خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٥ رمضان ١٤٤٠

Monday, May 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه روز دانشجو
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان:
بی عدالتی، زخمی عمیق بر جان دانشجو/ استکبارستیزی باید در متون دانشگاهی هم نمود داشته باشد
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان با بیان اینکه نیازهای دانشجویان در حیطه های مختلف، انواع متفاوت پیدا می کند، افزود: از جهت نیاز روحی، بسیاری از تبعیض ها در جامعه، زخم عمیقی بر جان آنان وارد کرده است.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۲:۵۰

تولید علم؛ خلق ثروت/دانشگاه نسل سوم دنبال میزنشینی نیست
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه دشمنان، تولید علم و دانش در ایران اسلامی را تحمل نخواهند کرد گفت: دانشگاه نسل سوم با خلاقیت و کارآفرینی در عرصه های بین المللی خواهد درخشید.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۲:۴۸

بمناسبت ۱۶ آذر سالروز شهدای دانشجو:
دانشگاه را تعطیل کرد و به خدمت به محرومان و مستضعفان شتافت
خبرگزاری شبستان:دکتر ایرج خسروی، با شکل گیری انقلاب درس و دانشگاه را تعطیل کرد و به خدمت به محرومان و مستضعفان شتافت و خود را به میادین نبرد حق علیه باطل رساند.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۲:۳۸

شانزده آذر نماد بیداری انسان‌های آگاه بر تاریکی‌هاست
خبرگزاری شبستان: شورای جوانان نهاد نمازجمعه استان قم، با صدور اطلاعیه ای به مناسبت روز دانشجو تصریح کرد: شانزده آذر نماد بیداری انسان‌های آگاه بر تاریکی‌هاست.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۲:۳۱

روحانی در مراسم روز دانشجو در دانشگاه تهران (۲):
در مقابل امضای ISA از سوی اوباما واکنش نشان می دهیم/تصمیم گیری نوع واکنش در جلسه هیئت نظارت
خبرگزاری شبستان:رئیس جمهور با بیان اینکه دولت اوباما قصد دارد قانون ISA امضا کرده اما در عمل آن را بلااثر کند گفت: ما برای همین اقدام امریکا هم عکس العمل تندی نشان خواهیم داد که نوع عکس العمل در جلسه فردا هیئت نظارت بر برجام تصمیم گیری می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۲:۲۱

استاد دانشگاه شیراز در گفت وگو با شبستان:
دانشجو موتور محرکه تولید علم و تحقق الگوی پیشرفت است
خبرگزاری شبستان: دکتر زاهدزاهدانی با اشاره به نقش دانشجویان در رشد و تولید علم گفت: دانشجویان انقلابی وظیفه خودشان را پیگیری برنامه های پیشرفت قلمداد می کنند چراکه این مهم متضمن عدالت اجتماعی و در مقابل استعمار و استثمار است.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۰:۵۸

لزوم برگزاری کرسی های نظریه پردازی در دانشگاه ها/توسعه كشوردرگرو اعتمادبه توان علمي دانشجويان است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رامسر گفت: جوانان ديروز، فرماندهان بسیاری از عملیات ها در هشت سال دفاع مقدس بودند که میزهای دانشگاه را برای صیانت از آب و خاک میهن، رها کردند امروزنيز مي توان با اعتماد به قابليت هاي علمي دانشگاهيان كشوري توسعه يافته داشت.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۰:۴۸

پیام تبریک استاندار اردبیل به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو
خبرگزاری شبستان: مجید خدابخش، استاندار اردبیل به مناسبت فرارسیدن ۱۶ آذر روز دانشجو را به مردم شریف علی الخصوص دانشجویان فهیم و پرتلاش استان تبریک گفت.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۰۹:۴۳

