خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانونهای مساجد
شرکت ۱۱۴۰ نفر از اعضای کانونهای مساجد خراسان جنوبی در طرح قرآنی ۱۴۴۹
خبرگزاری شبستان: کارشناس آموزش و پژوهش دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی شرکت یکهزار و ۱۴۰ نفر در طرح قرآنی ۱۴۴۹ خبر داد و گفت:پیش بینی می شود یکهزار و ۵۰۰ نفر در این طرح قرآنی بزرگ شرکت کنند.

۱۳۹۴/۵/۷ - ۱۳:۵۹

اعضای کانون های مساجد گیلان حضوری پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دارند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان از اعضای کانون های مساجد استان جهت حمایت گسترده از ملت فلسطین در روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۳۹۴/۴/۱۸ - ۱۴:۳۸

معاون استاندار همدان:
کانونهای مساجد بهترین مکان برای آموزش و نشاط جوانان است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار همدان گفت: کانونهای فرهنگی و هنری مساجد با ارائه آموزشهای مختلف و متنوع مناسب با ذائقه نسل جوان بهترین مکان برای جوانان هستند.

۱۳۹۴/۴/۱۴ - ۱۰:۱۶

همزمان با ماه مبارک رمضان:
اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۹ در کانونهای مساجد همدان
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد همدان از اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۹ در کانونهای مساجد همدان خبر داد.

۱۳۹۴/۴/۲ - ۱۱:۵۰

آموزش صحیح خوانی قرآن کریم در کانون تخصصی آموزش مساجد گیلان
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون تخصصی آموزش کانون‌های مساجد گیلان از آموزش صحیح خوانی، تجوید و حفظ قرآن کریم دردو گروه سنی پسران و دختران طی ماه رمضان خبر داد.

۱۳۹۴/۳/۳۱ - ۱۳:۵۵

در بازدید مدیردبیرخانه کانونهای مساجد همدان از کانون فاطمیه عنوان شد:
کانونهای مساجد متولیان حوزه فرهنگی محلات هستند
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد همدان ، درسرکشی از کانون فرهنگی و هنری فاطمیه همدان، کانونهای فرهنگی مساجد را متولیان حوزه فرهنگی محلات دانست.

۱۳۹۴/۳/۶ - ۱۳:۲۱

همایش گوهروجود
همایش گوهروجودباحضورحجت الاسلام تراشیون، كارشناس رادیو معارف و شبکه قرآن امروز(14اردیبهشت) در دوره آموزشی شیوه های برخورد با کودک و نوجوان و تربیت فرزندان به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک برگزار شد .

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۱۶:۲۹

عضو هیئت رییسه مجلس در گفتگو با شبستان:
هرجا کانونها فعالند شاهد حضور اقشار مختلف در مساجد هستیم
خبرگزاری شبستان: فرهنگی با اشاره به اینکه یکی از محدود برنامه هایی که مساجد در آنها امکان جذب جوانان را دارد کانون های فرهنگی و هنری هستند، گفت: هر جا این کانونها فعال هستند ما شاهد حضور اقشار مختلف و به ویژه جوانان در مساجد هستیم و به همین دلیل نیز این کانونها توانستند تاکنون نقش موثری در مقابله با ناتوی فرهنگی دشمن ایفا کنند.

۱۳۹۴/۲/۶ - ۰۷:۲۱

رتبه بندی هسته های پژوهشی کانون های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: معاون آموزش و پژوهش ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: سال آینده به منظور شناسایی و ساماندهی قابلیت های هسته های پژوهشی کانون های مساجد، آنها را رتبه بندی می کنیم.

۱۳۹۳/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۴

امام جمعه همدان:
کانونهای مساجد زیر ساخت نسل جوان برای پیشرفت در زمینه های مختلف هستند
خبرگزاری شبستان: کانونهای فرهنگی و هنری مساجد با توجه به معیار فعالیت شان در قالب ارزش های دینی و معنوی زیر ساخت تکامل نسل آینده در جهت موفقیت و پیشرفت هستند.

