خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

الأحد ١٥ شعبان ١٤٤٠

Sunday, April 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اشتغال زایی
اختصاص ۷۳ میلیارد تومان به اشتغال روستایی مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۷۳ میلیارد تومان از محل منابع اعتبارات اشتغال روستایی به مددجویان کمیته امداد استان اختصاص یافت.

۱۳۹۷/۷/۴ - ۱۴:۱۰

اجرای چهار هزار و ۴۶۸ طرح اشتغال ‌زایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون، چهار هزار و ۴۶۸ طرح اشتغال ‌زایی با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت اجرا شد.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۲:۰۱

طرح‌ های اشتغال روستایی، اولویت اصلی بانک توسعه تعاون
طرح‌ های اشتغال روستایی با توجه به ظرفیت‌ های مناسب استان به‌ عنوان اولویت اصلی و نخست در دستور کار بانک توسعه تعاون کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

۱۳۹۷/۶/۲۴ - ۱۳:۵۳

رئیس مشارکت‌های مردمی بهزیستی:
محدودیتی برای ارائه تسهیلات در حوزه اشتغال نیست/ تحویل ۶۱ هزار واحد مسکونی به مددجویان
رئیس مرکز مشارکت‌های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کشور با بیان اینکه سال گذشته ۵۶ هزار و ۶۸۷ برای مددجویان ایجاد شده، گفت: هیچ محدودیتی برای ارائه تسهیلات در حوزه اشتغال نداریم.

۱۳۹۷/۶/۱۰ - ۱۳:۰۵

ایجاد ۵۱ فرصت شغلی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۵۱ طرح اشتغال‌ زایی بااعتبار یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان برای مددجویان کمیته امداد استان در هفته دولت و دهه امامت و ولایت به بهره داری رسید.

۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۲:۵۳

۱۵ پروژه با ۱۲۱ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان باشت افتتاح و کلنگ زنی شد
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، ۱۵ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با ۱۲۱ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان باشت افتتاح و کلنگ زنی شد.

۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۴۱

۵۵ پروژه شهرستان بویراحمد با حضور استاندار افتتاح و کلنگ زنی شد
همزمان با سومین روز از هفته دولت، ۵۵ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی شهرستان بویراحمد با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مدیران استانی و مسئولین شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۴:۱۹

به مناسبت هفته دولت صورت می گیرد:
افتتاح و کلنگ زنی ۳۱۵ طرح و پروژه در استان کهگیلویه و بویراحمد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۱۵ پروژه عمرانی و طرح اقتصادی با اعتباری افزون بر سه هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت در استان افتتاح و کلنگ زنی می شود.

۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۲:۱۸

از ابتدای سال گذشته تاکنون انجام شد:
اجرای ۴۴۶۸ طرح اشتغال‌ زایی برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون چهار هزار و ۴۶۸ طرح اشتغال‌ زایی با اعتبار ۷۵ میلیارد و ۷۴۴ میلیون تومان برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اجرا شده است.

۱۳۹۷/۶/۳ - ۲۱:۲۵

۲ هزار ۵۹۳ نفر از روستائیان و عشایر کهگیلویه و بویراحمد صاحب شغل می‌ شوند
قائم‌ مقام کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزار و ۵۹۳ نفر از روستائیان و عشایر استان براساس قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری شاغل می‌ شوند.

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۱۵:۴۱

نمایشگاه دست ساخته‌های زنان مهارت آموخته سرپرست خانوار در یاسوج افتتاح شد
نمایشگاه دست ساخته‌ های زنان مهارت آموخته سرپرست خانوار با حضور مشاور وزیرکشور و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج افتتاح شد.

۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۱۴:۲۵

بخشی از ضعف های استان کرمان در حوزه کارآفرینی/با وجود موانع، نمی توان اقتصاد پویا داشت
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: عدم اختصاص زمان کافی جهت رسیدگی به مسائل کارآفرینان و نبود دانش حرفه ای و مهارت را از جمله موانع بر سر راه کارآفرینان عنوان کرد.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۵:۲۲

اشتغال و کارآفرینی نیازمند دانش است/با اخذ مدرک راه به جایی نمی بریم
رئیس مرکز فنی و حرفه ای نایین گفت: با اخذ مدرک راهی به جایی نخواهیم برد چرا که رویکرد اشتغال با آن رویکردی که امروز قابل مشاهده و مقایسه است تفاوت دارد و تنها افرادی می توانند در عرصه اشتغال حرفی برای گفتن داشته باشند که دارای پنجه کارآمد باشند.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۴:۵۲

۲۵۰۰ مددجو تحت حمایت کمیته امداد استان سمنان از خدمات بیمه اجتماعی بهره‌مند هستند
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از بهره‌مندی دو هزار و ۵۵۴ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان از خدمات بیمه اجتماعی خبر داد و گفت: کمیته امداد با پرداخت سرانه بیمه تأمین اجتماعی مددجویان، گام عظیمی باهدف تأمین آتیه زندگی‌شان برمی‌دارد.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۸:۳۸

راه اندازی کارخانه قند یاسوج نیازمند ۱۰۰ هزار تن شکر خام/ضرورت فعال شدن خط تولید چغندر قند در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت فعال شدن خط تولید چغندر تاکید کرد و گفت: رایزنی های لازم برای تامین ۱۰۰ هزار تن شکر خام این کارخانه با هماهنگی های استاندار انجام می شود.

۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۲:۴۰

مددجویان کمیته امداد به دنبال اشتغال و خودکفایی هستند
خبرگزاری شبستان: ۹ میلیارد و ۷۸۳ میلیون تومان برای اجرای طرح اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در بهار امسال هزینه شده است.

۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۵:۲۷

«بروکراسی زمان بر» از موانع اصلی ایجاد اشتغال و بهبود کسب و کار در کرمانشاه است
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، بر اعلام تدوین برنامه های لازم اشتغال زایی توسط دستگاه های اجرایی به تفکیک شهرستان ها توسط دبیرخانه کارگروه اشتغال و سرمایه‌ گذاری استان تأکید کرد.

۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۳:۰۰

ضرورت اعطای تسهیلات اشتغال زایی به روستاییان
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: هزینه کرد صحیح تسهیلات موجب کاهش بیکاری و اشتغال زایی می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۷ - ۲۱:۴۸

تعلل در صدور مجوز های سرمایه گذاری پذیرفتنی نیست
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با اشاره به معضل بیکاری در استان کرمانشاه، گفت: با هرگونه تعلل در صدور مجوز برای سرمایه گذاران به عنوان تخلف برخورد می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۱ - ۱۴:۱۷

رویکردهای اقتصاد مقاومتی در حوزه معادن باید با نقش آفرینی مردم لحاظ شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: باید برنامه بهره برداری از معادن در سال ۹۷ به صورت مشخص تدوین و سهم این حوزه در ایجاد اشتغال استان روشن شود.

۱۳۹۷/۳/۱۷ - ۱۰:۵۴