خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷

الخميس ٦ ربيع الأوّل ١٤٤٠

Thursday, November 15, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آسیب های اجتماعی
مشارکت ۵ هزار ایلامی در برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی/ فعالیت ۶۰ سازمان مردم نهاد در ایلام
فرماندار ایلام، گفت: ۵ هزار نفر در مرکز استان تاکنون در قالب برنامه های پیشگیری از آسیب های اجتماعی مشارکت داشته اند.

۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۳:۳۷

نژاد بهرام:
معابر تهران به پارکینگ عمومی تبدیل شده اند
عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه کوچه و خیابانهای تهران تبدیل به پارکینگ عمومی شده اند، گفت: نبود جای پارک در روند رو به گسترش آسیبهای اجتماعی نقش اساسی داشته است.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۶:۴۴

امانی:
هزینه در تفرجگاه ها، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد
عضو شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر کاهش نرخ پیشنهادی برای بازدید از باغ پرندگان گفت: هزینه در تفرجگاه ها، آسیب های اجتماعی را کاهش می دهد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵:۴۵

جعفری دولت آبادی در گفتگو با شبستان:
نیازمند همکاری و هماهنگی دستگاه ها برای کاهش آسیب های اجتماعی هستیم
دادستان کل تهران با اشاره تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر انجام کار جهادی برای کاهش آسیب های اجتماعی گفت: ما برای کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند همکاری و هماهنگی دستگاه های متولی در این زمینه هستیم.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۰:۳۸

مدیر کل دفتر امور زنان و خانواده وزارت آموزش و پرورش:
مشاوره در مدارس دختران بیشتر از پسران است/ترک تحصیل ۱۹ درصدی دختران در دوره متوسطه دوم
مینایی پور با بیان اینکه مشاوره در مدارس دختران بیشتر از پسران است گفت: ترک تحصیل دختران در دوره متوسطه دوم حدود ۱۹ درصد است.

۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۰۸:۳۹

اخبار برگزیده سرویس اجتماعی؛
از دخالت کویتی ها در کتب درسی تا رقابت آخوندی و حناچی برای تصدی گری شهرداری تهران
خلأ قانونی درتعیین تکلیف فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی وجود دارد/دخالت کویتی ها درمحتوای کتب درسی ایرانی ها/انتخاب دو گزینه نهایی شهرداری تهران/و .. از اخبار برگزیده سرویس اجتماعی در روز یکشنبه ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۷ است

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۶:۴۶

۲۲ آبان ماه؛
اسفراین؛ میزبان نخستین کنگره ملی پیشگیری از آسیب های اجتماعی
نخستین کنگره ملی پیشگیری از آسیب های اجتماعی، بیست و دوم آبان ماه با حضور مدیرکل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان در اسفراین برگزار می شود.

۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۲:۵۵

آیت‌الله ذاکری:
نهادها نباید در کمک به مساجد خساست به خرج دهند
امام جماعت مسجد ولی آباد شهرری گفت: برخی از مسئولان با تمسک به این سخن که مساجد باید مستقل از دولت اداره شوند، از ارائه کمک های مادی به مساجد سر باز می زنند، در حالی که دستگاه های مربوطه باید کمک های لازم را ارائه کنند.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۰:۵۷

رئیس کل دادگستری استان قزوین:
مسئولان برای مقابله با جریان آسیب های اجتماعی وارد عمل شوند
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: همه مسئولان آستین ها را بالا زده و برای مقابله با جریان آسیب های اجتماعی وارد عمل شویم.

۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۰۸:۱۵

وضعیت ضعیف موقوفات در کهگیلویه و بویراحمد/عدم دخل و تصرف اوقاف در جهت نیت واقفین
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد فرهنگ سازی جهت ترویج فرهنگ وقف در استان را یک ضرورت دانست و اذعان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد موقوفات ضعیف هستند.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۸:۵۸

اختصاص ۱۴ میلیارد به حوزه آسیب های اجتماعی/برنامه های این حوزه خروجی محور باشند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴ میلیارد اعتبار تخصیص یافته در حوزه آسیب های اجتماعی استان در سال جاری اشاره کرد و گفت: همه برنامه ها در این حوزه خروجی محور باشد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲:۴۲

برگزاری اجلاس استانی نماز در استان کهگیلویه و بویراحمد
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد به نقش مهم نماز در بازدارندگی از گناه اشاره کرد و از برگزاری اجلاس استانی نماز دراین استان خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۲:۲۱

تمام دستگاهها باید به رفع آسیب های اجتماعی کمک کنند
معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری تربت حیدریه گفت: تمام دستگاهها باید به رفع آسیب های اجتماعی کمک کنند.

۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۲۰:۳۱

تور اصحاب رسانه ویژه معرفی برنامه های کانون های مساجد در مازندران تشکیل می شود
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران از راه اندازی تور رسانه ای جهت آشنایی اصحاب رسانه بافعالیت های کانون های مساجددر آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: زمینه استفاده اعضای کانون های مساجد از ظرفیت های خانه های کارو کارگر استان فراهم شود.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۲:۵۲

بمباران اطلاعاتی صرف از آسیب های اجتماعی استرس را بالا می برد
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی گفت:مردم باید بدانند که ممکن است در سنین پایین هم کودک دچار آسیب شود، اما بمباران اطلاعاتی صرف استرس را بالا می برد.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۱۰:۱۳

سکوت فرهنگی از ایرادات جامعه ماست
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: همواره اعلام کرده ام سکوت فرهنگی از ایرادات جامعه ماست. اگر واقعیات را بازگو نکنیم به دنبال رفع ایرادات نمی رویم.

۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۰۸:۵۶

اجرای طرح سرای تفاهم در ۹۰کانون فرهنگی هنری/لزوم استفاده از ظرفیت مردم و مساجد برای کاهش آسیب های اجتماعی
سرپرست ستادهماهنگی و نظارت برکانون های مساجد مازندران با بیان اینکه مساجد خالی شدند آسیب ها زیاد شد، گفت: درطرح سرای تفاهم از کمک های مردمی جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی در ۹۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد استان، بهره گیری می شود.

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۲:۵۴

احیای کارکردهای مساجد همان پیشگیری سطح اول است/ آغاز طرح سرای تفاهم از غرب مازندران کلید خورد
مدیر مرکز مشاوره رشدپویا ساری به اجرای طرح سرای تفاهم باموضوع کاهش آسیب های اجتماعی در ۹۰کانون فرهنگی هنری استان اشاره کرد و گفت: روانشناسان در حوزه سواد رسانه و پیشگیری از آسیب ها آموزش دیدند به عنوان یک عضو کانون از غرب استان به مردم آموزش می دهند.

۱۳۹۷/۸/۱۰ - ۱۲:۴۵

مواد مخدر سرمنشا بسیاری از آسیب های اجتماعی است
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی گفت: مواد مخدر سرمنشا بسیاری از آسیب های اجتماعی است آموزش های لازم باید داده شود.

۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۰:۱۸

سراهای تفاهم درغرب مازندران راه اندازی می شود
سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران ازبرگزاری آئین افتتاحیه راه اندازی سراهای تفاهم غرب استان، عصر (۹ آبان) در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر خبر داد.

۱۳۹۷/۸/۷ - ۱۳:۵۴