خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶

الأحد ٣ المحرّم ١٤٣٩

Sunday, September 24, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه دولت
امام جماعت مسجد امام‌ زمان (عج):
هیئات مذهبی مردم را به سوی کسب مکارم اخلاقی سوق دهند
خبرگزاری شبستان: امام جماعت مسجد امام‌ زمان (عج) با بیان اینکه یکی از راهکارها برای اصلاح وضعیت اخلاقی کشور برگزاری مجالس مذهبی در مساجد با مدیریت ائمه جماعات است، اضافه کرد: هیئات مذهبی مردم را به سوی فضایل و مکارم اخلاقی سوق دهند.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۹:۰۷

رییس جمهور چهار عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر را منصوب کرد
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در حکمی چهار عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران را برای یک دوره چهارساله منصوب کرد.

۱۳۹۶/۷/۲ - ۰۷:۱۵

رحمانی فضلی رئيس كميسيون «سیاسی – دفاعی» دولت شد
خبرگزاری شبستان: عبدالرضا رحمانى فضلى، وزير كشور در اولين جلسه كميسيون «سیاسی، دفاعی» در دولت دوازدهم در جريان برگزارى انتخابات داخلى با حداكثر آرا به عنوان رياست اين كميسيون به مدت ٤ سال انتخاب شد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۵:۱۲

آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با نواخته شدن زنگ یکی از مدارس تهران توسط رییس جمهور
خبرگزاری شبستان: سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با حضور ۱۳ میلیون دانش آموز در سراسر ایران اسلامی روز شنبه به طور رسمی با نواخته شدن زنگ یکی از مدارس تهران توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور آغاز شد.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۸:۵۶

رییس جمهور در مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶:
باید در محیط مدرسه افکار دیگران را تحمل و به فکر دیگران احترام بگذاریم
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام روحانی در مراسم بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ با تاکید بر اینکه محیط مدارس ما باید محیط اخلاق و ادب باشد، گفت: باید در محیط مدرسه افکار دیگران را تحمل و به فکر دیگران احترام بگذاریم.

۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۸:۵۳

رییس جمهور وارد تهران شد
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام حسن روحانی، رییس جمهور که برای شرکت در هفتاد و دومین مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده بود دقایقی پیش به تهران بازگشت.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۱۴:۳۹

روحانی در دیدار نخست وزیر انگلستان:
ایران آماده است روابط خود را با انگلستان در همه عرصه ها توسعه و تعمیق بخشد
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در دیدار نخست وزیر انگلستان با استقبال از حمایت قاطع اتحادیه اروپا و لندن از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تاکید کرد که جمهوری اسلامی ایران آماده است روابط خود را با انگلستان در همه عرصه ها توسعه و تعمیق بخشد.

۱۳۹۶/۶/۳۰ - ۰۸:۳۹

رحمانى فضلى رئيس كميسيون "خاص امور کلان شهر تهران و سایر کلان شهرها" دولت شد
خبرگزاری شبستان: عبدالرضا رحمانى فضلى وزير كشور در اولين جلسه كميسيون خاص امور کلان شهر تهران و سایر کلان شهرها در دولت دوازدهم در جريان برگزارى انتخابات داخلى با حداكثر آرا به عنوان رياست اين كميسيون به مدت ٤ سال انتخاب شد.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۱:۲۷

روحانی در دیدار نخست وزیر پاکستان:
تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است/ آماده تامین انرژی پاکستان هستیم
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با بیان اینکه ایران برای روابط دوستانه و برادرانه خود با پاکستان اهمیت زیادی قائل است، تاکید کرد: تهران خواهان توسعه روابط با اسلام آباد در همه زمینه ها است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۵۴

روحانی در جمع مدیران و خبرنگاران ارشد رسانه های همگانی آمریکا:
در بحث برجام هر اتفاقی روی دهد، ایران پیروز است/تاکید بر نقش ارزنده رسانه ها در انتقال حقایق و دفاع از منافع ملتها
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با اشاره به اینکه در بحث برجام هر اتفاقی روی دهد، ایران پیروز است. البته آمریکا اگر خارج شود ضرر و اگر بماند نفع می برد، گفت: ما برای هر شرایطی آماده ایم و برای ادامه راه خودمان مشکل نداریم.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۵۱

روحانی در دیدار رییس جمهور بلغارستان:
زمینه ها برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با بیان اینکه توسعه روابط با بلغارستان به عنوان کشوری دوست در کنار دریای سیاه برای ایران حائز اهمیت است، زمینه ها را برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری تهران – صوفیه گسترده خواند.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۴۷

