خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

الجمعة ٢ جمادى الأولى ١٤٣٩

Friday, January 19, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دولت
رییس جمهور در جلسه هیات دولت:
تاکید بر ضرورت بهره‌مندی مؤثر از فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: روحانی با تاکید بر ضرورت بهره‌مندی مؤثر از فضای مجازی گفت: باید تلاش شود کشور در حوزه توسعه اقتصاد فضای مجازی از جهان عقب نیفتد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۰

گزارش وزارت کشور از اجرای منشور حقوق شهروندی
صيانت از حريم امنيت عمومي و حقوق شهروندي از مأموريت هاي ثابت وزارت كشور
خبرگزاری شبستان:مجموعه وزارت کشور اقدامات گسترده ای در راستای تحقق بندهای مصرح در فصول «منشور حقوق شهروندی» از جمله"حق کرامت و برابری انسانها"، "حق مشارکت در تعیین سرنوشت"، "حق اداره‌ شایسته و حسن تدبیر" منشور حقوق شهروندی داشته است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۰

نرخ رشد اقتصادی ۴.۵درصد شد + متن گزارش
خبرگزاری شبستان: براساس اعلام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، رشد اقتصادی کشور به‌قیمت‌های ثابت سال ۱۳۹۰ در شش‌ماهه نخست سال ۱۳۹۶، به عدد ۴.۵درصد رسید.

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۷:۲۸

رئیس‌ جمهور در دیدار رئیس مجلس سوریه:
طرح جدید آمریکایی ها توطئه‌ای برای تمامیت ارضی و امنیت سوریه و منطقه است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در دیدار رئیس مجلس سوریه با بیان اینکه روابط و مناسبات راهبردی و دوستانه از اهداف مهم ایران و سوریه از دیرباز بوده است، گفت: طرح جدید آمریکایی ها توطئه‌ای برای تمامیت ارضی و امنیت سوریه و منطقه است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۳

روحانی در دیدار رییس مجلس عراق:
ایران خواهان عراقی واحد و عدم تغییر در مرزهای جغرافیایی کشورهای منطقه است
خبرگزاری شبستان: رییس‌ جمهور ،گسترش مناسبات جمهوری اسلامی ایران با عراق را به عنوان کشوری بزرگ و تأثیرگذار در منطقه حائز اهمیت دانست و تاکید کرد: ایران خواهان عراقی واحد و عدم تغییر در مرزهای جغرافیایی کشورهای منطقه است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۶

ربیعی:
تکذیب حمله موشکی آمریکا به نفت‌کش سانچی/پرسنل سانچی «شهید خدمت» محسوب می شوند
خبرگزاری شبستان: وزیر تعاون‌، کار و رفاه اجتماعی در نشست خبری کمیته ویژه رسیدگی به حادثه نفتکش سانچی ضمن تکذیب حمله موشکی آمریکا به نفت‌کش سانچی گفت: کسانی که این داستان‌ها را می‌سازند از وضعیت دریا و قوانین آن آگاهی ندارند.

۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۳:۰۵

فرصت نقد شدن ۳۲ میلیارد تومان اوراق خزانه از دست رفت
خبرگزاری شبستان: استاندار ایلام، گفت: با سهل انگاری برخی مدیران فرصت نقد شدن ۳۲ میلیارد تومان اوراق خزانه برای پرداخت طلب پیمانکاران با سهل انگاری برخی مدیران از دست رفت.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۰

در اطلاعیه دفتر رییس جمهور تاکید شد:
انتساب جمله "امام زمان هم قابل نقد است" به رئیس جمهور، کذب محض است
خبرگزاری شبستان:دفتر رییس جمهور در واکنش به برخی حاشیه سازی های کذب پیرامون سخنرانی رییس جمهور در دیدار وزیر و مسئولان وزارت امور اقتصادی و دارایی تصریح کرد: انتساب این جمله به رییس جمهور که "امام زمان (عج) هم قابل نقد است" کذب محض است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۰

بررسی گزارش وضعیت آلودگی هوای کلانشهرها در جلسه هیات دولت
خبرگزاری شبستان: هیأت وزیران در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی، رییس جمهور به بررسی گزارش وضعیت آلودگی هوای کلانشهرها و اقدامات انجام شده، موانع اجرایی و راهکارهای موجود پرداخت و تصمیماتی را در این زمینه اتخاذ کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۷:۲۹

