خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹

الاثنين ٩ ربيع الأوّل ١٤٤٢

Monday, October 26, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه پسماند خشک
تفاهم‌نامه طرح کاهش پسماند (کاپ) با سازمان ها و نهاد های منطقه ۱۴ تهران بسته شد
مشارکت اجتماعی شهروندان عامل اصلی مدیریت پسماند شهر تهران بوده که ثمره این مشارکت در کنار ارتقاء شاخص های زیست محیطی سبب رشد صنعت بازیافت می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۵۳

مشارکت فعال ۱۱۰ کارخانه صنعتی با منطقه۲۱ در مبحث تفکیک پسماند خشک در مبدا
زابلی از انعقاد ۱۱۰تفاهم نامه مشترک فی مابین اداره مديريت پسماند این معاونت با صنایع و کارخانجات مستقر در محدوده غربی ترین نقطه پایتخت از سال۹۶ تا کنون و جمع آوری روزانه به طور میانگین دو تن پسماند خشک از این اماکن صنعت - تولیدی خبر داد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۲:۳۵

شهرداری تهران میزبان رویداد بین‌المللی کلیماتون می شود
رویداد بین‌المللی کلیماتون با مشارکت اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران، اول و دوم آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۷/۲۹ - ۱۴:۴۹

رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران:
طرح جامع مدیریت پسماند عملیاتی می شود
صدراعظم نوری درخصوص اقدامات پیش بینی شده برای سال ۹۸ گفت: مطالعاتی که درخصوص طرح جامع مدیریت پسماند انجام شده است نهایی و در سال ۹۸، عملیاتی خواهد شد.

۱۳۹۸/۱/۱ - ۱۲:۵۲

اولین محله هوشمند شهر تهران در منطقه شش به بهره برداری می رسد
شهردار منطقه شش گفت: با تفاهم نامه ای که با دانشگاه تهران داریم به زودی اولین محله هوشمند شهر تهران در منطقه شش به بهره برداری می رسد.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۲

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش خبر داد؛
ترويج طرح تفكيك در مبدأ پسماندهاي خشك در بين اقشار علمي و فرهنگي پايتخت
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه شش گفت: به منظور ترويج و فرهنگ سازي طرح تفكيك در مبدأ پسماندهاي خشك در بين اقشار علمي و فرهنگي پايتخت، اداره مديريت پسماند منطقه اقدام به تعامل و اجراي طرح موصوف در دانشگاه تهران نمود.

۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۵:۴۵

صدور ۳۱۴ میلیارد تومان قبض خدمات پسماند در بخش غیر مسکونی
سخنگوی کمیسیون سلامت و محیط زیست شورا با اشاره به صدور ۳۱۴ میلیارد تومان قبض در بخش غیر مسکونی گفت: فقط ۹۱ میلیارد تومان از فیش های صادر شده در مدیریت پسماند وصول شده است.

۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۴:۰۷

آموزش چهره به چهره نحوه صحیح تفکیک پسماند در مبدا
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه۲۱ از آموزش مستمر چهره به چهره شهروندان ورودی غربی پایتخت توسط کارشناسان اداره مدیریت پسماند در خصوص نحوه صحیح "تفکیک پسماند از مبدأ" با هدف نهادینه سازی و ارتقای سطح فرهنگ حفظ محیط زیست شهری خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۳:۴۵

طرح پایلوت جمع آوری پسماند خشک در منطقه ۲۱ اجرایی شد
معاون خدمات شهری و محیط زست منطقه ۲۱ از اجرایی شدن طرح پایلوت جمع آوری پسماند خشک در شهرک دریا واقع در ناحیه یک ورودی غربی پایتخت خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۳:۳۷

اعطای بن کتاب به شهروندان شمال تهران در ازای پسماند خشک
خبرگزاری شبستان: دانش آموزان منطقه ۳ تهران با تحویل پسماند خشک به اداره ی بازیافت بن کتاب دریافت می کنند.

۱۳۹۴/۱۲/۵ - ۱۴:۱۳

شهردار منطقه ۱۵ خبر داد:
189هزار خانوار تحت پوشش آموزش تفکیک زباله از مبدا/ کاهش قابل توجه حجم زباله تر در منطقه
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۱۵ از آغاز سراسری برنامه های تفکیک زباله از مبدا در جنوبشرق تهران خبر داد و گفت: با اجرای طرح تفکیک زباله از مبدأ 189 هزار خانوار منطقه 15 تحت آموزش بازیافت قرار خواهند گرفت.

۱۳۹۳/۹/۱۰ - ۱۴:۱۳