۱۳۹۳/۱۲/۲۴ - ۱۱:۳۴

نایب رییس دوم مجلس شورای اسلامی در گفتگو با شبستان:
کانون های فرهنگی هنری مساجد؛ مراقبان فرهنگی جامعه
خبرگزاری شبستان: باهنر معتقد است: کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور مجموعه هایی هستند که مراقبت های فرهنگی را انجام می دهند. کانونها می توانند فاصله ای را که بین فرزندان و والدین در پی فعالیت های دشمن در خانواده زیاد شده است را پر کنند.

۱۳۹۳/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۴

جذب نسل جوان به مساجد اولویت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: جذب جوانان و نوجوانان به مساجد در قالب فعالیت های مختلف از اولویت اصلی کانونهای فرهنگی و هنری مساجد است.

۱۳۹۳/۱۲/۲۰ - ۱۰:۴۰

خباز در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
تقویت کانونهای فرهنگی هنری مساجد باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: معاون تقنینی معاونت پارلمانی رییس جمهور با اشاره به سالروز تاسیس ستادعالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: تقویت کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور به عنوان یکی از پایگاههای فرهنگی هنری باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و در این زمینه هر حمایتی لازم باشد ما انجام می دهیم.

۱۳۹۳/۱۲/۱۷ - ۰۸:۴۲

گزارش تصویری/ سالگرد تاسیس  کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور
مراسم بیست و دومین سالگرد تاسیس کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در مشهد برگزار شد.

۱۳۹۳/۱۲/۱۴ - ۱۸:۱۹

پژمان فر در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
باید از ظرفیت های پنهان مسجد استفاده کنیم
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه کانونهای فرهنگی هنری مساجد کشور یکی از مهمترین کارهای فرهنگی بوده است که در کل کشور بعد از انقلاب اسلامی در عرصه فرهنگ انجام شده است، گفت: باید از ظرفیت های پنهان مسجد استفاده کنیم.

۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۲۰

حجت الاسلام حسینی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
کانونهای مساجد نیازمند بودجه و حمایت های جدی مسئولان هستند
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به اینکه بودجه کانونهای مساجد با توجه به سطح فعالیتشان در سطح کشور بسیار کم است، گفت: کانونهای مساجد نیاز به توجه بودجه ای و حمایت های جدی مسئولان دارند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۲ - ۰۷:۰۸

مقتدایی در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
کانونهای مساجد جهت دهی فرهنگی متناسب با رویکردهای انقلاب اسلامی را رواج دهد
خبرگزاری شبستان: عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه وزارت ارشاد توانست به خوبی کانونهای مساجد را ساماندهی کند و اقدامات این وزارتخانه در این حوزه بسیار قابل توجه است، گفت: از نظر کمی میزان این کانونها و در سطح کشور آنقدر زیاد است که می تواند نوعی جهت دهی فرهنگی را متناسب با رویکردهای انقلاب اسلامی ترویج کند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۸

 همایش سالروز تاسیس کانونهای مساجد همدان برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: درصورت حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی همایش سالروز تاسیس کانونهای فرهنگی و هنری مساجد این استان  پنجشنبه (۱۴ اسفند) برگزار می شود.

۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۵

عضو هیئت رییسه مجلس در مصاحبه اختصاصی با شبستان:
نقش کانون های فرهنگی هنری محوری است/کانونها به وظایفشان به خوبی عمل کرده‌اند
خبرگزاری شبستان: فرهنگی با اشاره به سالروز تشکیل کانونهای مساجد کشور گفت: نقش کانون های فرهنگی هنری محوری است. کانونهای به وظایفشان به خوبی عمل کرده‌اند.

۱۳۹۳/۱۲/۱۰ - ۰۷:۱۱

همزمان با دهه فجر؛
جشنواره نقاشی« ما عاشق محمدیم» در کانون امام جعفر صادق(ع)
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون فرهنگی هنری امام جعفر صادق(علیه السلام) تالش از برگزاری جشنواره نقاشی«ما عاشق محمدیم(ص)» در طول دهه فجر خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۶ - ۱۰:۳۶