خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ ربيع الأوّل ١٤٤١

Tuesday, November 12, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه موسوی لارگانی
موسوی لارگانی در تشریح سوال خود از وزیر صنعت:
علت اصرار بر استمرار به کارگیری بازنشستگان در وزارتخانه چیست؟
نمایند مردم فلاورجان در مجلس با طرح سوال خود از وزیر صمت گفت: علت اصرار بر استمرار به کارگیری بازنشستگان در وزارتخانه چیست؟

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۱:۲۰

عضو مجمع روحانیون مجلس شورای اسلامی:
مساجد بهترین پایگاه ها برای تبیین قیام و اهداف امام حسین (ع) هستند
موسوی لارگانی با بیان اینکه مساجد بهترین پایگاه ها برای تبیین اهداف و قیام امام حسین هستند، گفت: وعاظ، سخنرانان و خطبا در مساجد ضمن تبیین اهداف امام حسین از قیام عاشورا مراقب باشند که خرافات وارد عزاداری های امام حسین (ع) نشوند.

۱۳۹۸/۶/۱۱ - ۰۸:۴۷

عضو فراکسیون غدیر مجلس شورای اسلامی:
تقویت فرهنگ غدیر در گرو برنامه ریزی مدون و سرمایه گذاری بیشتر است
حجت الاسلام موسوی لارگانی با انتقاد از اینکه در تقویت فرهنگ غدیر آنگونه که باید و شاید در کشور کار نکرده ایم ،گفت: تقویت فرهنگ غدیر درگرو برنامه ریزی مدون و سرمایه گذاری بیشتر است .

۱۳۹۸/۵/۲۳ - ۱۰:۱۳

نایب رئیس فراکسیون تعاون مجلس:
دولت های ما اعتقادی به تعاون ندارند/ تنها ۶ درصد اقتصاد ما به تعاونی ها واگذار شد
موسوی لارگانی دولت های ما اعتقادی به تعاون ندارند، گفت: دولتها به این امر اعتقاد ندارد چه زمانی که یک وزارتخانه مستقل داشتیم و چه زمان ادغام این وزارتخانه با وزارت کار.

۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۰۷:۵۶

نماینده مردم فلاورجان در مجلس:
حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن باعث ناامیدی دشمنان انقلاب می شود
موسوی لارگانی با تاکید بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی این روز باعث ناامیدی دشمنان انقلاب و نظام می شود.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۱:۱۰

نماینده مردم فلاورجان:
عزتمندی مردم بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی است
موسوی لارگانی با اشاره به مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: عزتی که در حال حاضر مردم به واسطه انقلاب پیدا کرده اند قابل مقایسه با قبل نیست.

۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۰:۰۵

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
حذف چهارصفر به صلاح کشور نیست
موسوی لارگانی با بیان اینکه حذف چهارصفر هزینه سنگینی برای کشور دارد، گفت: این اقدام بانک مرکزی به صلاح کشور نیست.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۰۷

موسوی لارگانی:
۴۰ درصد تحصیلکردگان دانشگاهی بیکار هستند
نماینده مردم فلاورجان در جریان قرائت گزارش کمیسیون ویژه تولید ملی در رابطه با وضعیت شاعلان و بیکاران گفت: متاسفانه وضعیت تحصیلکردگان در کشور خوب نیست و ۴۰ درصد تحصیلکردگان دانشگاهی بیکار هستند.

۱۳۹۷/۹/۶ - ۰۹:۳۹

موسوی لارگانی:
دوربین‌های دشمن جمعیت با شکوه راهپیمایی ۱۳ آبان را نمی‌بیند
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان اینکه دوربین های رسانه های دشمن جمعیت باشکوه راهپیمایی امروز را نمی بیند، گفت: همین رسانه ها اگر چند نفر انگشت شمار در گوشه ای اعتراضی داشته باشند به دنبال بزرگ نمایی آن هستند.

۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۱۳:۰۰

موسوی لارگانی:
امیدواریم کاهش قیمت ارز ادامه یابد/دولت تدبیر کند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه امیدواریم روند کاهشی قیمت ارز ادامه یابد،‌ گفت:‌ دولت باید تدبیر کند این روند را ادامه دهد چرا که در صورت افزایش قیمت ارز مردم با مشکلات معیشتی شدیدتری مواجه می شوند.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۴:۰۸

موسوی لارگانی در گفتگو با شبستان:
جلوی هزینه‌های غیرضرور در کشور گرفته شود/برای حل مشکلات کشور نیاز به همدلی داریم
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه برای حل مشکلات فعلی کشور نیاز به همدلی و همصدایی داریم، گفت: باید جلوی هزینه‌های غیرضروری در کشور گرفته شود تا بتوانیم از این طریق به مردم خدمات‌رسانی بهتری داشته باشیم.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۰۷:۳۳

خشکسالی های پیاپی مردم استان اصفهان را با چالش روبرو کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: خشکسالی های پیاپی سال های اخیر مردم استان اصفهان را با چالش های معیشتی روبرو کرد.

۱۳۹۷/۳/۲۲ - ۱۳:۱۷

موسوی لارگانی در گفتگو با شبستان:
وحدت شیعه و سنی خواست امام و رهبری است/با وجود وحدت هیچ ابرقدرتی نمی تواند بر مسلمانان مسلط شود
خبرگزاری شبستان: عضو مجمع روحانیون مجلس با تاکید بر بیانات رهبری در مورد وحدت شیعه و سنی گفت: با ایجاد وحدت بین مسلمانان هیچ ابرقدرتی نمی تواند بر آنها مسلط شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۱۷

موسوی لارگانی:
عملکرد اشتباه وزارت کشور باعث گرفتاری جوانان در روستاها به مواد مخدر شده است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فلاورجان گفت: عملکرد اشتباه وزارت کشور در بحث حاشیه نشینی باعث شده است که اکثر جوانان مظلوم روستانشینی گرفتار مواد مخدر شوند.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۲:۱۴

نماینده فلاورجان از پاسخ های وزیر کشور قانع شد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فلاورجان از پاسخ های وزیر کشور در مورد علت بی برنامگی وزارت کشور نسبت به توسعه و مدیریت روستاها قانع شد.

۱۳۹۶/۹/۸ - ۱۱:۵۹

حجت الاسلام موسوی لارگانی با حضور در غرفه شبستان:
نیاز به این تعداد بانک در کشور نداریم
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه مردم خانه و زندگی شان را فروختند و در موسسات مالی سپرده گذاری کردند، گفت: اما در کشور نیاز به این تعداد موسسه مالی و بانک نداریم.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۹:۵۲

با حضور موسوی لارگانی/
زنگ بازگشایی مدارس فلاورجان نواخته شد/ علم‌آموزی مورد تاکید اسلام است
خبرگزاری شبستان: رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: دین اسلام بر اهمیت علم‌آموزی تأکید فراوانی دارد و به برکت انقلاب اسلامی برای تمامی سنین و افراد فرصت علم‌آموزی فراهم‌ شده است.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۷:۵۹

حمایت از شرکتهای دانش بنیان شاهراه توسعه اشتغال است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: از کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان شهرستان فلاورجان با اعطای وام حمایت می کنیم.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۰۹:۴۴

لاریجانی د ر پاسخ به لارگانی:
جوسازی اخیر علیه مجلس نامردی بود
خبرگزاری شبستان: رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده فلاورجان و با اشاره به مصوبه مجلس در مورد حقوق های نجومی گفت: جوسازی ها علیه مجلس درست نبود و نامردی بود.

۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۱۲:۵۱

لارگانی در گفتگو با شبستان:
تشکیل کانونهای فرهنگی هنری جدید در مساجد کشور نیازمند بودجه و اعتبارات سالانه است
خبرگزاری شبستان:نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تکلیف دولت برای ایجاد کانونهای فرهنگی هنری در مساجد بالای هزار نفر جمعیت گفت: ایجاد کانونهای جدید نیازمند بودجه و اعتبارات سالیانه است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۷:۰۷