خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸

الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠

Monday, March 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه کانونهای مساجد
برگزاری جلسه آموزشی و توجیهی سامانه سجا در تویسرکان
خبرگزاری شبستان: جلسه آموزشی و توجیهی ویژه مدیران کانونهای فرهنگی و هنری مساجد جهت ثبت اطلاعات کانون در سامانه بچه های مسجد در شهرستان تویسرکان برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۱:۰۲

برگزاری جلسه آموزشی سامانه بچه های مسجد در شهرستان کبودرآهنگ
خبرگزاری شبستان: جلسه آموزشی و توجیهی ثبت کانونهای فرهنگی و هنری مساجد در سامانه سجا، با حضور مدیران کانون و رئیس اداره ارشاد شهرستان کبودرآهنگ در شهرستان کبودرآهنگ برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۰:۲۹

برگزاری جلسه غنی سازی اوقات فراغت کانونهای مساجد شهرستان اسدآباد
خبرگزاری شبستان:جلسه ستاد غنی سازی اوقات فراغت کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شهرستان اسد آباد همراه با آموزش ثبت کانونها در سامانه بچه های مسجد در سالن جلسات اداره ارشاد شهرستان اسدآباد برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۱:۳۵

برگزاری جلسه آموزشی سامانه بچه های مسجد در شهرستان ملایر
خبرگزاری شبستان: جلسه آموزشی مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان ملایر جهت ثبت اطلاعات کانون در سامانه بچه های مسجد در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۲:۰۱

رئیس اداره ارشاد شهرستان ملایر:
یکپارچه سازی کانونها با ثبت در پورتال بچه های مسجد/ فعالیت ۷۲ کانون فرهنگی هنری در ملایر
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملایرگفت: با ثبت کانون ها در پورتال بچه های مسجد؛ یکپارچه سازی، نظارت و حمایت های مالی به صورت متمرکز و کشوری صورت می گیرد .

۱۳۹۷/۲/۳ - ۱۱:۳۹

توسعه اقدامات فرهنگی و هنری در کانون های مساجد/ بهره‌ مندی از زبان هنر در ترویج ارزش‌های دینی
خبرگزاری شبستان:مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان همدان با تأکید بر انتقال ارزش های دینی در قالب هنرهای نمایشی از جمله تئاتر گفت: زبان هنر اثر گذاری بیشتری در بین مخاطبان و نسل جوان دارد.

۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲:۵۶

من سفارش می کنم که کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد را فراموش نکنید،
خبرگزاری شبستان: سخن نگاشت امروز را دنبال کنید.

۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۰۹:۲۹

بازدید عیدانه دکتر حبیب‌رضا ارزانی از دبیرخانه مساجد استان تهران
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب رضا ارزانی گفت: با توجه به شعار سال باید نگاهی ویژه به کالای ایرانی داشته باشیم.

۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۶:۵۷

بازدید دکتر ارزانی از مسجد علی بن ابیطالب
دکتر ارزانی دبیرستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با حضور در مسجد علی بن ابیطالب از کانون قطعه ای از بهشت بازدید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۶

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
کانون‌های فرهنگی هنری می‌توانند کمک کنند تا مساجد از هنر تهی نشوند
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری کاری کنند وقتی کسی وارد مسجد می‌شود احساس کند وارد یک گالری دینی و محیطی متعالی و متمایز شده است.

۱۳۹۶/۹/۱۴ - ۱۲:۵۶

مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد المهدی گرگان:
فرمایشات رهبری سرلوحه کار کانون ولایت/ کانونهای مساجد به دور از جناح بازی ها نقش به سزایی در جذب جوانان دارند
خبرگزاری شبستان: مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت مسجد المهدی گرگان گفت: کانونهای مساجد با همدلی و به دور از جناح بازی ها می توانند نقش به سزایی در جذب جوانان داشته باشند.

۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۰:۵۷

حضور کانونی‌های تهرانی در اندیشه‌های آسمانی
خبرگزاری شبستان: با پایان دهمین دوره اندیشه های آسمانی در بخش برادران، از امروز بخش خواهران در این دوره حضور خواهند یافت.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۲:۵۸

مسجد بهترین پایگاه برای انتقال مفاهیم دینی به جوانان است
خبرگزاری شبستان: قاسم حضوری مدیر امور کانون‌های فرهنگی هنری شهرستان ری گفت: از مساجد می توان به عنوان بهترین پایگاه انتقال مفاهیم بلند دینی و سازماندهی گروه های مذهبی شناخته شده نام برد.

۱۳۹۶/۵/۸ - ۱۵:۴۱

نهج البلاغه منبع غنی معرفت شناسی/ گردهمایی فعالان غنی سازی اوقات فراغت کانونهای مساجد همدان
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان گفت: نهج البلاغه کتابی شیوا و بلیغ در حوزه های مختلف از جمله جامعه شناسی، خانواده و معرفت شناسی است

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۲:۳۹

بیانیه دبیرخانه کانونهای مساجد همدان برای حضور حداکثری مردم در راهپیمایی روز قدس
خبرگزاری شبستان: دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با صدور بیانیه ای به حضور حداکثری مردم دارالمومنین همدان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۰:۱۹

طرح غنی سازی اوقات فراغت در ۵۵۰ کانون فرهنگی هنری مساجد سراسر استان همدان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان به غنی سازی اوقات فراغت کانونهای مساجد اشاره کرد و گفت: طرح غنی سازی اوقات فراغت در ۵۵۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد سراسر استان برگزار می شود.

۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۱:۱۰

فراهم آوری نیازهای جوانان در قالب کانون‌های فرهنگی هنری مساجد
خبرگزاری شبستان: سیدحسن صفوی رئیس اداره ارشاد اسلامی شمیرانات گفت: نیازهای فرهنگی و هنری جوانان می تواند در قالب کانون های مساجد فراهم شود.

۱۳۹۶/۳/۲۳ - ۱۱:۳۳

برگزاری محفل انس با قرآن کریم در کانونهای روستایی استان تهران
خبرگزاری شبستان: طرح محفل انس با قرآن کریم ویژه روستاهای استان تهران همزمان با ولادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

۱۳۹۶/۳/۲۰ - ۱۵:۰۱

اجرای طرح ۱۴۵۱ در کانونهای فرهنگی و هنری مساجد همدان
خبرگزاری شبستان: مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان با اشاره به ماه مبارک رمضان گفت: طرح ۱۴۵۱ در کانونهای مساجد این استان در حال اجراست.

۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۰:۴۵

برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در کانون های مساجد همدان
خبرگزاری شبستان: مدیردبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد همدان، از برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی(ره) در کانون‌های مساجد سراسر استان خبر داد.

۱۳۹۶/۳/۱۳ - ۱۲:۵۸