در جلسه هیأت امنای صندوق توسعه ملی به ریاست روحانی؛
رییس جدید هیات عامل صندوق توسعه انتخاب شد
خبرگزاری شبستان: جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی جمهوری اسلامی ایران روز شنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور تشکیل شد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۷

رییس جمهور یک قانون مصوب مجلس را برای اجرا ابلاغ کرد
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور، یک قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارت جهاد کشاورزی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۰

رییس جمهور در جلسه هیات دولت با استقبال از فرمایشات رهبر معظم انقلاب:
حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با استقبال از فرمایشات روز گذشته رهبر معظم انقلاب تاکید کرد که حل مشکلات اقتصادی و تامین حقوق شهروندان دستور کار اصلی دولت است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۲۳

جهانگیری در دیدار مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی:
دولت محدودیتی برای حل مسائل دریاچه ارومیه قائل نیست
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور با اشاره به اهمیت دریاچه ارومیه و حساسیت کل کشور نسبت به احیاء و حفظ این دریاچه، تصریح کرد: دولت محدودیتی برای حل مسائل دریاچه ارومیه قائل نیست.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۸:۰۵

رییس جمهور در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی:
تأکید بر ریشه‌یابی علل فرهنگی و اجتماعی حوادث و اهتمام مسئولان نسبت به مطالبات به حق مردم
خبرگزاری شبستان: روحانی با اشاره به حوادث اخیر کشور بر لزوم ریشه‌یابی علل فرهنگی و اجتماعی آن و نیز اهتمام مسئولان به ارتباط با مردم و پاسخگویی به مطالبات به حق آنان تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۹

ابلاغ آیین نامه ساماندهی مشاغل، اصناف و فعالیت‌های شهری
خبرگزاری شبستان: معاون اول رئیس جمهور آیین نامه ساماندهی مشاغل، اصناف و فعالیت های شهری را ابلاغ کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۳

نوبخت در پاسخ به شبستان اعلام کرد:
استمرار قیمت فعلی بنزین در سال آینده/بازگشایی فضای اینترنت برای کسب و کار
خبرگزاری شبستان: سخنگوی دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه درخصوص تصمیم کمیسیون تلفیق به منظور اصلاح قیمت حاملهای انرژی گفت: طبق تصمیم این کمیسیون قیمت حاملهای انرژی از جمله بنزین استمرار خواهد یافت و باید منتظر نظر صحن علنی مجلس باشیم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۲۳

نوبخت:
ایجاد یک میلیون و ۳۳هزار فرصت شغلی در ۹۷/استخدام ۳۰ تا ۴۰ هزار نفر در دولت
خبرگزاری شبستان: رییس سازمان برنامه و بودجه در مورد نحوه ایجاد یک میلیون و ۳۳ هزار فرصت شغلی جدید در سال ۹۷ از سوی دولت توضیح داد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۰:۵۷

رییس جمهور در دیدار وزیر و معاونان وزارت امور اقتصادی و دارایی:
مردم به حق می گویند ما را ببینید، به حرفمان گوش کنید و به خواست ما عمل کنید
خبرگزاری شبستان: روحانی با اشاره به اینکه مردم به حق می گویند ما را ببینید، به حرفمان گوش کنید و به خواست ما عمل کنید، تصریح کرد: اینکه خواسته مردم فقط به اقتصاد محدود شود، آدرس غلط و توهین به مردم است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۴

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
دولت موظف به افزایش بودجه مساجد است
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت طبق قانون برنامه ششم توسعه موظف شده است بودجه مساجد و حوزه فرهنگ دینی را افزایش دهد و در سال اول اجرای این برنامه یعنی سال ۹۶ با وجود تحریم‌ها این موضوع تحقق یافت.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۹

جهانگیری:
تدابیر لازم برای تامین مرغ و تخم مرغ در ایام پایانی سال اتخاذ شود
خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور مرغ و تخم مرغ را دو کالای پراهمیت و تعیین کننده در سبد غذایی و مصرفی زندگی مردم دانست و بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای مدیریت و تامین این دو محصول به ویژه در ایام پایانی سال تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۷