خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸

السبت ١٩ صفر ١٤٤١

Saturday, October 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سیف
مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وزارت علوم
راهکارهای نوین همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت بررسی می شود
سیف از برگزاری رویداد الگوها و راهکارهای نوین در همکاری دانشگاه با جامعه و صنعت، هم‌زمان با برگزاری هفته پژوهش و فناوری سال ۱۳۹۸ خبر داد.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۱۶:۱۰

استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران:
آموزش مهارت‌های زندگی و سبک فرزندپروری دو نیاز اساسی در مقابله با اعتیاد
سیفی گفت:فرهنگ‌سازی و آموزش مهارت‌های زندگی و سبک فرزندپروری، دو نیاز اساسی برای مقابله با اعتیاد هستند که باید مورد توجه قرار گیرند

۱۳۹۷/۸/۲ - ۱۴:۴۲

در جلسه هیات دولت صورت گرفت
تقدیر رئیس جمهور از خدمات سیف/همتی رییس کل بانک مرکزی شد
هیات دولت جمهوری اسلامی ایران در جلسه امروز خود به عبدالناصر همتی به عنوان رئیس کل جدید بانک مرکزی رای اعتماد داد.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۱۰:۳۰

همایش روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران
همایش روسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور با حضور معاون اول رییس جمهور صبح امروز در دفتر مطالعات وزارت امور خارجه برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۲ - ۱۰:۳۵

پاس گل سیف به دادستانی/توپ در زمین دستگاه قضا
سیف لیست واردکنندگان با ارز دولتی را به دادستانی داد و حالا نوبت دستگاه قضایی است که برخوردهای سختگیرانه با سودجویان ارزی را آغاز کند.

۱۳۹۷/۴/۳۰ - ۱۵:۴۰

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، موزه ای فاخر در خاورمیانه است
رییس ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت:بنده افتخار داشتم که، برای چندمین بار از موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بازدید کنم از موزه ای که یکی از موزه های فاخر در کشورمان و خاورمیانه است.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۰۸:۴۹

سیف خبر داد:
انعقاد پیمان های پولی ایران با چند کشور/پیگیری های دنباله دار بانک مرکزی برای توسعه پیمان های پولی
رییس کل بانک مرکزی درباره وضعیت پیمان های پولی گفت: به ظرفیت های پیمان های پولی دو و چند جانبه آگاه هستیم و در این رابطه با برخی از کشورها پیمان هایی منعقد شده است.

۱۳۹۷/۴/۱۶ - ۱۰:۵۸

مرد تنهای دولت/حصر اقتصادی سیف از آمریکا تا بهارستان
خبرگزاری شبستان: یورش های داخلی و خارجی علیه سیف همچنان ادامه دارد و او در میان این حملات سیاسی محاصره شده و به نظر می رسد رئیس جمهور تنها حامی رئیس کل بانک مرکزی است و باید دید چه زمانی این فضا بر دیدگاه روحانی نیز تاثیرگذار خواهد بود.

۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۰:۲۴

سیف در نگاه یک:
دیگر هیچ موسسه مالی غیرمجاز در کشور نداریم
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه اقدامات بانک مرکزی در جلوگیری از هدر رفت سرمایه سپرده سپرده گذاران بوده است، گفت: دیگر هیچ موسسه مالی غیرمجاز در کشور نداریم و این دستاورد خیلی بزرگی است.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۰۸:۵۹

در حاشيه جلسه هيات دولت؛
اظهارات رییس کل بانک مرکزی در خصوص طرح كنترل بازار ارز
خبرگزاری شبستان: رييس كل بانك مركزي در خصوص طرح جديد براي كنترل بازار ارز گفت: خوشبختانه ما شاهد آثار مثبتي در زمينه هاي مختلف بوديم، البته هنوز زود است كه در مورد اين طرح ما نظر قطعي بدهيم و بخواهيم آثار مثبت آن را تحليل كنيم.

۱۳۹۷/۱/۲۲ - ۱۲:۱۳

سیف:
هدف بانک مرکزی ایجاد ‌آرامش در حوزه اقتصاد کشور است
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی گفت:هدف بانک مرکزی جلوگیری از نوسانات شدید و ایجاد آرامش در حوزه ی اقتصاد است .

