خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷

الاثنين ١ ربيع الثاني ١٤٤٠

Monday, December 10, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آیت الله نعیم آبادی
آیت الله نعیم آبادی؛
جایزه نوبل یک موقوفه است/قانون پشتوانه محکمی برای موقوفات است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه وقف از برکات مهمی است که محدود به دین اسلام نمی شود، گفت: جایزه نوبل یک موقوفه است.

۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۲:۱۳

آیت الله نعیم آبادی:
کانون های مساجد با اشاعه فرهنگ مهدویت میدان داری کنند
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به توانمندی و ظرفیت های مختلف کانون های فرهنگی هنری مساجد، گفت: کانون های مساجد می توانند در زمینه ترویج معارف اهل بیت(ع) به ویژه فرهنگ مهدویت میدان داری کنند.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۱۷

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خواستار شد؛
نامگذاري میدانی به نام صحیفه سجادیه در بندرعباس
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به جایگاه کتاب گرانسنگ صحیفه سجادیه و نقش آن در هدایت و رستگاری بشر پس از قرآن و نهج البلاغه، خواستار نامگذاری میدان و یا خیابانی در شهر بندرعباس به نام «صحیفه سجادیه» شد.

۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۱:۳۸

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:
کانون های فرهنگی هنری بهترین پایگاه برای مطالبات مقام معظم رهبری هستند
آیت الله نعیم آبادی گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد بهترین پایگاه برای مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه های گوناگون از جمله اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی ایرانی اسلامی هستند.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۵:۵۳

مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان خبرداد؛
تجلیل از آیت الله نعیم آبادی در همایش ملی«اوقات فراغت بچه‌های مسجد»
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان گفت: در همایش ملی «اوقات فراغت بچه‌های مسجد» که عصر امروز در تهران برگزار می شود، از نماینده ولی فقیه در هرمزگان به پاس توجه ویژه به امور کانون های مساجد، تجلیل خواهد شد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۱:۵۴

انتقاد از واهمه برخی ها از فریادهای آمریکا/کار استکبار تمام است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با اشاره به واهمه برخی از فریادهای آمریکا، تصریح کرد: برخی فریاد و عربده آمریکا را می شنوند و می گویند کار تمام است؛ درست می گویند اما کار استکبار تمام است.

۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۳:۳۳

آیت الله نعیم آبادی:
قرآن باید از زبان عترت شنیده شود/ تورات و انجیل باید با نور قرآن سنجیده شود
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با بیان اینکه ثقل اکبر را از ثقل اصغر باید شناخت، گفت: قرآن باید از زبان عترت شنیده شود و زیباترین و بهترین دیدگاه نسبت به قرآن در صحیفه سجادیه است.

۱۳۹۷/۷/۱۱ - ۱۰:۰۸

آیت الله نعیم آبادی؛
هشتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) ۱۱ مهر در بندرعباس برگزار می شود
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: هشتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) چهارشنبه هفته آینده(۱۱ مهر) در بندرعباس برگزار می شود.

۱۳۹۷/۷/۶ - ۱۵:۳۵

آیت الله نعیم آبادی؛
عدم رسوخ سیاست زدگی از محاسن کنگره بین المللی امام سجاد(ع) است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان، یکی از محاسن کنگره بین المللی امام سجاد(ع) را عدم رسوخ سیاست زدگی در آن دانست وگفت: اما نتیجه این کار سیاسی است چرا که امروز به برکت انقلاب و نظام اسلامی است که می توان چنین حرکت را در جهت نشر سیره اهل بیت(ع) انجام داد.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۳:۵۶

اقامه نخستین نمازجماعت دانش آموزی سال تحصیلی جدید در هرمزگان/مهر از راه رسید
ماه مهر از راه رسید و همزمان با سراسر کشور، ۳۵۷ هزار دانش آموز هرمزگانی همراه با برنامه های متنوعی از جمله نواختن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید، بهار تعلیم و تربیت را گرامی داشتند؛ از نکات جالب توجه این روز اقامه نخستین نماز جماعت دانش آموزی در مدارس بود.

