خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه قوای سه گانه
رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری
شفافیت مهمترین ابزار اصلاح قوای سه گانه است
آشنا با اشاره به تصویب پیش‌نویس لایحه شفافیت در توییتر، نوشت: شفافیت مهمترین ابزار برای اصلاح نظام اجرایی، تقنینی و قضایی است.

۱۳۹۸/۶/۱۸ - ۱۷:۵۴

ادامه همکاری قوای سه‌گانه در زمینه تنقیح قوانین کشور
سومین جلسه کارگروه اجرایی تفاهم‌نامه همکاری قوای سه‌گانه در زمینه تنقیح قوانین کشور برگزار شد.

۱۳۹۸/۵/۲۰ - ۱۲:۳۹

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
کرایه رانندگان متناسب با شرایط روز افزایش یابد
آیت الله عبادی با تاکید بر اینکه باید کرایه و درآمد رانندگان نیز متناسب با افزایش قیمت انواع و اقسام کالاها افزایش داشته باشد، گفت: بی مهری کردن به قشر زحمتکش کامیون دارها موجب شد دشمن از مطالبات آنان موج ایجاد کند.

۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۰۹:۳۹

سه قوه با مدیریت جهادی دراندیشه حل مشکلات مردم باشند/نمایندگان مقصر اصلی عقب افتادگی مازندران هستند
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: قوای سه گانه مسئولیتی که مقام معظم رهبری(دامت برکاته) بر عهده آنها گذاشته با مدیریت جهادی انجام دهند و در جهت حل مشکلات جامعه گام های موثری بردارند.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۵:۵۳

امامی کاشانی در خطبه های نماز جمعه؛
اگر کسی حرفی با سه قوه دارد باید در جلسات خصوصی مطرح کند
خبرگزاری شبستان: اگر کسی حرفی با این سه قوه دارد باید در جلسات خصوصی مطرح کند و اگر کافی نمی داند چند نفر دانشمند و حاکم را در این جلسات بیاورد، نه اینکه همین جور حرف بزند و چه بسا حرف های خلاف واقعی هم مطرح کند.

۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۴:۱۶

امام جمعه رضوانشهر؛
قوای سه گانه با فساد و حقوق های نجومی مبارزه کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه رضوانشهر با اشاره به اینکه قوه قضائیه مسئولیت اصلی مبارزه با حقوق های نجومی وغیرمتعارف را دارد، گفت: قوای سه گانه با فساد و حقوق های نجومی مبارزه کند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۳

برنامه های سه قوه باید در یک سو و زیر نظر مقام معظم رهبری باشد
خبرگزاری شبستان:استاندار قزوین گفت: حمایت هایی که سه قوه از برنامه های جمهوری اسلامی ایران دارد باید در یک سو زیر نظر مقام معظم رهبری باشد.

۱۳۹۵/۸/۲۱ - ۱۵:۳۸

«رهبری و قوای سه گانه در جمهوری اسلامی ایران»
خبرگزاری شبستان: کتاب«رهبری و قوای سه گانه در جمهوری اسلامی ایران» اثر شهرام محمدی به همت مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.

۱۳۹۳/۹/۸ - ۱۵:۳۲