوی نیست، گفت: مرام پهلوانی در شجاعت و عزتی که امام علی (علیه السلام) به جامعه نشان داد. تجلی پیدا می کند.

۱۳۹۷/۴/۸ - ۱۴:۲۳

کوتاهی در حق انقلاب، پذیرفتنی نیست/مسیر انقلاب باید با جدیت ادامه داشته باشد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه باید مسیر انقلاب را با جدیت ادامه و به گذشته و آینده انقلاب نگاه کرد، گفت: هرگونه کوتاهی در حق انقلاب، پذیرفتنی نیست.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۱۷:۱۲