خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه گردش مالی
وزیر نیرو:
سالانه بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان گردش مالی در خصوص صنعت برق داریم
اردکانیان با اعلام خبر فروش۲ میلیون ۳۰۰ کیلووات ساعت انرژی به کشورهای همسایه طی سال جاری، گفت: سالانه بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان گردش مالی در خصوص صنعت برق داریم.

۱۳۹۸/۶/۲ - ۱۵:۲۹

شبستان گزارش ‌می دهد
گردش مالی نزدیک به ۱۰ میلیارد تومانی بخش فروشِ نمایشگاه قرآن/دست‌هایی که رونق تولید را رقم می‌زند
بخش فروش نمایشگاه قرآن امسال در بخش‌های ناشران، محصولات فرهنگی، عفاف و حجاب و محصولات دیجیتال آثار متنوعی را با رویکرد رونق تولید عرضه کرده که درپی استقبال علاقمندان گردش مالی نزدیک به ۱۰ میلیارد تومانی برای آن پیش‌بینی می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۴ - ۱۳:۴۹

فرماندار تربت حیدریه:
تولید زعفران در تربت حیدریه برای ۴۰۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می کند
رستمی با اشاره به اینکه۹۴ درصد زعفران دنیا در ایران تولید می شود، گفت:تولید زعفران یکی از مهمترین منابع اشتغال و درآمد تربت حیدریه می باشد زیرا برای حدود ۴۰۰ هزار نفر روز طی مراحل کاشت، داشت و برداشت اشتغال ایجاد می کند.

۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۷

اینفوگرافی/ زعفران به نام ما به کام دیگران
میزان صادرات زعفران و گردش مالی حاصل از آن را در اینفوگرافی شبستان دنبال کنید.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۵:۴۱

علی خوش تراش در گفتگو با شبستان:
گردش مالی است که آیین های مثل «شب چله» را حفظ می کند/ نگوییم یلدا بگوییم شب چله
خبرگزاری شبستان:پژوهشگر فرهنگ عامه با بیان اینکه هیچ آیینی اگر توجیه اقتصادی نداشته باشد رواج پیدا نمی کند،گفت: گردش مالی است که آیین های مثل شب چله را حفظ می کند.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۱۶:۵۵

مدیرکل چاپ و نشر وزارت ارشاد:
گردش مالی صنعت چاپ در ایران ۳۰ هزار میلیارد تومان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل چاپ و نشر وزارت ارشاد با بیان اینکه صنعت چاپ بیش از صنایع فرهنگی دیگر هم چون سینما و تئاتر و غیره گردش مالی دارد، عنوان کرد: گردش مالی صنعت چاپ در ایران ۳۰ هزار میلیارد تومان است.

۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۰۹:۲۵

گردش 20 هزار میلیارد ریالی اعتبارات عمرانی در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، از گردش سالیانه 20 هزار میلیارد ریالی در طرح عمرانی و ساخت و سازهای استان به عنوان یک عدد بسیار بزرگ اعتباری خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۱۲ - ۱۴:۲۱