خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶

الاثنين ٢٢ ربيع الأوّل ١٤٣٩

Monday, December 11, 2017

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه بحرین
آیت الله «عیسی قاسم» امروز تحت عمل جراحی قرار می گیرد
خبرگزاری شبستان: یک موسسه حقوقی اعلام کرد: شیخ «عیسی قاسم» صبح امروز با انتقال به بیمارستان «ابن النفیس»، تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۰۹:۲۴

جمعیت الوفاق: تصمیم ترامپ، اعلام جنک علیه مسلمانان و بزرگترین خدمت به تروریسم است
خبرگزاری شبستان: جمعیت الوفاق بحرین تصمیم ترامپ مبنی بر به رسمیت شناختن "قدس" به عنوان پایتخت اسرائیل را اعلام جنگ علیه مسلمانان و خدمت به تروریسم عنوان کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۲۰:۰۸

در کمیسیون مساعی حمیده؛
دقاق: وضعیت جسمانی شیخ عیسی قاسم مطلوب است/کنفرانس وحدت باید یاد شیخ عیسی قاسم را گرامی بدارد
خبرگزاری شبستان: نماینده شیخ عیسی قاسم در ایران گفت: شرایط جسمانی ایشان در حال حاضر مساعد است، اما باید نام ایشان در این کنفرانس مطرح شود تا علمای شیعه و سنی نسبت به جایگاه ایشان آشنایت کامل را پیدا کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۰:۰۱

در کمیسیون مساعی حمیده؛
تقوی: امروز جهان اسلام با وضعیت مطلوبی مواجه نیست
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: امروز جهان اسلام با وضعیت مطلوبی مواجه نیست چون دشمن از برخی مسلمانان برای رسیدن به طرح‌های تفرقه افکن خود استفاده می‎کند.

۱۳۹۶/۹/۱۵ - ۲۳:۵۶

اهانت و بدرفتاری با زندانیان سیاسی در زندانهای بحرین ادامه دارد
خبرگزاری شبستان: بنیاد دموکراسی و حقوق بشر خلیج فارس اعلام کرد: بازداشت شدگان در زندانیان بحرین دوباره در معرض اهانت و بدرفتاری قرار دارند.

۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۵:۰۸

الوفاق: آیت الله «شیخ قاسم» باید آزادانه از حق درمان برخوردار شود
خبرگزاری شبستان: جمعیت الوفاق تاکید کرد: محرومیت آیت الله «شیخ عیسی قاسم» از درمان بیانگر سطح فقدان امنیت انسانی و بهداشتی در بحرین است و باید وی آزادانه از حق درمان برخوردار شود.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۶:۰۴

برگزاری ۶۴ اعتراض مسالمت آمیز در دفاع از «آیت الله قاسم» در بحرین
خبرگزاری شبستان: انجمن حقوق بشر بحرین اعلام کرد:طی پنج روز گذشته، ۶۴ اعتراض مسالمت آمیز در دفاع از آیت الله قاسم در بحرین برگزارشده که ۱۲ مورد آن به شدت سرکوب شده است.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۰۹:۵۷

دبیرکل نُجَباء: جهان اسلام در برابر خطر سلامتی آیت الله عیسی قاسم سکوت نخواهد کرد
خبرگزاری شبستان:الکعبی در واکنش به اتفاقات اخیر بحرین تاکید کرد: آل‌خلیفه که باعث تشدید بیماری آیت الله عیسی قاسم شد؛ مصداق بارز زیر پا گذاشتن اصول اسلامی و حقوق بشر است و جهان اسلام در برابر به خطر افتادن سلامتی ایشان سکوت نخواهد کرد.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۰:۴۴

درخواست هزاران تظاهرات کننده بحرینی برای لغو محاصره منزل شیخ عیسی قاسم
خبرگزاری شبستان: هزاران بحرینی با حضور در خیابان ها خواستار لغو محاصره و اقامت اجباری علیه آیت الله شیخ عیسی قاسم شدند و سازمان های حقوق بشری تأکید کردند که آیت الله قاسم، باید فورا تحت عمل جراحی قرار گیرد.

۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۵:۲۷

شیخ عیسی قاسم؛ فقیه استواری که آل خلیفه در به زانو درآوردن او ناکام ماند
خبرگزاری شبستان:آل خلیفه بیش از هر کس دیگری می دانند که هر نوع آسیبی به شیخ عیسی قاسم خم به قامت او وارد نکرده و موضع سازش ناپذیر او را تغییر نخواهد داد چرا که می دانند شیخ صادقانه کفن پاک خود را بر پیراهن خون آلود و حقارت بار آل خلیفه ترجیح می دهد.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۸:۴۷

تظاهرات گسترده بحرینی‌ها در اعتراض به ممانعت از درمان آیت الله عیسی قاسم
خبرگزاری شبستان: منابع بحرینی اعلام کردند که سرتاسر مناطق این کشور شاهد راهپیمایی و تظاهرات گسترده برای درخواست لغو محاصره علیه منزل آیت الله شیخ عیسی قاسم و محکومیت محرومیت ایشان از درمان است.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۸:۳۸

وخامت اوضاع جسمانی و سلامت آیت الله عیسی قاسم تحت محاصره رژیم آل خلیفه
خبرگزاری شبستان: وضعیت جسمانی آیت الله شیخ عیسی قاسم که از یک سال و نیم گذشته تحت محاصره و اقامت اجباری رژیم آل خلیفه قرار دارد، به شدت وخیم شده و جان او در خطر است.

۱۳۹۶/۹/۶ - ۱۵:۳۶

دیده بان حقوق بشر در پارلمان اروپا: برای توقف ظلم علیه شیعان بحرین وارد عمل شوید
خبرگزاری شبستان: نماینده دیده بان حقوق بشر بحرین از پارلمان اروپا خواست تا از رژیم بحرین بخواهد که تمام زندانیان سیاسی و عقیدتی را آزاد و اقامت اجباری آیت الله شیخ عیسی قاسم را لغو کند.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۷:۴۱

جمعیت الوفاق: لیست تروریستی رژیم های عربی خلیج فارس، صاحب نظران را هدف قرار داده است
خبرگزاری شبستان: جمعیت الوفاق بحرین اقدام کشورهای محاصره کننده قطر در درج نام نماینده سابق خود در پارلمان بحرین در لیست تروریستی را محکوم و تأکید کرد این کشورها صحاب نظران و فعالان سیاسی صلح طلب را هدف قرار داده اند.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۰:۲۵

تحصن فعالان انگلیسی و بحرینی دربرابر سفارت بحرین در لندن
خبرگزاری شبستان: شماری از فعالان انگلیسی و بحرینی در حمایت از «نبیل رجب» و خانواده «سید احمد الوداعی» دربرابر سفارت بحرین در لندن تحصن کردند.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۱:۰۱

پرونده «سرکوب شیعیان در بحرین» امروز روی میز پارلمان اروپا
خبرگزاری شبستان: پارلمان اروپا در نشست امروز خود مسئله سرکوب و آزار و اذیت شیعیان در بحرین را بررسی می کند.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۰۹:۴۴

آیفکس: بحرین در رأس ناقضان آزادی بیان در منطقه عربی قرار دارد
خبرگزاری شبستان: سازمان بين‌المللي آزادی بيان (آيفكس) در گزارشی اعلام کرد: بحرین به علت نقض حقوق بشر در ماه اکتبر در راس بدترین ناقضان آزادی بیان در منطقه عربی قرار گرفت.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۲:۱۹

جمعیت الوفاق: اتهام شیخ علی سلمان پوچ و ساختگی است
خبرگزاری شبستان: جمعیت "الوفاق" بحرین با پوچ و بی اهمیت خواندن تصمیم روز گذشته دادستانی علیه دبیرکل این جمعیت، آن را عاملی برای اصرار جمعیت الوفاق بر ادامه دادن به مسیر خود تا تحقق دموکراسی در کشور برشمرد.

۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۸:۲۳

تشدید اقدامات آل خلیفه علیه مخالفان
دادستانی بحرین پرونده شیخ علی سلمان را به دادگاه ارجاع داد
خبرگزاری شبستان:‌" دادستانی بحرین، در چارچوب تشدید بحران اخیر با قطر وتشدید اقدامات آل خلیفه علیه مخالفان در داخل، دبیرکل زندانی جمعیت الوفاق و دو نفر دیگر از مخالفان بحرینی را به اتهام جاسوسی برای قطر و افشای اسرار دفاعی به دادگاه ارجاء داد.

۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۰۰:۳۲

ایران دخالت در حادثه انفجار خط لوله نفت بحرین را به شدت رد کرد
خبرگزاری شبستان: قاسمی با رد برخی ادعاها و موضعگیری های سخیف و بی پایه مقامات بحرینی در خصوص دخالت ایران در حادثه انفجار خط لوله نفت در آن کشور گفت: همواره اصرار و تاکید کرده ایم که ثبات و امنیت همه همسایگان خود را ثبات و امنیت خود می دانیم.

۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۰۹:۱۳