خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ٢١ صفر ١٤٤١

Monday, October 21, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کمک معیشت
مدیر کمیته امداد شهرستان میبد خبر داد:
اعطای بیش از ۳۳ میلیارد ریال وام اشتغال و کارگشایی به مددجویان میبدی
طی سه‌ماهه نخست سال جاری بیش از ۱۸ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال و خودکفایی و بیش از ۱۵ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه کارگشایی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان میبد پرداخت شد.

۱۳۹۸/۴/۱۵ - ۱۰:۵۴

۶۰۰۰ هزار یتیم و فرزند محسنین چشم انتظار حمایت خیرین
مبشری گفت: ۱۱ هزار و ۲۲۵ یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد قرار دارند که از این تعداد ۶۰۹۹ نفر بدون حامی و چشم انتظار حمایت هستند.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۴:۰۴

بیش از ۱۱۶ هزار خانوار مددجوی گیلانی کمک‌معیشت رمضان دریافت کردند
اهرابی از واریز کمک معیشت خانوار برای ۱۱۶ هزار و ۳۰۰ خانوار از مددجویان گیلانی به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان خبر داد.

۱۳۹۸/۲/۲۲ - ۱۸:۳۷

اعزام ۱۰ هزار و ۶۶۴ مددجوی کهگیلویه و بویراحمدی به اردوهای زیارتی و سیاحتی
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون۱۰ هزار و ۶۶۴ نفر از مددجویان این نهاد در قالب اردوهای زیارتی و سیاحتی به عتبات عالیات و مشهد مقدس اعزام‌ شده‌ اند.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۵:۲۸

پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی و کارانگیزی به مددجویان دیشموکی
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) دیشموک گفت: ۲ میلیارد و ۲۴ میلیون تومان تسهیلات خوداشتغالی و کارانگیزی به ۱۰۹ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دیشموک در سال گذشته پرداخت شد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۴:۲۰

اعطای بیش از ۳۱۱ میلیون ریال کمک هزینه معیشت به مددجویان کمیته امداد کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه، گفت: طی ۹ ماهه امسال کمیته امداد همچنین اقدام به پرداخت کمک هزینه خرید جهیزیه به ۲ هزار و ۷۳۱ نفر کرده که با اعتباری بالغ بر بیش از ۵۰ میلیارد ریال بوده است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۵

از آغاز امسال تاکنون محقق شده است؛
اختصاص ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال کمک معیشت به مددجویان ماهنشانی
خبرگزاری شبستان:مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان ماهنشان گفت: پرداخت وام قرض‌الحسنه و وام کارگشایی به مددجویان یکی از خدمات مشکل گشای کمیته امداد ماهنشان می باشد.

۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۰۹:۰۶

پرداخت بیش از ۳۴۵ میلیارد ریال کمک معیشت به مددجویان استان همدان
خبرگزاری شبستان: مدیر برنامه ریزی و فناوری اطلاعات کمیته امداد استان همدان، از پرداخت ۳۴۵ میلیارد ریال و ۶۶۷ میلیون ریال کمک معیشت مددجویان تحت حمایت این نهاد در سال گذشته خبر داد.

۱۳۹۵/۳/۱۹ - ۱۲:۵۶

اعطای ۱۵ میلیارد ریال کمک هزینه معیشت به نیازمندان نظرآباد
خبرگزاری شبستان: مدیرکمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان نظرآباد از پرداخت ۱۵ میلیارد ریال کمک هزینه معیشت به مددجویان تحت حمایت این نهاد در ۱۲ ماه منتهی به اردیبهشت امسال خبر داد .

۱۳۹۵/۳/۱۱ - ۱۲:۳۳

قریب به ۵۷ هزار خانوار مددجو در استان کمک معیشت دریافت می کنند
خبرگزاری شبستان: معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه، اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۳۴۸ میلیارد ریال کمک معیشت به خانوارهای تحت حمایت پرداخت شده است.

۱۳۹۴/۱۱/۷ - ۱۲:۴۳

بیش از ۳۰ میلیارد ریال کمک معیشت برای مددجویان گلستان واریز شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله علیه) گستان از واریز ۳۰ میلیارد و ۳۳۷ میلیون ریال کمک معیشت برای مددجویان این نهاد در فرودین ماه سال جاری خبر داد.

۱۳۹۴/۲/۲۹ - ۱۰:۱۹

۱۴۰ ميليارد ریال كمک معيشت به نيازمندان خراسان جنوبی پرداخت شد
خبرگزاری شبستان: معاون حمايت و سلامت خانواده كميته امداد خراسان جنوبی از پرداخت ۱۴۰ میلیارد و ۵۴۲ میلیون ریال هزینه کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۱۳ - ۱۳:۰۰