خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه افزایش حقوق
انتقاد نماینده محلات از عدم افزایش حقوق های در سال ۹۸
نماینده مردم محلات نسبت به عدم اجرای قانون مجلس در بحث افزایش حقوق در سال ۹۸ انتقاد کرد.

۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۰:۴۶

شبستان عدم افزایش حقوق معلم های جدید الورود را بررسی کرد:
افزایش حقوق معلم های جدید الورود در هاله ای از ابهام
معلم های استخدامی ماده ۲۸ که سال اول خدمت به نظام تعلیم و تربیت را از مهر ۹۷ آغاز کردند باوجود اینکه استخدام پیمانی بودند افزایش حقوقی طبق مصوبه مجلس شامل آن ها نشد ودلیل اصلی آن هم مشخص نیست.

۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۳:۱۷

در نشست دیوان محاسبات، سازمان امور اداری و استخدامی و نمایندگان صورت می گیرد
حل و فصل اختلاف در افزایش حقوق‌ها
برخی نمایندگان معتقدند که تصمیم دولت دراجرای افزایش حقوق کارکنان مغایر با قانون بودجه است درحالی که باید قانون به صورت دقیق اجرا شود وبراین اساس نشست سه جانبه دیوان محاسبات،سازمان امور اداری و استخدامی و نمایندگان برای بررسی این موضوع برگزار می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۱:۱۷

افزایش حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی ابلاغ شد
تصویبنامه هیات وزیران درخصوص افزایش مستمری های بازنشستگی، از کارافتادگی و مجموع مستمری بازماندگان مشمولین قانون تامین اجتماعی ابلاغ شد.

۱۳۹۸/۲/۱۵ - ۱۵:۱۷

رییس سازمان برنامه و بودجه دستور داد:
۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق کارمندان تا آخر هفته واریز شود
رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرده بود که افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق کارکنان دولت با حقوق فروردین واریز می شود و در پی تاخیر برخی دستگاهها در پرداخت افزایش حقوق، «نوبخت» دستور داد تمامی دستگاه‌ها ۴۰۰ هزار تومان را تا پایان هفته واریز کنند.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۲۰:۰۷

نایب رییس مجلس:
مصوبه مجلس در مورد افزایش حقوق در سال ۹۸ لازم الاجرا است
پزشکیان با بیان اینکه قانون مجلس شوخی بردار نیست، گفت: آنچه که مجلس در مورد افزایش حقوق در سال جاری تصویب کرده است، لازم الاجراست.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۱:۰۹

در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان صورت می گیرد؛
افزایش ۱۸ درصدی حقوق بازنشستگان در گام اول
دولت و مجلس یکسان سازی حقوق بازنشستگان را به عنوان اولویتی مشترک دنبال می کنند و در این راستا با ابلاغ مصوبه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان حقوق تمامی بازنشستگان کشوری و لشکری در گام اول ۱۸ درصد افزایش می‌یابد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۹:۴۲

میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۹۸ مشخص شد
میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال ۱۳۹۸ در جلسه امروز هیات وزیران که به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور برگزار شد، مشخص شد.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۸:۲۳

لزوم اعمال افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق فروردین
افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان، بازنشستگان و مستمری بگیران دولت به تصویب مجلس رسیده بود و در پی انتشار مطالبی مبنی بر پرداخت حقوق بدون افزایش ۴۰۰ هزار تومانی، رییس سازمان برنامه تاکید دارد که این افرایش باید در حقوق فروردین ماه کارکنان دولت اعمال شود.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۳:۳۹

شبستان گزارش می دهد
همه چیز درباره میزان افزایش حقوق ها/افزایش همزمان ۴۰۰ هزار تومانی و۱۰ درصدی
مجلس شورای اسلامی افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان، بازنشستگان و مستمری بگیران دولت را تصویب کرد که با تصویب آن پائین‌ترین حقوق‌ها ۴۳ درصد و بالاترین حقوق‌ها ۱۱ درصد در سال ۹۸ افزایش پیدا می‌کند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۰۹:۴۲

