خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانونهای مساجد
خباز در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
تقویت کانونهای فرهنگی هنری مساجد باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: معاون تقنینی معاونت پارلمانی رییس جمهور با اشاره به سالروز تاسیس ستادعالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: تقویت کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور به عنوان یکی از پایگاههای فرهنگی هنری باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و در این زمینه هر حمایتی لازم باشد ما انجام می دهیم.

۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۲

گزارش تصویری/ سالگرد تاسیس  کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
مراسم بیست و دومین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در مشهد برگزار شد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۹

پژمان فر در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
باید از ظرفیت های پنهان مسجد استفاده کنیم
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور یکی از مهمترین کارهای فرهنگی بوده است که در کل کشور بعد از انقلاب اسلامی در عرصه فرهنگ انجام شده است، گفت: باید از ظرفیت های پنهان مسجد استفاده کنیم.

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۰

حجت الاسلام حسینی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
کانونهای مساجد نیازمند بودجه و حمایت های جدی مسئولان هستند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه بودجه کانونهای مساجد با توجه به سطح فعالیتشان در سطح کشور بسیار کم است، گفت: کانونهای مساجد نیاز به توجه بودجه ای و حمایت های جدی مسئولان دارند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۰۷:۰۸

مقتدایی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
کانونهای مساجد جهت دهی فرهنگی متناسب با رویکردهای انقلاب اسلامی را رواج دهد
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه وزارت ارشاد توانست به خوبی کانونهای مساجد را ساماندهی کند و اقدامات این وزارتخانه در این حوزه بسیار قابل توجه است، گفت: از نظر کمی میزان این کانونها و در سطح کشور آنقدر زیاد است که می تواند نوعی جهت دهی فرهنگی را متناسب با رویکردهای انقلاب اسلامی ترویج کند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۸

 همایش سالروز تاسیس کانونهای مساجد همدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: درصورت حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همایش سالروز تاسیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد این استان  پنجشنبه (۱۴ اسفند) برگزار می شود.

۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۵

عضو هیئت رییسه مجلس در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
نقش کانون های فرهنگی هنری محوری است/کانونها به وظایفشان به خوبی عمل کرده‌اند
خبرگزاری شبستان: فرهنگی با اشاره به سالروز تشکیل کانونهای مساجد کشور گفت: نقش کانون های فرهنگی هنری محوری است. کانونهای به وظایفشان به خوبی عمل کرده‌اند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۰۷:۱۱

همزمان با دهه فجر؛
جشنواره نقاشی« ما عاشق محمدیم» در کانون امام جعفر صادق(ع)
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق(علیه السلام) تالش از برگزاری جشنواره نقاشی«ما عاشق محمدیم(ص)» در طول دهه فجر خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۶

پیش بینی مشارکت 37 هزار مسجد در ایین بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد با اشاره به اجرای بالغ بر 110 هزار برنامه و مراسم از سوی کمیته مساجد کشور در سطح کشور از مشارکت بالغ بر 37 هزار مسجد در گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۸ - ۱۲:۳۴

همزمان با دهه فجر؛
جشن انقلاب در50 کانون مساجد صومعه سرا برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا گفت: همزمان با دهه فجرجشن انقلاب در 50 کانون فرهنگی و هنری مساجد صومعه سرا برگزار می‌شود

۱۳۹۳/۱۱/۶ - ۰۹:۲۸

شرکت 40 عضو کانون فرهنگی هنری حبل المتین امیرآباد در سوگواره صادق آل محمد(ع)
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی حبل المتین روستای امیرآباد گرگان از شرکت 40 عضو کانون فرهنگی هنری حبل المتین در سوگواره صادق آل محمد(علیه السلام) خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۱۴:۱۴

زارعی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
کانونهای مساجد توانسته است ارتباط بیشتری بین جوانان و مساجد برقرار کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده تهران با اشاره به اینکه انتظار این است که درخواستها و خواسته های مومنین و جوانانی که در مساجد فعال هستند برآورده شود،گفت: کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور در سالهای اخیر توانسته است ارتباط بیشتری بین جوانان و مساجد برقرار کند و در واقع این کانون ها نقش و وظیفه خود را خوشبختانه به خوبی ایفا می‌کنند.

