خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٠ ذو القعدة ١٤٤٠

Tuesday, July 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مواد مخدر صنعتی
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی؛
۵۶ سمن در حوزه مقابله با مواد مخدر در خراسان جنوبی فعالیت دارند
حسنی مقدم از فعالیت ۵۶ سمن در راستای مبارزه با مواد مخدر در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: متاسفانه مصرف مواد مخدر در استان به سمت مواد صنعتی می رود.

۱۳۹۸/۴/۲ - ۱۳:۴۸

معاون‌ اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی معرفی شد
طی مراسمی سرهنگ «علی اکبر حیدری» به عنوان معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی منصوب شد.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۳:۴۷

نظارت بر کمپ های ترک اعتیاد بیشتر می شود
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بازرسی و نظارت از کمپ های ترک اعتیاد در استان بیشتر می شود و عملکردها مورد ارزیابی قرار می گیرد.

۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۵

نماینده مردم تهران در مجلس به همکاری میان خانه و مدرسه برای مقابله با اعتیاد تاکید کرد
نماینده مردم تهران در مجلس برای تحقق رویکرد اجتماعی شدن مبارزه با مواد مخدر بر همکاری میان خانه و مدرسه در خصوص کنترل دانش آموزان برای عدم گرایش به سمت مصرف مخدرهای صنعتی و شیمیایی تاکید کرد.

۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۴:۰۷

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبر داد:
کشف ۶۰۲ کیلوگرم مرفین در پایتخت/دستگیری بیش از ۹ هزار عامل مواد مخدر
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با بیان اینکه بیش از ۹ هزار و ۲۶۵ افراد مرتبط با مواد مخدر شناسایی و دستگیر شدند از کشف ۶۰۲ کیلوگرم مرفین در پایتخت خبر داد و گفت: این میزان مرفین از طبس و کرمان بارگیری شده و در تهران شناسایی شدند.

۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۳:۱۲

دبیر کل سازمان ملل متحد:
لزوم ارتقای جایگزین‌ها برای کشت غیرقانونی مواد مخدر/کشورها خدمات پیشگیری و درمان را تقویت کنند
دبیر کل سازمان ملل متحد بر لزوم تقویت جایگزین‌ها برای کشت غیرقانونی مواد مخدر تاکید کرد و گفت: همچنین کشورها باید خدمات پیشگیری، درمان، بازتوانی و بازگشت به جامعه را ارتقا دهند.

۱۳۹۷/۴/۱۲ - ۰۹:۵۵

جامعه نسبت به آثار جبران ناپذیر مواد مخدر صنعتی آگاه شود
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فارس با اشاره به اینکه متاسفانه استفاده مواد از سنتی به صنعتی تغییر کرده است، گفت: جامعه از سنین نوجوانی نسبت به آثار و صدمه های جبران ناپذیر مواد مخدر صنعتی آگاه شود.

۱۳۹۷/۴/۱۱ - ۱۲:۰۳

گُلی نه از جنس شادی/ مصرف مخدری که به نوجوانان رسید
خبرگزاری شبستان: گل در فرهنگ ما نماد شادی و مهربانی است و با شنیدن نام گل به یاد محبت و مهرورزی می افتیم اما متاسفانه این روزها واژه گل در فرهنگ لغت اعتیاد، نامی آشنا برای یکی از انوع مواد اعتیاد آور است،

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۵:۲۷

۶۲۵ بیمار مبتلا به ایدز در سیستان و بلوچستان شناسایی شد
خبرگزاری شبستان: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: از ابتدای شیوع بیماری ایدز در جهان، ۶۲۵ بیمار مبتلا به ایدز در سیستان و بلوچستان شناسایی شده است.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۸:۲۲

توزیع مواد مخدر دولتی به معنای پخش آزادانه مواد مخدر دخانی یا افیونی نیست
خبرگزاری شبستان:در سیاست‌های کلی حوزه سلامت به سه رویکرد پرهیز،ترک و کاهش آسیب توجه زیادی شده است که در کاهش آسیب، فرد معتاد به مواد مخدر از کسی که ماده مخدر خطرناک تزریقی مصرف می ‌کند، به کسی تبدیل می‌ شود که مخدر را به میزان کمترمصرف می کند.

۱۳۹۶/۵/۲ - ۱۵:۴۲

حذف اعدام، وضعیت مواد مخدر در کشور را وخیم‌تر می‌کند
خبرگزاری شبستان: رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به حذف اعدام قاچاقچیان گفت: کشور ما امروز در نقطه‌ای قرار گرفته که حذف اعدام موجب تجری قاچاقچیان می‌شود و مطمئنا با حذف اعدام وضعیت مواد مخدر در کشور وخیم‌تر می‌شود.

۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۳:۰۹

وزیر کشور:
کاهش ورود پیش سازهای مواد مخدر به کشور
خبرگزاری شبستان: وزیر کشور از کاهش ورود پیش سازهای مواد مخدر به کشورخبر داد و گفت: با سخت گیری هایی که انجام شد، شاهد افزایش کشفیات بودیم تا جایی که قیمت هر کیلو مواد مخدر صنعتی از ۲۰ میلیون تومان به ۸۰ میلیون تومان رسید.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۶:۱۵

دادستان گرگان:
برای مقابله با عرضه قلیان کوتاه نمی آیم/ افزایش مصرف مواد مخدر صنعتی امنیت جامعه را تهدید می کند
خبرگزاری شبستان: دادستان عمومی گرگان گفت: یکی از قول هایی که به مردم داده بودم مقابله با عرضه قلیان بود که به رغم برخی مخالفت ها، به هیچ وجه از این موضع کوتاه نمی آیم.

۱۳۹۵/۴/۱ - ۱۴:۴۷

تولید مواد مخدر در افغانستان زیر چتر ناتو و آمریکایی ها
خبرگزاری شبستان:: تولید مواد مخدر امروز زیر چتر ناتو و آمریکایی ها صورت می گیرد و دقیقا از زمان حضور کشورهای اروپایی و عضو ناتو به ویژه آمریکایی ها در افغانستان مواد مخدر سنتی تبدیل به مواد مخدر صنعتی بسیار خطرناک تر شده است.

۱۳۹۴/۶/۲۲ - ۱۲:۴۵

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی:
مصرف مواد صنعتی مخدر و روان گردان رو به رشد است/ اجرای طرح ملی پیمایش خانوار 
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: متاسفانه اعتیاد در استان همانند جامعه، نسبت به گذشته افزایش یافته و شدت مصرف مواد مخدر صنعتی و روان گردان، سبب نگرانی مسئولان و خانواده ها شده است.

۱۳۹۴/۲/۳۰ - ۱۹:۵۱

مصرف مخدرهای صنعتی فرد را به جنایت و نابودی می‌کشاند
خبرگزاری شبستان:یک جامعه شناس با اشاره به اینکه مصرف مخدرهای صنعتی فرد را به جنایت و نابودی می کشاند، گفت: کمبود شادی جوانان سبب زیرزمینی شدن شادی‌ها و افزایش اعتیاد می‌شود.

۱۳۹۴/۲/۲۰ - ۱۱:۴۰

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ:
به هیچ عنوان مواد مخدر صنعتی در تهران تولید نمی شود
خبرگزاری شبستان:رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به شناسایی و انهدام لابراتورهای تهیه و تولید مواد مخدر صنعتی تصریح کرد: به ضرس قاطع می گویم با توجه به اقداماتی که در سال ۹۲ در تهران انجام دادیم به هیچ عنوان مواد مخدر صنعتی در تهران تولید نمی شود،

۱۳۹۳/۱۲/۲۵ - ۱۰:۳۶

یک روان شناس در گفتگو با شبستان:
سرخوردگی از عوامل گرایش جوانان به مواد مخدر صنعتی
خبرگزاری شبستان:یک روان شناس با بیان اینکه سرخوردگی از عوامل گرایش جوانان به مواد مخدر صنعتی است گفت:سرخوردگی باعث استرس و ناامیدی جوانان می شود که آنها نیز در این صورت مجبور می شوند این سرخوردگی را با مواد مخدر کاذب مانند مواد مخدر صنعتی تحلیل دهند.

۱۳۹۳/۱۱/۱۲ - ۱۱:۲۰

لزوم تغییر در باورها و آموزش های جوانان نسبت به مصرف مواد مخدر
خبرگزاری شبستان : مدیر کل بهزیستی استان یزد، با بیان اینکه کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف شیشه در استان برگزار می شود گفت: متاسفانه باورهای غلطی نسب به مصرف اینگونه مواد در بین مردم وجود دارد که باید این باورها اصلاح شود.

۱۳۹۳/۱۰/۶ - ۱۵:۰۹

اخبار کوتاه از پلیس گیلان،
عزم جدی پلیس بر اسلامی سازی فضای تالارها/اعتياد به مواد مخدر زمينه ساز جرائم
خبرگزاری شبستان: پلیس عزم جدی بر اسلامی سازی فضای تالارها دارد و از ابتدای ماه ربیع الاول، فصلی جدید در تعامل پلیس و تالارداران آغاز می‌ شود.

۱۳۹۳/۱۰/۱ - ۱۰:۲۰