خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اشتغال زایی
ایجاد بیش از ۴ هزار فرصت شغلی در کرمانشاه با بهره برداری از ۲۵۳ طرح کشاورزی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، گفت: طرح پهنه بندی مراکز در سطح استان کرمانشاه با معرفی ۱۰۸هزار نفر بهره بردار در دو هزار ۶۳۰ روستا و ۲۲ شهر به صورت پایلوت طی سال جاری در استان اجرا می شود.

۱۳۹۵/۳/۲۷ - ۱۷:۱۴

توجه ویژه به طرح های اشتغال زایی در استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه بر اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد مشاغل جدید در استان تأکید کرد.

۱۳۹۵/۳/۱۲ - ۱۳:۰۱

پرداخت بیش از ۵۷۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کرمانشاهی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه، گفت: سال گذشته با پرداخت ۵۷۱ میلیارد و ۵۸۰ میلیون ریال تسهیلات اشتغال زایی بیش از چهار هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت کمیته امداد ایجاد شد.

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۵:۳۷

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران به شبستان خبر داد:
شرایط اعطای وام ۷۵ میلیون تومانی به کارآفرینان مورد حمایت کمیته امداد
خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: برای کارآفرینان مورد حمایت امداد که پنج نفر را به کار مشغول نمایند ۷۵ میلیون تومان تسهیلات اشتغال بانکی پرداخت می شود.

۱۳۹۵/۲/۲۱ - ۰۹:۱۷

معاون آموزش و پرورش استان اردبیل مطرح کرد:
ضرورت توسعه متوازن رشته های تحصیلی با توجه به نیاز جامعه
خبرگزاری شبستان: معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل بر ضرورت توسعه متوازن رشته های تحصیلی با توجه به نیاز جامعه و علایق خود دانش آموز تاکید کرد.

۱۳۹۵/۲/۱۵ - ۱۲:۳۱

اشتغال‌زایی و خودکفایی مددجویان کمیته امداد در اولویت برنامه ها/ بهره مندی مددجویان از ۲ هزار و ۶۰ طرح اشتغال‌زایی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر، با اشاره به اجرای طرح های اشتغالزایی و خودکفایی مددجویان گفت: ۲ هزار و ۶۰ طرح اشتغال‌زایی تاکنون در استان اجرایی شده است.

۱۳۹۵/۱/۲۸ - ۱۲:۵۱

بیش از ۱۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان دنا پرداخت شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای اشتغال زایی بیش از یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات بانکی به مددجویان و افراد نیازمند در شهرستان پرداخت شده است.

۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۰:۱۶

مروری بر طرح های اشتغال زایی مددجویان کمیته امداد /
رابطه مستقیم فقرزدایی با اشتغال زایی برای نیازمندان
خبرگزاری شبستان:فقر زدایی با اشتغال زایی رابطه مستقیم دارد، کار آفرینان موفقی هستند که روزگاری با فقر دست و پنجه نرم کرده اند اما با همت خود و توکل به خدا توانسته اند روی پای خود بایستند و برای چند نفردیگر نیز محل در آمد شوند.

۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۰۹:۲۵

پرداخت بیش از ۱۳۰ میلیارد ريال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کرمانشاهی
خبرگزاری شبستان: مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کرمانشاه، گفت: از ابتدای امسال تعداد یک هزار و ۲۷۸ مددجو خودکفا شده که شامل ۷۷۷ سرپرست خانوار و ۵۰۱ فرزند خانوار بوده است.

۱۳۹۴/۱۲/۱۳ - ۱۰:۳۲

توسط بسیج سازندگی صورت گرفته است؛
کارآفرینی ۲۶۰۰ کرمانشاهی در حوزه اقتصاد مقاومتی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه، گفت: استان کرمانشاه دارای زیرساخت مناسب اشتغال زایی بوده که استفاده از آنها می تواند آمار بیکاری موجود را کاهش دهد.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۵:۱۱

عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه تأکید کرد:
ضرورت استفاده از مدل طرح تکاپو در برنامه ششم توسعه
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت علمی دانشگاه رازی کرمانشاه، گفت: از ۱۰ سال قبل تاکنون به جمعیت شاغل ایران ۱۵ هزار نفر اضافه شده و هر اندازه که تولیدات و رشد نیز در بخش های مختلف صورت گرفته است، اما نتوانسته به اشتغال زایی کمک کند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۵:۰۱

اختصاص ظرفیت های عرصه اقتصادی برای بانوان کارآفرین
خبرگزاری شبستان: مشاور استاندار و مدیر کل بانوان و خانواده استانداری از واحدهای تولیدی مستقر در روستاها بازدید کرد و گفت: به منظور ارتقاء سطح فعالیت های بانوان کارآفرین از ظرفیت های اقتصادی استفاده می شود.

۱۳۹۴/۱۱/۲۷ - ۱۴:۴۱

تلاش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد توانمندی و خودکفایی مددجویان تحت حمایت است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش این نهاد فراهم کردن بستری مناسب برای حل مشکلات مددجویان، توانمندی و خودکفایی آنان است.

۱۳۹۴/۱۰/۲ - ۱۶:۵۱

طرح های بنیاد مستضعفان نقش اثر گذاری در رونق اقتصادی کرمانشاه دارند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، در بررسی روند اجرای پروژه های مهم اقتصادی، ابراز کرد: اجرایی شدن طرح های بنیاد مستضعفان به اشتغال زایی بیشتر در استان کمک می کند.

۱۳۹۴/۹/۱۰ - ۱۰:۱۷

اعطای بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به مددجویان کرمانشاهی
خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه اعلام کرد: این تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال پایدار به ۱۵۸۸ مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه پرداخت شده است.

۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۲:۱۱

بازدید معاون وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی از چندطرح‌ اشتغال زا کمیته امداد در گیلان
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر تعاون، کار و امور اجتماعی به منظور حمایت از طرح‌های اشتغال مددجویان کمیته امداد و ارتقاء سطح توانمندی خانواده‌های تحت پوشش این نهاد از چند طرح‌ اشتغال زا در شهرستان‌های رضوانشهر و بندرانزلی بازدید کرد.

۱۳۹۴/۸/۳ - ۱۴:۳۴

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان:
سند توسعه اشتغال و سند توسعه فرهنگ زنان استان کرمان تدوین می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان از تدوین سند توسعه اشتغال زنان استان خبرداد و گفت: تدوین سند توسعه فرهنگی زنان استان کرمان نیز در دستور برنامه‌های سال جاری است.

۱۳۹۴/۷/۲۸ - ۲۰:۳۰

توليد كننده برتر گل هاي زينتي در همدان مطرح كرد؛
پشتكار جوانان و اعتماد مسئولين؛ حلقه مفقوده توليد / فارغ التحصيلان كشاورزي نبايد از ريسك بترسند
خبرگزاری شبستان؛ توليد كننده موفق عرصه توليد گل و گياه زينتي تأكيد كرد: به عنوان كسي كه تحصيل و كارم در زمينه كشاورزي بوده، به دانش آموختگان كشاورزي توصيه مي كنم كه دنبال كار پشت ميزنشيني نباشند. زمينه اشتغالزايي در عرصه كشاورزي بسيار زياد است.

۱۳۹۴/۵/۲۱ - ۱۲:۴۹

مجتمع فولاد بوتیای ایرانیان، باقیات الصالحاتی برای کرمان است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان با اشاره به نرخ بالای بیکاری در استان؛ افزود: این کار باقیات الصالحاتی است برای همه کسانی که در اینجا تلاش و به کرمان کمک می کنند.

۱۳۹۴/۵/۱۲ - ۱۷:۲۴

گزارش مركز اجرايي قرارگاه جهاد اقتصادي منتشر شد؛
هزينه ايجاد هر شغل توسط بسيج سازندگي؛ فقط ۱۲ ميليون تومان + جدول
خبرگزاری شبستان؛ مركزاجرايي قرارگاه جهاد اقتصادي گزارش عملكرد سازمان بسيج سازندگي در حوزه اقتصاد مقاومتي طي سال هاي ۹۲ و ۹۳ را منتشر كرده است.

۱۳۹۴/۴/۱ - ۱۴:۲۶