خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸

الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠

Monday, April 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مهندسی معکوس
یاداشت مهمان:
پرورشي و مهندسي معكوس
همه توجيه‌ها ناظر به مراقبت و ملاحظه ظرفيت‌های بالقوه روان كودك و نوجوان است. نظام تربيتی بايد اين باور را داشته و به اين اصل فطری كه روان كودك و نوجوان به دوراز زنگاره است توجه اكيد ورزيده و با اين نگرش، برنامه های تربيتی را سامان دهد.

۱۳۹۷/۱۲/۶ - ۰۹:۵۷

استفاده از مهندسی معکوس، یکی از شیوه های کاهش آسیب در جامعه است
خبرگزاری شبستان:مدرّس حوزه علمیه جیرفت گفت: جهت کاهش آسیب های مختلف در میان اقشار مختلف جامعه، باید از مهندسی معکوس استفاده کرد؛ به این شکل که ابتدا آن آسیب را شناسایی کنند و پس از پژوهش های مورد نیاز، برنامه ریزی های لازم را انجام داده و اقدام کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۳:۱۴

احیای هنرهای سنتی با مهندسی معکوس/ قدیمی‌ترین اسناد ثبت میراث در تهران
خبرگزاری شبستان: مسجدجامعی، عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهر تهران به دلیل پایتخت بودن در زمینه میراث و صنایع سنتی آن‌چنان که شایسته است مورد توجه قرار نگرفته و مورد ظلم واقع شده است. دیدار امروز ما را با انواع هنرهای تهران آشنا کرد و امیدواریم شرایطی فراهم شود تا این هنرها را بازسازی کنیم.

۱۳۹۳/۹/۸ - ۱۲:۱۵