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۱:۰۰

سیف در صحن مجلس اعلام کرد:
استقبال رهبری از جایگزینی یورو به جای دلار در مبادلات ارزی
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی گفت: پیشنهاد حذف دلار در مبادلات ارزی و جایگزینی یورو را خدمت مقام معظم رهبری مطرح کردم و ایشان استقبال کردند.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۹:۰۹

گزارش سیف از ساماندهی وضعیت موسسات مالی در جلسه غیرعلنی مجلس
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی در جلسه غیرعلنی مجلس گزارشی از وضعیت ساماندهی موسسات مالی به نمایندگان ارایه می دهد.

۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۸:۵۲

دستورکار جلسات علنی این هفته مجلس
گزارش سیف درباره مشکلات موسسات مالی پیش از ورود به دستور
خبرگزاری شبستان: دستورکار هفتگی جلسات علنی مجلس اعلام شد که بر این اساس رئیس بانک مرکزی در مورد مسائل و مشکلات مربوط به برخی از موسسات مالی و اعتباری قبل از ورود به دستور به نمایندگان گزارش می دهد.

۱۳۹۶/۹/۴ - ۱۱:۴۵

رییس کل بانک مرکزی سه برنامه عملیاتی تولید و اشتغال را تشریح کرد
تحقق اهداف برنامه های اشتغالزایی با هم افزایی دستگاه های اجرایی
خبرگزاری شبستان: سیف حمایت از ایجاد و توسعه اشتغال در کشور را در قالب سه برنامه عملیاتی از سوی دولت را مورد اشاره قرار داد و گفت: تحقق اهداف برنامه های اشتغالزایی با هم افزایی دستگاه های اجرایی میسر می شود.

۱۳۹۶/۶/۲۶ - ۱۱:۵۳

سیف در جمع خبرنگاران:
عزل روسای شعبات بانکی متخلف/مردم به جای بازار ارز در بانکها سپرده گذاری کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس کل بانک مرکزی از عزل شعب بانکهایی که کاهش نرخ سود بانکی را اعمال نکرده اند خبر داد و افزود: سپرده گذاران در بازار ارز سپرده گذاری نکنند و بانکها سود اقتصادی بیشتری نسبت به بازار ارز دارند.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۳:۳۵

سیف در جمع خبرنگاران:
برخورد جدی با بانک‌های ارایه‌دهنده سود بیشتر از ۱۵ درصد
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی از برخورد جدی این سازمان با بانک‌هایی که بیشتر از ۱۵ درصد بر روی سپرده‌ها سود می‌دهند، خبر داد و گفت: کاهش نرخ سود تسهیلات بانک‌ها نیز در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

۱۳۹۶/۶/۱۵ - ۱۴:۱۵

مديرعامل بانك كشاورزي اعلام کرد:
«۴ میلیارد تومان» سقف اعتبار برای هر مشتری در استان ها
خبرگزاری شبستان:رئيس هيئت مديره و مديرعامل بانك كشاورزي با بیان اینکه سقف اعتبار در داخل استان ۴ میلیارد تومان برای هر مشتری است، افزود: برای کارهای توسعه ای، نرخ تسهیلات کشاورزی سه درصد زیر مصوبه شورای پول و اعتبار است.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۳:۳۱

رییس کل بانک مرکزی:
جلوگیری از پرداخت تسهیلات یکبار مصرف بانکی/ لیست پروژه های سود ده خراسان جنوبی ارائه شود
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر اینکه درخصوص خراسان جنوبی باید احساس تکلیف بیشتری بشود، گفت: لیستی از پروژه های خراسان جنوبی که می توانند به سوددهی برسند به ما ارائه شود؛ بعد از بررسی ها، تصمیمات لازم برای اعطای تسهیلات لحاظ می شود.

۱۳۹۶/۶/۶ - ۱۳:۲۰

سیف:
تلاش های دولت به ثمر نشست/ امضای قرارداد ۸ میلیارد یورویی میان ایران و کره جنوبی
خبرگزاری شبستان: رییس کل بانک مرکزی اعلام کرد: تلاش های دولت در گسترش روابط بین المللی و اقتصادی جهانی به ثمر نشسته است و امروز بزرگترین قرارداد پسابرجامی را به ارزش ۸ میلیارد یورو با اگزیم بانک کره جنوبی امضا کردیم.

۱۳۹۶/۶/۲ - ۱۱:۳۱