۱۳۹۳/۱۱/۱ - ۰۹:۰۰

حجت الاسلام مصباحی مقدم در گفتگو با شبستان:
باید توجه بیشتری به کانونهای مساجد در کشور شود/کانونها مهمترین پایگاه برای حضور جوانان
خبرگزاری شبستان: نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش کانونهای فرهنگی هنری کشور گفت: فعالیتهای این کانونها رو به ازدیاد است ولی هنوز آن جایگاهی را که باید به دست بیاورند به دست نیاورده اند و باید توجه بیشتری به این کانونها در کشور شود.

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۷

از سوی کانون تخصصی حجاب و عفاف؛
نخستین جشنواره صدف های نور در گلستان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون تخصصی حجاب و عفاف گلستان از برگزاری نخستین جشنواره صدف های نور با موضوع قرآن و حجاب ویژه دانش آموزان مدارس استان گلستان خبر داد.

۱۳۹۳/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۰

ارتقاء کانون‌های فرهنگی وهنری مساجد نگاه فرهنگی مسئولان را می طلبد
خبرگزاری شبستان:رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه در سال گذشته 39 کانون فرهنگی‌هنری مساجد در این شهرستان فعالیت می‌کردند، گفت: در سال جاری این میزان به 54 کانون افزایش یافته است.

۱۳۹۳/۹/۱۵ - ۱۷:۱۹

نهضت آموزش وسیع قرآن کریم در کانون های فرهنگی هنری مساجد ایجاد شود
خبرگزاری شبستان: داور بین المللی قرآن کریم در حاشیه برگزاری مرحله استانی جشنواره قرآنی مدهامتان در مجتمع فرهنگی هنری استاد فرشچیان گفت: نهضت آموزش وسیع قرآن کریم در کانون های فرهنگی هنری مساجد ایجاد شود.

۱۳۹۳/۹/۶ - ۱۳:۲۲

معاون وزیر ارشاد خبر داد:
وجود 19 هزار باب کانون فرهنگی هنری در کشور
خبرگزاری شبستان: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این وزارتخانه با 19 هزار باب کانون فرهنگی هنری و بسیاری از مؤسسات جزو گسترده ترین وزارتخانه ها است.

۱۳۹۳/۹/۶ - ۰۹:۰۴

173 فعال قرآني مازني در مرحله استاني جشنواره مدهامتان رقابت مي كنند
خبرگزاري شبستان: مسئول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد استان مازندران گفت: 173 فعال قرآني از بين 963كانون فرهنگي و هنري مساجد ديارعلويان 6 و7آذر ماه در مرحله استاني نهمين جشنواره قرآني مدهامتان با هم رقابت مي كنند.

۱۳۹۳/۹/۵ - ۱۳:۴۰

حجت الاسلام فرازی:
فعالان کانونهای مساجد"امام شناسی، دشمن شناسی و وظیفه شناسی" خود را تقویت کنند
خبرگزاری شبستان: یکی از روحانیون شاغل در دفتر مقام معظم رهبری به اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد توصیه کرد بر معرفت و بصیرت خود نسبت به سه موضوع "امام شناسی، دشمن شناسی و وظیفه شناسی" در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(علیه السلام) بیفزایند.

۱۳۹۳/۸/۱۱ - ۰۹:۳۴

سردبیر مجلات ماهک و ملیکا در گفتگو با شبستان:
متولیان کانون های مساجد فرهنگی و متخصص باشند/ ضرورت تنوع کتابهای مساجد
خبرگزاری شبستان: ناصری با بیان اینکه اداره کنندگان کانون های فرهنگی هنری مساجد باید نگاه بلندنظرانه و فراجناحی داشته باشند، گفت: همدلی بین هنرمندان و روحانیون و متولیان کانون ها باعث درآمیختگی تعهد و تخصص می شود.

۱۳۹۳/۷/۲۰ - ۱۲:۵۳