عضو فراکسیون کارگری:
حقوق کارگران در سال ۹۸ باید بالای سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باشد
ساعی گفت: ما معتقدیم افزایش حقوق کارگران در سال ۹۸ باید بالای سه میلیون و ۸۰۰ هزار تومان باشد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۲۰:۵۵

عکس نگاشت/ تعیین تکلیف افزایش حقوق کارمندان
خبرگزاری شبستان:

۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۹:۳۰

تکلیف افزایش حقوق کارمندان مشخص شد
پس از آنکه قرار شد تلکلیف نهایی افزایش حقوق کارمندان دولت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تعیین شود امروز رییس سازمان برنامه و بودجه پس از نشست صبح کمیسیون تلفیق بودجه اعلام کرد افزایش حقوق‌ همان ۲۰ درصد مصوب مجلس است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۴۲

رئیس سازمان برنامه و بودجه:
افزایش حقوق‌ همان ۲۰ درصد مصوب مجلس است
نوبخت گفت: افزایش حقوق‌ها همان ۲۰ درصدی است که مجلس بر اساس پیشنهاد دولت در لایحه بودجه تصویب کرده است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۳:۲۸

مجلس تصمیم گیر نهایی برای افزایش حقوق کارمندان دولت
نمایندگان مجلس تلاش داشتند تا در جلسات کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ اصلاحاتی را درباره افزایش حقوق سال ۹۸ کارکنان دولت انجام دهند و حالا بنا به گفته رییس کمیسیون اقتصادی مجلس این امر منوط به مصوبه صحن علنی مجلس است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۸:۰۶

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:
حقوق ها تا ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان مالیات ندارد
حسین زاده با اشاره به اینکه میانگین افزایش حقوق در لایحه بودجه سال آینده ۲۰ درصد است، گفت: بر این اساس حقوق ها تا ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان مالیات ندارد و پس از آن مالیات در پنج پله به صورت تصاعدی ۱۰ تا ۳۵ درصد است.

۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰۷:۳۹

سخنگوی سپاه اعلام کرد
تکذیب افزایش حقوق کارکنان سپاه در بهمن و اسفند ماه
سردار شریف با جعلی خواندن خبر منتسب به فرمانده کل سپاه مبنی بر افزایش حقوق کارکنان سپاه در بهمن و اسفند ماه سال جاری گفت: هرگونه افزایش حقوق کارکنان سپاه تابع مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی می‌باشد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۵:۵۱

نمایندگان مجلس به دنبال ترمیم حقوق کارکنان دولت
دولت براساس قانون برنامه ششم توسعه مکلف شد متناسب با نرخ تورم نسبت به تعیین ضریب حقوق کارکنان دولت در لوایح بودجه سنواتی اقدام کند که در لایحه پیشنهادی بودجه ۹۸ افزایش ۲۰ درصدی تعیین شده است اما در کمیسیون تلفیق پیشنهاداتی برای افزایش آن مطرح است.

۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۰۸:۰۹

افزایش حقوق فرهنگیان ۶ شهرستان مرزی آذربایجان غربی
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: افزایش حقوق ۲۰ و ۲۵ درصدی فرهنگیان ۶ شهرستان دیگراستان که طرح افزایش حقوق شامل آنها نشده بود اعمال می شود.

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۷

شبستان بودجه ۹۸ را بررسی می کند / ۲
چند و چون افزایش حقوق کارگران و کارمندان/پیشنهاد مجلسی ها برای دولت
دولت برای سال ۹۸ میزان افزایش حقوق کارمندان، بازنشستگان و مستمری‌بگیران خود را ۲۰ درصد لحاظ کرده است، افزایشی که به اعتقاد نمایندگان مجلس اما و اگرهایی دارد که برای رفع نواقص آن پیشنهاداتی را برای دولت دارند.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۷:۴۵