خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اشتغال زایی
دهه فجر امسال صورت می گیرد:
اجرای ۸۵ طرح اشتغال زایی توسط کمیته امداد در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد یکی از مهم ترین برنامه های این نهاد در ایام دهه فجر را اجرای ۸۵ طرح اشتغال زایی دانست و گفت: این طرح ها در زمینه‌ های کشاورزی، دامداری و خدماتی است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۹

تحقق اشتغال زایی در البرز با اقتصاد دانش بنیان
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در نشست شورای فرماندهی اقتصاد مقاومتی تحقق اقتصاد دانش بنیان را زمینه اصلی تحقق اشتغال زایی خواند و گفت: اقتصاد دانش بنیاد یکی از شاهراه های تحقق اشتغال زایی است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۱:۱۱

اجرای ۸۸ طرح اشتغال زایی برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد ۸۸ طرح اشتغال ‌زایی از منابع بانک ملی برای افراد نیازمند و مددجویان تحت حمایت در ۹‌ ماهه سال جاری اجرا کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۸:۱۱

ایجاد اشتغال خواسته به حق مردم است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: یکی از خواسته های به حق مردمی که شروع جریانات تجمعات را در پی داشت بود ولی متاسفانه به اغتشاشات تبدیل شد معضل بزرگ بیکاری است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۷

اقتصاد مقاومتی نباید روی کاغذ بماند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با تأکید بر اشراف مدیران بر رویکردهای ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی، گفت: مدیران وظیفه دارند در حوزه کاری خود سرمایه گذاران را به استان بیاورند.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۹:۰۸

توزیع و تخصیص اعتبارات در سطح شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد باید متوازن باشد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد شورای برنامه ریزی و توسعه استان را بالاترین محل تصمیم گیری و برنامه ریزی برای توسعه دانست و گفت: توزیع و تخصیص اعتبارات در سطح شهرستان های استان باید متوازن باشد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۷:۱۴

محمدعلی نجفی مطرح کرد:
ثبت رکورد ۲۰ هزار فرصت شغلی طی سه ماه در البرز
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در نشست کارگروه اشتغال و تولید خبری را با این عنوان که ظرف سه ماه ۲۰ هزار فرصت شغلی در البرز احیاء شده است، مطرح کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۴:۰۹

عبور از بحران بيكاری مديران ريسك پذير می خواهد
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با بیان اینکه مشکل بیکاری کرمانشاه قابل حل است، گفت: در صورت باز گشايي مرزها مي تواند در مسير كنگاور تا خسروی ۱۰ هزار شغل ايجاد كرد.

۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۰۹:۵۵

نباید با حزب گرایی و جناح بازی مردم را به بیراهه کشاند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه نباید با چپ و راست کردن مردم را به بیراهه کشاند گفت: باید سرمایه گذار جذب کنیم نه اینکه موجب فرار وی شویم.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۲۱:۰۳

تعریف ۳۱ پروژه کسب و کار اینترنتی در البرز؛ تحقق ۱۲ پروژه و اشتغال ۵ هزار نفر
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات البرز با حضور در نشست کارگروه اقتصاد مقاومتی استان البرز از تعریف ۳۱ پروژه کسب و کار اینترنتی در البرز خبر داد و گفت: ۱۲ پروژه و اشتغال ۵ هزار نفر از این تعداد طرح محقق شده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۱:۵۹

استانداری کهگیلویه و بویراحمد با جدیت پیگیر اجرای تفاهم نامه با بنیاد برکت است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر تسریع در اجرائی شدن تفاهم نامه با بنیاد برکت، گفت: با جدیت پیگیر اجرائی شدن تمام مفاد این تفاهم نامه خواهیم بود.

۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۱:۱۳

« البرز » پایلوت طرح روستای بدون بیکار در سطح کشور
خبرگزاری شبستان: استاندار البرز در جلسه کارگروه اشتغال بر لزوم مسئله اشتغال زایی در استان تاکید کرد و گفت: البرز می تواند به عنوان استان پایلوت روستای بدون بیکار در سطح کشور باشد.

۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۲۱:۲۴

با حضور استاندار گیلان؛
یک واحد صنعتی در آستارا افتتاح شد
خبرگزاری شبستان: با حضور استاندار گیلان یک واحد صنعتی در بندر مرزی آستارا افتتاح و به بهره برداری رسید.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۶:۳۵

ایجاد اشتغال برای جوانان و درآمدزایی پایدار مانع مهاجرت روستائیان به شهر است
خبرگزاری شبستان: فرماندار کلانشهر اراک گفت: ایجاد اشتغال برای جوانان و درآمدزایی پایدار مانع مهاجرت روستائیان به شهر است.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۳:۵۰

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
نرخ بیمه و مالیات بر ارزش افزوده در استانهای کمترتوسعه یافته کاهش یابد
خبرگزاری شبستان: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر قرار است تحرکی برای استانهای کمتر توسعه یافته به وجود آید باید نرخ بیمه تامین اجتماعی و مالیات بر ارزش افزوده در این استان ها کاهش پیدا کند.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۳:۴۱

شایسته سالاری، توجه به بانوان و جوانان اولویت استان/ از انتقادات رسانه ها استقبال می کنیم
خبرگزاری شبستان: استاندار آذربایجان غربی گفت: مدیریت صحیح روی منابع انسانی و تاکید بر شایسته سالاری و استفاده از نیروهای جوان و بانوان می تواند زمینه های رشد و پیشرفت را فراهم کند.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۰:۰۱

مدیران بخش خصوصی را دریابند/ بروکراسی اداری از موانع تولید است
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: مسئولان نباید با نرخ بیکاری بالایی که در استان وجود به تولیدکنندگان و کارآفرینان سختگیری کنند.

۱۳۹۶/۸/۱۳ - ۱۰:۲۶

تخصیص ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان بهزیستی کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه،گفت: ۴۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی سازمان برای پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی استان اختصاص یافت.

۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۲:۲۵

فاز اول پروژه رزت، زمینه اشتغال بیش از ۲هزار نفر را فراهم می کند
خبرگزاری شبستان: مدیر پروژه سرمایه‌گذاری رزت گفت: پروژه عظیم رزت منجر به تامین بخشی از درآمدهای پایدار شهرداری می شود و همچنین پس از اتمام پروژه زمینه اشتغال بیش از ۲۵۰۰ نفر را فراهم خواهد کرد.

۱۳۹۶/۸/۱۱ - ۱۱:۵۶

همکاری خیریه «ستاره نور طاها» به منظور ایجاد اشتغال برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: خیریه ستاره نور طاها و کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان تحت حمایت این نهاد تفاهم ‌نامه همکاری امضاء کردند.

۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۴:۰۷