تشکل های دانشجویان، مراقب بازی های سیاسی باشند
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه جیرفت با تاکید بر پرهیز دانشجویان از سیاست ‌زدگی، گفت: سیاست ‌زدگی دانشگاه‌ها دو رسالت بزرگ آموزشی و فرهنگی این نهاد را تحت تاثیر قرار می دهد لذا تشکل‌های دانشجویان باید مراقب بازی‌های سیاسی جریان‌های مختلف باشند.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۰۹:۰۰

بررسی مشکلات دانشجویان علوم انسانی به مناسبت روز دانشجو؛
بی مهری به علوم انسانی، دانشجویان این عرصه را سرخورده کرده است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام قائمی نیا با اشاره به برخی مشکلات دانشجویان علوم انسانی گفت: باید در نظام آموزش عالی تغییر ایجاد شود و نگاه ها به علوم انسانی تغییر کند. در حالی که از عمر پوزیتیویسیم گذشته اما در دانشگاه ها تفکر پوزیتیوستی حاکم است.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۰۸:۳۵

پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت روز دانشجو
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت روز دانشجو پیام مشترک صادر کردند.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۶:۱۱

دانشجویان فرهیخته ترین نیروی پویای جامعه بشری
خبرگزاری شبستان: ۱۶ آذر ماه به روز دانشجو، نامگذاری شده است که به عنوان سرمایه اجتماعی و فرهیخته ترین نیروی پویای جامعه بشری باید، درهای ناگشوده را باز کنند تا قله های علم و دانش با افتخار و ابهت، فتح شود.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۴:۱۷

بزرگداشت روز دانشجو در مسجد نور تبریز
خبرگزاری شبستان: مراسم بزرگداشت روز دانشجو در مسجد نور شهر تبریز برگزار خواهد شد.

۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۲:۲۲

استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی:
دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی ‌رسانی و مبدا تحولات است
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان شمالی با صدور پیامی شانزدهم آذرماه روز دانشجو را تبریک گفت و از دانشجو به عنوان مظهر بیداری نام برد و دانشگاه را نماد آگاهی ‌رسانی و مبدا تحولات خواند.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۴:۴۲

برنامه پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برای روز دانشجو
خبرگزاری شبستان: مراسم بزرگداشت روز دانشجو با سخنرانی هادی خانیکی در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۶:۰۳

امام جمعه گرگان:
دانش همانند ایمان باید وارد زندگی انسان شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه گرگان با اشاره به نقش علم در توسعه کشور، تاکید کرد: دانش همانند ایمان باید وارد زندگی ما شود تا شاهد رفع مشکلات باشیم.

۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۳:۳۷

دانشجویان قشر پیشرو جامعه/دانشجویان برگزیده دانشگاه گیلان تجلیل شدند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه گیلان اظهار کرد: با مروز بر تاریخچه زندگی دانشجویی در قبل و بعد از انقلاب در می‌یابیم که دانشجویان ما همواره قشر پیشرو جامعه بودند که در دوران انقلاب هم به اوج خود رسیدند.

۱۳۹۴/۹/۲۳ - ۱۸:۳۳

گرامیداشت روز دانشجو در سنندج
مراسم گرامیداشت روز دانشجو در دانشگاه سنندج برگزار شد.

۱۳۹۴/۹/۱۸ - ۱۱:۰۶

تبديل تهديدها به فرصت با كمك دانشجويان/ استقبال از ايده ها و نظرات دانشجويان
خبرگزاری شبستان: در ديدار صميمانه شهردار اصفهان با نمايندگان تشكل ها و انجمن هاي دانشجويي دانشگاه هاي بزرگ استان اصفهان دانشجويان هر يك از زاويه نگاه خود از نزديك مشكلات و مسائل مختلف شهري را مطرح کردند.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۶:۳۲

امیر گلفام در جمع دانشجویان نیشابور:
دانشجویان در تمامی مقاطع بحرانی کشور نقش ارزشمندی را ایفا کرده‌اند
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: دانشجویان در تمامی مقاطع بحرانی کشور نقش ارزشمندی را ایفا کرده‌اند.

۱۳۹۴/۹/۱۷ - ۱۴:۳۹