خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ٢١ رمضان ١٤٤٠

Sunday, May 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خانه مجتهده امین
برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت بانو علویه همایونی
بانو علویه همایونی از مصادیق بارز حیات طیبه بود/علویه همایونی وارث معنوی مجتهده امین
خبرگزاری شبستان: غلامعلی حداد عادل با تاکید بر اینکه در جمهوری اسلامی فرصت برای تربیت زنان عالمه فراهم شده گفت: اگر زنان دانشمند و عالمه تربیت کنیم، مادرانی تربیت می شوند که ضامن تربیت زن و مرد مومن و متعهد در آینده هستند.

۱۳۹۵/۴/۱۹ - ۱۴:۲۴

پیکر مرحوم مجتهده زینب السادات علویه همایونی در اصفهان تشییع و خاکسپاری شد
خبرگزاری شبستان: پیکر مرحوم بانو زینت السادات علویه همایونی از شاگردان برجسته بانو مجتهده امین در مسجد سید اصفهان تشییع و در جوار امامزاده ابراهیم خاکسپاری شد.

۱۳۹۵/۴/۱۲ - ۱۴:۱۴

بانو علویه همایونی در اصفهان درگذشت
خبرگزاری شبستان: زینت السادات علویه همایونی از شاگردان برجسته بانو مجتهده امین در سن ۹۹ سالگی در اصفهان به علت کهولت سن درگذشت.

۱۳۹۵/۴/۱۰ - ۱۲:۴۵

تجلیل از بانو علویه همایونی عرصه‌اي براي تببين گفتمان دانش‌محوري
خبرگزاری شبستان: شهردار اصفهان گفت: معرفی چهره‌های شاخص همچون بانو علویه همایونی که در سال ۱۳۸۸ نیز به عنوان چهره ماندگار انتخاب شدند، ضمن هویت‌بخشی به بانوان جامعه، عرصه بروز توانمندی‌ها را برای بانوان گرانقدر شهرمان فراهم می کند.

۱۳۹۵/۱/۲۴ - ۱۰:۱۴

آیین تجلیل از بانو علویه همایونی در اصفهان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با بیان اینکه خرسندیم که افتخار تجلیل از بانو علویه همایونی را داریم، گفت: همایش تجلیل از بانو علویه همایونی با عنوان «همایونی آراسته به علم امین» در کتابخانه مرکزی اصفهان برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۱/۲۱ - ۱۵:۰۰

خانه بانو مجتهده امین ثبت ملی می شود
خبرگزاری شبستان:معاون میراث فرهنگی استان اصفهان گفت:پرونده ثبت ملی این خانه تاریخی هرچه سریع تر آماده و به تهران ارسال خواهد شد.

۱۳۹۳/۹/۱۵ - ۰۸:۴۶