خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

الثلاثاء ٩ ذو الحجّة ١٤٣٩

Tuesday, August 21, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نعیم آبادی
آیت الله نعیم آبادی؛
آمریکا غیرقابل اعتماد است/مذاکره به نفع جمهوری اسلامی نیست
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از آمریکا به عنوان عامل بی ثباتی در منطقه یاد کرد و گفت: آمریکا غیرقابل اعتماد است و مذاکره با این کشور به نفع جمهوری اسلامی نیست.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۵:۳۰

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد:
امروز بشریت به صحیفه سجادیه بیش از پیش نیاز دارد
آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه صحیفه سجادیه نیاز واقعی بشر است، گفت: امروز بشریت به صحیفه سجادیه بیش از پیش نیاز دارد و حوزه باید در این زمینه فعالیت داشته باشد و آن را به جامعه بشریت عرضه کند.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۲۳:۰۹

برگزاری جلسات ثابت صحیفه سجادیه در بندرعباس
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان از برگزاری جلسات ثابت صحیفه سجادیه در بندرعباس خبرداد و گفت: دوره های تفسیر صحیفه سجادیه با تدریس نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۹:۵۳

آیین اختتامیه ویژه برنامه های دهه کرامت در بندرعباس برگزار شد
آیین اختتامیه ویژه برنامه های دهه کرامت با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان، خدام رضوی و فعالان فرهنگی و رسانه ای در بندرعباس برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۱:۴۲

آیت الله نعیم آبادی؛
قرآن بزرگترین سند برای راهنمایی بشر است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از قرآن به عنوان بزرگترین سند برای راهنمایی و هدایت بشر نام برد و تاکید کرد: قرآن باید در جامعه اسلامی محور قرار گیرد.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۲۲:۱۸

آیت الله نعیم آبادی؛
مودت اهل بیت ضامن سلامت مکتب/جامعه امروز نیازمند نشاط معنوی است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در تفسیر آیه شریفه «مودت»، گفت: پیامبر گرامی اسلام(ص) در برابر پاداش رسالتش خواستار دوستی اهل بیت(ع) شدند و این خواسته ای شخصی نیست بلکه مودت اهل بیت، ضامن سلامت مکتب است.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۴:۱۴

آیت الله نعیم آبادی؛
حضور ایران در منطقه تکیفی شرعی و برای دفاع از مردم مظلوم است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در واکنش به درخواست غیر منطقی آمریکا از ایران برای خروج از منطقه، حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه را تکلیفی شرعی، اخلاقی، انسانی و برای دفاع از مردم مظلوم منطقه دانست.

۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۶:۰۷

آیت الله نعیم آبادی؛
نسبت به موضع‌گیری آلمان، فرانسه و انگلستان خوشبین نیستیم
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، با قدردانی از موضع گیری حکیمانه دکتر روحانی در برابر زورگویی آمریکا و رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: در برابر موضع‌گیری آلمان، فرانسه و انگلستان خوشبین نیستیم.

۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۷:۳۱

نماز عید فطر بندرعباس در مسجد جامع شهر(مصلی قدس) اقامه می شود
خبرگزاری شبستان: نماز عید سعید فطر امسال به امامت نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در مسجد جامع شهر(مصلی قدس) اقامه می شود.

۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۵:۴۸

آیت الله نعیم آبادی؛
کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: کارگران از عناصر اصلی تعیین کننده عرصه تولید و ستون فقرات اقتصاد هستند و بنیان های توسعه اقتصادی کشور بر دوش آنان است.

۱۳۹۷/۲/۹ - ۱۴:۰۲

آیت الله نعیم آبادی؛
تکذیب خبر کمک ۵ میلیاردی شهرداری به مسجد جامع بندرعباس/رسانه ها از انتشار اخبار کذب پرهیز کنند
نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان در واکنش به خبر چند روز گذشته مبنی بر کمک پنج میلیاردی شهرداری بندرعباس به مسجد جامع این شهر، تصریح کرد: تاکنون شهرداری هیچ گونه کمکی به مسجد جامع نکرده است.

۱۳۹۷/۲/۶ - ۰۸:۰۹

آیت الله نعیم آبادی؛
استقبال جوانان از اعتکاف بیانگر گرایش نسل های جدید به معنویت است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان استقبال گسترده نوجوانان و جوانان جهت شرکت آیین اعتکاف را بیانگر گرایش نسل های جدید به معنویت دانست و گقت: در آیین اعتکاف باید از طرح مباحث کسل کننده پرهیز شود.

۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۴۷

آیت الله نعیم آبادی؛
رنج ما از بحران غفلت است نه بحران آب/مشکل کم آبی هرمزگان با راه اندازی آبشیرین کن حل شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان از آلودگی هوا و مشکل آب به عنوان دو اولویت مهم در کشور یاد کرد و گفت: دولت باید بر اساس اولویت ها کار کند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۷

هم اکنون در حال انجام است؛
بازدید ائمه جمعه هرمزگان از بزرگترین پروژه آبشیرین کن کشور در بندرعباس
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان به همراه ائمه جمعه سراسر استان هم اکنون در حال بازید از بزرگترین پروژه آبشیرین کن کشور در ساحل بندرعباس می باشند.

۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۰:۳۷

آیت الله نعیم آبادی؛
رشوه عامل اصلی سقوط حکومت ها/رشوه و تبعیض از جامعه ریشه کن شود
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی‌فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، از رشوه به عنوان عامل اصلی سقوط جکومت ها نام برد و بر ریشه کنی رشوه و تبعیض در جامعه تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۴

آیت الله نعیم آبادی؛
ممتاز بودن نقش روحانیت و مساجد در انقلاب/سربلندی در عرصه های مختلف درگرو پویایی مساجد در حوزه فرهنگی است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان، بر برنامه ریزی دقیق و اصولی برای انجام کارهای مهم و زیربنایی فرهنگی در مساجد تاکید کرد و گفت: فعال بودن و پویایی مساجد در حوزه فرهنگی، موفقیت و سربلندی در تمامی عرصه ها را درپی خواهد داشت.

۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۱۶

آیت الله نعیم آبادی؛
جامعه اهل مطالعه به سعادت می رسد/کتاب به قیمت مناسب و آسان در اختیار همه افراد قرار گیرد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: جامعه ای به پیشرفت و سعادت دست می یابد که مردم آن اهل کتاب و مطالعه باشد.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۸:۵۶

آیت الله نعیم آبادی؛
نماز سرمایه بزرگ بازدارنده و کمک کننده است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به فراگیر شدن فضای مجازی، گفت: نماز سرمایه بزرگی است که هم بازدارنده و هم کمک کننده در فضای واقعی و مجازی است.

۱۳۹۶/۹/۳۰ - ۰۸:۴۴

اگر قانون شكني جا بيفتد ديگر سنگ روي سنگ بند نمي شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بندرعباس خطاب به دانشجویان با بیان اینکه دانشگاه به كمك معضلات شهري استان بشتابد گفت: چه بسا ايده اي در ذهن شما(دانشجويان) باشد كه نجات دهنده استان باشد.

۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۰۹:۳۱

تاکید بر توجه ویژه به کیفیت در ‌مدرسه سازي/ مدارس به سبك بومي ساخته شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه در ساخت مدارس از مهندسين و كارگرهاي حرفه اي استفاده و بركار آنها نظارت شود تاکید کرد: در ‌مدرسه سازي به كيفيت ساخت توجه ويژه شود.

۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۶:۵۱