خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فناوری جدید
عضو هیات علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه:
لزوم به کارگیری پیوست های اخلاقی، حقوقی و معنوی در استفاده از فناوری های جدید
حجت الاسلام و المسلمین سالاری فر گفت: پیوستهای فرهنگی سرچشمه هایش را از حوزه اخلاق و حقوق و معنویت می گیرد به عبارت دیگر ما راهی نداریم جز این که از توانمندی های معنوی، اخلاقی، حقوقی و ... در جهت تصفیه محتوای شبکه های اجتماعی بهره ببریم.

۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۹:۱۲

به مناسبت هفته پژوهش برگزار می شود:
برپایی نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری با بیش از 80 غرفه در دانشگاه خوارزمی
خبرگزاری شبستان: دبیر همایش هفته پژوهش و فناوری استان البرز از اختصاص بیش از 80 غرفه در نمایشگاه هفته پژوهش البرز خبر داد و گفت: بیش از 80غرفه در بخش‌های مختلف واحد‌های صنعتی، دانشگاه‌ و پژوهشکده‌ها همچنین نهادها و دستگاه‌های اجرایی جانمایی شده است.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۷:۲۵

معاون پلیس راهور تهران بزرگ در گفتگو با شبستان:
تجهیز ۲۵۰۰ پارکومتر به فناوری جدید/جریمه 20 هزار تومانی توقف بدون شارژ
خبرگزاری شبستان:معاون پلیس راهور تهران بزرگ، از تجهیز ۲۵۰۰ پارکومتر به فناوری جدید خبر داد و گفت: شهروندان در زمان پارک خودرو در حاشیه خیابان حتما نسبت به شارژ پارکومتر اقدام کنند.

۱۳۹۳/۹/۱۵ - ۱۶:۲۸