خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اشتغال زایی
اجرای ۲۸ طرح اشتغال از محل اعتبارات بانک سپه در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲۸ طرح اشتغال زایی با اعتبار دو میلیارد و ۳۹۰ میلیون ریال برای مددجویان و نیازمندان استان در سال گذشته از محل اعتبارات بانک سپه اجرایی شد.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۵:۲۶

در نخستین کارگروه اشتغال زایی مطرح شد/
تقویت ۲۵ درصدی تعاونی ها با هدف اشتغال زایی در البرز
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار البرز در نخستین نشست کارگروه اشتغال گفت: بخش اعظم اقتصاد به تعاونی ها اختصاص دارد که براساس آن تقویت ۲۵ درصد از تعاونی ها در سال جاری از برنامه های استانداری البرز در بحث اشتغال زایی است.

۱۳۹۶/۲/۴ - ۱۵:۰۵

پرداخت بیش از ۷۲ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد، گفت: ۵۲۷ طرح اشتغال زایی با اعتبار ۷۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال از محل اعتبارات بانک ملی برای مددجویان و افراد نیازمند اجرایی شده است.

۱۳۹۶/۲/۲ - ۱۳:۱۷

با حضور رئیس جمهور؛
افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۰۰ طرح و پروژه استانی/ اشتغالزایی ۱۰ هزار و ۶۱۱ نفر
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور در مراسمی از طریق ویدئو کنفرانس دستور افتتاح و بهره برداری ۴۰۰ طرح و پروژه را در راستای سیاست ها و منویات مقام معظم رهبری درباره اقتصاد مقاومتی و با ‏هدف پیشرفت و توسعه استان فارس صادر کرد.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۵:۳۳

از ابتدای سال گذشته تاکنون صورت گرفت:
اجرای ۵۲ طرح اشتغال از محل اعتبارات بانک تجارت کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد، گفت: سال گذشته ۱۴میلیارد و ۹۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات تبصره ۲۶ به بانک تجارت ابلاغ شد که از این محل ۵۲ طرح اشتغال اجرا و مابقی در دست اقدام است.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۰۸:۱۴

در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی؛
بیش از سه هزار و ۴۰۰ شغل در کارخانه ها و مراکز تولید نیمه فعال تثبیت شد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل مدیریت و برنامه‌ ریزی استان اردبیل گفت: بیش از سه هزار و ۴۰۰ شغل در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کارخانه ها و مراکز تولید نیمه فعال تثبیت شد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۳:۰۵

اهداء ۶۵۰ سبد کالا به ایتام کهگیلویه و بویراحمدی
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته تحصیلی و تربیتی موسسه خیریه عترت بوتراب گفت: موسسه عترت بوتراب در قالب طرح صله رحم، ۶۵۰ سبد کالا به ایتام تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در هفته جاری اهدا کرد.

۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۱:۳۹

پیش بینی ۵۵۸ پایگاه جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک سالروز تاسیس کمیته امداد و هفته احسان و نیکوکاری، گفت: برای جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری، ۵۵۸ پایگاه ثابت و سیار در نظر گرفته شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۴:۴۳

اجرای بیش از دو هزار طرح اشتغال زایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمدی
خبرگزاری شبستان: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه)کهگیلویه و بویراحمد، یکی از اهداف اساسی کمیته امداد را ایجاد اشتغال پایدار دانست و گفت: بیش از دو هزار طرح اشتغال زایی برای مددجویان استان ایجاد شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۴:۰۵

پرداخت ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در آستارا
خبرگزاری شبستان: فرمانده سپاه ناحیه آستارا گفت: از ابتدای سال ۸۰۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در راستای اشتغال به متقاضیان آستارایی پرداخت شده است.

۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۵:۴۷

عمل به بیش از یکصد تعهد اشتغال زایی در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: مديرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه های اجرایی استان ۱۲۱ درصد به تعهداتی که در زمینه ایجاد اشتغال زایی داده بودند عمل کردند.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۰۷:۳۶

ایجاد اشتغال زایی در زمینه فناوری اطلاعات با تشکیل نظام صنفی در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ارتباطات استان چهارمحال و بختیاری گفت: اگر سازمان نظام صنفی در استان تشکیل شود ما می‌توانیم در رشته فناوری اطلاعات زمینه های اشتغال زایی را فراهم کنیم.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۰۷:۳۶

افزایش ۶ درصدی نرخ مشارکتی در چهارمحال و بختیاری
خبرگزاری شبستان: استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: افزایش ۶ درصدی نرخ مشارکتی در استان را نشانه تحول در سرمایه گذاری ها و اجرای پروژه های عمرانی استان است.

۱۳۹۵/۱۲/۴ - ۰۷:۳۵

بهره مندی بیش از پنج هزار و ۶۲۵ مددجو از خدمات موردی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بیش از پنج هزار و ۶۲۵ نفر از مددجویان از خدمات موردی امداد بهره مند شده اند، گفت: این خدمات در سرفصل های درمان، جهیزیه، فرهنگی، و سایر موارد به این افراد پرداخت شده است.

۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۱۱

نوشهر میزبان سومین جشنواره اقوام ایرانی
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای شهر نوشهر از برگزاری سومین جشنواره اقوام در فروردین ماه ۹۶ به میزبانی این شهرستان در غرب مازندران خبر داد و گفت: ازهمه اقوام سرزمین ایران برای حضور در این جشنواره دعوت بعمل می آید.

۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۳

ضرورت هزینه کردن منابع بانکی در فعالیت های اثربخش تولیدی/پرداخت ۳۴۸ هزارمیلیارد تومان تسهیلات طی امسال
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی، گفت: طی فعالیت دولت یازدهم سالانه ۷۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد شده و این موجب افتخار است و در کمتر کشوری این واقعه رخ می دهد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۰:۱۳

استفاده از همه ظرفیت ها در راستای طرح های اشتغال زایی مددجویان باشت
خبرگزاری شبستان: فرماندار باشت، گفت: در راستای طرح های اشتغال زایی تلاش می کنیم که از همه ظرفیت های شهرستان به خوبی استفاده و لازم است همه دستگاه های اجرایی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۹ - ۱۵:۴۲

راه اندازی ۱۲ شرکت خارجی در البرز گامی در جهت اشتغال زایی
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی از آورده ۴۰۵ میلیارد دلاری برای استان خبر داد و گفت: راه اندازی ۱۲ شرکت خارجی در استان زمینه اشتغال سه هزار نفر را ایجاد کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۰۹:۱۱

آموزش ۱۴۹ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی در زمینه کشت گیاهان دارویی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ( رحمه الله تعالی علیه ) کهگیلویه و بویراحمد گفت: از سال گذشته تاکنون، ۱۴۹ نفر از مددجویان در شهرستان های بویراحمد، کهگیلویه و دنا در بحث گیاهان دارویی آموزش های لازم را فرا گرفته اند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۵:۱۰

فاز اول پروژه ذوب آهن بیستون سال آینده راه اندازی می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل مجتمع جهان فولاد کرمانشاه، با اشاره به اینکه فاز اول واحد صنعتی ذوب آهن بیستون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: فاز اول این پروژه سال آینده راه اندازی می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۹:۵۳