روحانی در جلسه گروه تماس میانمار سازمان همکاری اسلامی:
سازمان ملل متحد و سازمان همکاری اسلامی پاسخی درخور، به وضعیت اسفناک جامعه مسلمان میانمار بدهند
خبرگزاری شبستان:رییس جمهور با تاکید بر اینکه بی توجهی به نقض حقوق اولیه مسلمانان روهینگیا به تشویق افراطی گری می انجامد و می تواند کل منطقه را بی ثبات سازد، از سازمان ملل متحد و سازمان همکاری اسلامی خواست پاسخی درخور، به وضعیت مسلمان میانمار بدهند.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۳۹

روحانی در دیدار نخست وزیر ژاپن:
حمایت قاطع ژاپن از برجام در تحکیم صلح و ثبات منطقه موثر است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور، برجام را یک توافق مهم بین‌المللی دانست و تاکید کرد که امروز و پس از تلاش های زیاد هفت کشور برای به نتیجه رسیدن مذاکرات و عملیاتی شدن برجام، نباید اجازه دهیم که یک کشور به صورت خودسرانه ای توافق را خدشه دار کند.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۳۴

رییس جمهور در دیدار جمعی از نخبگان سیاست خارجی آمریکا:
ایران بر مبنای اراده مردم و دمکراسی اداره می شود/برای هر شرایطی آماده ایم
خبرگزاری شبستان:رییس جمهور خروج از توافق برجام، یا مقابله کردن و یا تضعیف آن را به معنای تضعیف جامعه بین‌المللی، دیپلماسی و مذاکره و تضعیف سازمان ملل و شورای امنیت دانست و تاکید کرد: برای هر شرایطی آماده ایم؛ ضرر خروج از برجام صد درصد متوجه آمریکاست.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۲۴

مساجد بلژیک زیر ذره‌بین
خبرگزاری شبستان: کمیته تحقیق پارلمان بلژیک در گزارش‌هایی که نیمه اکتوبر نهایی خواهد کرد، ملاک‌های به رسمیت شناختن مساجد و اماکن عبادی را تشدید می‌کند.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۲۳

روحانی در دیدار نخست وزیر نروژ:
حمایت اتحادیه اروپا از توافق برجام امیدوارکننده است
خبرگزاری شبستان: رییس‌ جمهور تلاش برای افزایش حجم روابط اقتصادی تهران-اسلو را به سطح ظرفیت‌های موجود مورد تأکید قرار داد و با اشاره به حمایت اتحادیه اروپا از توافق برجام گفت: شرایط جدید پسابرجام فرصت‌ خوبی را برای توسعه روابط دو کشور بوجود آورده است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۲۱

روحانی در دیدار نخست وزیر بلژیک:
لازمه توسعه همکاری های اقتصادی تقویت روابط بانکی است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور در دیدار نخست وزیر بلژیک ، روابط دو کشور را دیرینه و در حال توسعه خواند و اظهارداشت: لازمه توسعه همکاری های اقتصادی تقویت روابط بانکی است.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۰۹

روحانی در گفتگو با شبکه تلویزیونی ان بی سی آمریکا:
رفتار ترامپ، همه زمینه های مثبت را از بین می برد/ آینده سیاستهای آمریکا قابل پیش بینی نیست
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با بیان اینکه لحن و رفتار رئیس جمهور فعلی آمریکا، همه زمینه های مثبت را از بین می برد، تاکید کرد: آینده سیاستهای آمریکا برای دولتها، نخبگان وجهانیان قابل پیش بینی نیست؛ و این بیش ازهمه به ضرر ملت آمریکاست.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۰۷:۰۳

رییس جمهور در گفت و گو با شبکه تلویزیونی سی ان ان:
آقای ترامپ غیرقابل پیش بینی است؛ ولی ما برای هر وضعیتی پیش بینی و برنامه داریم/ تنها نتیجه خروج از برجام، بی اعتباری است
خبرگزاری شبستان: روحانی در گفت و گو با سی ان ان گفت : درست است که آقای ترامپ غیر قابل پیش بینی است ولی جمهوری اسلامی ایران نیز برای هر وضعیتی پیش بینی و برنامه دارد.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۸:۲۵

روحانی در دیدار رییس جمهور بولیوی:
دنیا اکنون به آنچه ایران در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا می گفت، رسیده است
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور با اشاره به اینکه ایران از توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین در همه عرصه ها استقبال می کند، گفت: دنیا اکنون به آنچه ایران در خصوص غیر قابل اعتماد بودن آمریکا می گفت، رسیده است.

۱۳۹۶/۶/۲۸ - ۰۸:۱۹