خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آسیب های اجتماعی
حجاب و عفاف از متمایزترین ارزش های فرهنگی جوامع اسلامی است
خبرگزاری شبستان: جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با اشاره به اینکه حجاب و امنیت اخلاقی نیاز کلی هر جامعه است، گفت: دفاع از حریم اخلاقی مهم تر از دفاع از جان و مال است.

۱۳۹۷/۳/۳ - ۱۱:۲۲

رییس شورای فرهنگ عمومی حاجی آباد؛
«فقر» ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی/نقش موسسات خیریه در رفع چالش ها موثر است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای فرهنگ عمومی حاجی آباد از «فقر» به عنوان ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی نام برد و با اشاره به شرایط ویژه حاجی آباد در رابطه با اقتصاد خانواده ها، نقش موسسات خیریه در رفع چالش های فرهنگی اجتماعی را موثر دانست.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۳:۲۴

مواد مخدر، بزرگترین آسیب اجتماعی و مانع توسعه است
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، گفت: یکی از بزرگترین موانع توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی معضل مواد مخدر است.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۳:۱۵

اجازه از دست رفتن فرصت جذب تسهیلات اشتغال روستایی را نخواهم داد
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به مهلت جذب تسهیلات اشتغال روستایی تا پایان خرداد، مدیران دستگاه های اجرایی استان در جذب به موقع این تسهیلات برای توسعه اشتغال پایدار عزم جدی داشته باشند.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۰

ساخت ۶ فیلم در زمینه آسیب های اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه و بویراحمد از انعقاد تفاهم نامه بین این اداره کل با سازمان سینمایی کشور سخن به میان آورد و گفت: در این تفاهم نامه، ساخت چند فیلم کوتاه و مستند در دستور کار قرار گرفت.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۰

کار برای امام حسین (علیه السلام) باید همراه با عشق و علاقه باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه یاسوج با اشاره به اینکه برای امام حسین (علیه السلام) باید با عشق و علاقه کار کرد، گفت: فعالان این عرصه باید با فرهنگ سازی و تبلیغ اصولی جهت کمک به ستاد عتبات عالیات گام بردارند.

۱۳۹۷/۳/۲ - ۱۱:۲۰

تهیه کننده مجموعه تلویزیونی«شبستان»:
نقش محوری مساجد در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی/ خواستیم مساجد فعال الگو شوند
خبرگزاری شبستان: مهران رستمی گفت: خیلی مهم است که فعالیت ها محور داشته باشد و بهترین محور و جایگاهی که می تواند جوان ها را دور یکدیگر جمع کند و از آسیب های اجتماعی پیشگیری کند مسجد است.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۴۸

اعتیاد یکی از عوامل اصلی طلاق در استان زنجان است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان زنجان از مراجعه ۴ هزار و ۹۷۴ نفر به مرکز دخالت در خانواده در سال گذشته خبر داد و گفت: اعتیاد یکی از عوامل اصلی طلاق در جامعه است.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۸:۱۷

عزم و اراده ملی لازمه مقابله با آسیب های اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: استاندار زنجان عزم و اراده ملی را لازمه مقابله با آسیب های اجتماعی خواند و گفت: مدیریت اجتماعی و فرهنگی ما نتوانسته در مقابله با گسترش آسیب های اجتماعی کاری از پیش ببرد.

۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۰۷:۵۹

مددکاری اجتماعی به کنترل و کاهش آسیب ها و تلطیف فضا کمک می کند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان با تاکید بر اینکه مددکاری اجتماعی بازوی دولت است، اذعان داشت: در جایی که دچار آسیب و بحران هستیم، مددکاری اجتماعی به کنترل و کاهش آسیب ها و تلطیف فضا کمک می کند.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۸:۲۳

توسعه تشکل های مردم نهاد و ایجاد فضای امید شرایط امن اجتماعی و اقتصادی را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تقویت احزاب، توسعه تشکل های مردم نهاد و ایجاد فضای امید در استان تاکید کرد و گفت: به کمک این نهادها می توان شرایط امن اجتماعی و اقتصادی را به وجود آورد.

۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۵۵

مساجد، تجهیز شدند اما از رسالت خود فاصله گرفته اند
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمان، نقش مساجد در کاهش آسیب های اجتماعی را به جهت کاربردهای زیادی که مسجد دارد، بسیار پررنگ خواند و افزود: برنامه ریزی جهت استفاده از مساجد نمی شود.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۵۳

فرماندار آران و بیدگل:
رمضان فرصت مناسبی برای اجرای برنامه های فرهنگی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی است
خبرگزاری شبستان: فرماندار آران و بیدگل گفت: ماه مبارک رمضان با توجه به حضور روحانیون و قشر جوان در مساجد، فرصت و ظرفیت بسیار مناسبی برای اجرای برنامه های فرهنگی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۱۳:۱۰

کاهش ۴ درصدی آسیب های اجتماعی در استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اجتماعی استانداری کرمانشاه، از تخصیص ۲ میلیارد تومان اعتبار در قالب دفاتر تسهیل گری برای توسعه محلی با مشارکت مردم خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۷:۱۶

فعالیت های فرهنگی به کاهش آسیب های اجتماعی منجر می شود
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان با یادآوری تاکیدات رهبری در بحث آسیب های اجتماعی گفت: فعالیت های فرهنگی به کاهش این آسیب ها کمک می کند.

۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۲:۴۶

اختصاص یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار به برنامه‌‌های حوزه اجتماعی در سال گذشته
خبرگزاری شبستان: مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری زنجان گفت: سال گذشته بیش از یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار به ۲۴ برنامه حوزه فرهنگی و اجتماعی تخصیص یافت.

۱۳۹۷/۲/۲۲ - ۰۷:۴۴

اجرای نمایش خیابانی « لیلا» در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
خبرگزاری شبستان: نمایش خیابانی لیلا امروز ‌(۲۰ اردیبهشت) در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اجرا شد.

۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۲۰:۲۸

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:
باید از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای کاهش آسیب های اجتماعی استفاده شود
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: امکان حل تمام مسائل و مشکلات به تنهایی وجود ندارد و باید با استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و تقویت آنها برای رفع و کاهش آسیب های اجتماعی، گام برداشت.

۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۰۷:۵۹

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
احداث فضاهای فرهنگی و آموزشی راهی برای کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر احداث فضاهای فرهنگی و آموزشی راهی برای کاهش آسیب های اجتماعی است، گفت: دولت و مجموعه مدیران استان عزم جدی برای رفع مشکلات حاشیه شهرهای استان دارند.

۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۷:۴۱

برگزاری کرسی های آزاداندیشی پویایی دانشگاه ها را به همراه دارد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت حفظ فضای با نشاط و پویا در دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: برگزاری کرسی های آزاد اندیشی پویایی دانشگاه ها را به همراه دارد.

۱۳۹۷/۲/۱۷ - ۱۳:۱۲