۱۳۹۷/۷/۱ - ۱۳:۱۷

آیت الله نعیم آبادی؛
انتقاد از عدم مطالبه گری مردم/ دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب تبیین شود
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ضمن انتقاد از عدم مطالبه گری مردم از مسئولان، تاکید کرد: مردم باید مسئولان را برای پاسخگویی به مساجد محلات و روستاها دعوت کنند.

۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۱۴:۵۷

آیت الله نعیم آبادی؛
قانون گرایی حلال مشکلات امروز جامعه است
نماینده ولی فقیه و رئیس شورای فرهنگ عمومی استان هرمزگان گفت: نهادینه شدن قانون گرایی و تبدیل آن به فرهنگ عمومی، حلال مشکلات امروز جامعه است.

۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۴:۲۲

غدیر عید بشریت است/هرمزگان در وقف غدیر پیشگام باشد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه غدیر تنها متعلق به شیعه و مسلمانان نیست بلکه عید بشریت است، خواستار ورود مردم برای ایجاد وقف هایی مرتبط با فرهنگ غدیر شد.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۶:۴۹

نماز عید قربان به امامت آیت الله نعیم آبادی در بندرعباس اقامه می شود
رئیس ستاد اقامه نماز جمعه بندرعباس گفت: نماز عید قربان به امامت آیت الله نعیم آبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس در مسجد جامع شهر اقامه می شود.

۱۳۹۷/۵/۳۰ - ۱۳:۲۳

آیت الله نعیم آبادی؛
آمریکا غیرقابل اعتماد است/مذاکره به نفع جمهوری اسلامی نیست
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از آمریکا به عنوان عامل بی ثباتی در منطقه یاد کرد و گفت: آمریکا غیرقابل اعتماد است و مذاکره با این کشور به نفع جمهوری اسلامی نیست.

۱۳۹۷/۵/۲۶ - ۱۵:۳۰

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تصریح کرد:
امروز بشریت به صحیفه سجادیه بیش از پیش نیاز دارد
آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه صحیفه سجادیه نیاز واقعی بشر است، گفت: امروز بشریت به صحیفه سجادیه بیش از پیش نیاز دارد و حوزه باید در این زمینه فعالیت داشته باشد و آن را به جامعه بشریت عرضه کند.

۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۲۳:۰۹

برگزاری جلسات ثابت صحیفه سجادیه در بندرعباس
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد هرمزگان از برگزاری جلسات ثابت صحیفه سجادیه در بندرعباس خبرداد و گفت: دوره های تفسیر صحیفه سجادیه با تدریس نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۹:۵۳

آیین اختتامیه ویژه برنامه های دهه کرامت در بندرعباس برگزار شد
آیین اختتامیه ویژه برنامه های دهه کرامت با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان، خدام رضوی و فعالان فرهنگی و رسانه ای در بندرعباس برگزار شد.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۱۱:۴۲

آیت الله نعیم آبادی؛
قرآن بزرگترین سند برای راهنمایی بشر است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از قرآن به عنوان بزرگترین سند برای راهنمایی و هدایت بشر نام برد و تاکید کرد: قرآن باید در جامعه اسلامی محور قرار گیرد.

۱۳۹۷/۵/۳ - ۲۲:۱۸

آیت الله نعیم آبادی؛
مودت اهل بیت ضامن سلامت مکتب/جامعه امروز نیازمند نشاط معنوی است
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس در تفسیر آیه شریفه «مودت»، گفت: پیامبر گرامی اسلام(ص) در برابر پاداش رسالتش خواستار دوستی اهل بیت(ع) شدند و این خواسته ای شخصی نیست بلکه مودت اهل بیت، ضامن سلامت مکتب است.

۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۴:۱۴