خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعتیاد
کارگاه پیشگیری از اعتیاد در دهمین نمایشگاه کتاب ایلام/ هنرمندان سفیران پیشگیری از اعتیاد هستند
خبرگزاری شبستان: این کارگاه با حضور اصحاب فرهنگ و هنر به‌عنوان سفیران پیشگیری از اعتیاد به همت دبیرخانه شورای آموزش و فرهنگ پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی برگزار شد.

۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۱۱:۵۳

حدود ۱۴ درصد از معتادین کشور را گروه های سنی بین ۱۵ تا ۱۹ سال تشکیل می دهند
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری گفت: حدود ۱۴ درصد از معتادین کشور را گروه های سنی بین ۱۵ تا ۱۹ سال تشکیل می دهند که این موضوع می طلبد تا گام های اساسی در این راستا صورت گیرد.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۰:۳۶

اعتیاد عامل ۶۰ درصد جرائم است
خبرگزاری شبستان: مدیر اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه، گفت: برگزاری برنامه ها و اقدامات فرهنگی در راستای کاهش آسیب های اجتماعی می تواند در جامعه بسیار تأثیرگذار باشد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۱:۵۳

استفاده از ظرفيت فرهنگ و هنر در پيشگيري از اعتياد
خبرگزاری شبستان:مديركل دفتر توسعه مشاركت‌هاي مردمي بر مشاركت همه جانبه گروه‌هاي مرجع در مبارزه با مواد مخدر تاكيد كرد و گفت: استفاده از ظرفيت فرهنگ و هنر در پيشگيري از بروز آسيب‌هاي اجتماعي از جمله اعتياد موثر است.

۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۰

حجت الاسلام لطفیان:
انجمن اولیاء و مربیان بهترین مکان برای آگاه سازی والدین با آسیب های مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: انجمن های اولیاء و مربیان در مدارس بهترین مکان برای آگاه سازی والدین نسبت به آسیب های مواد مخدر است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۳:۰۴

دانش آموزان همیشه در معرض خطر هستند
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان کرمانشاه، گفت: غرور و انرژی مضاعفی که دانش آموزان دارند باعث شده است در برابر آسیب های مختلف همچون اعتیاد بسیار شکننده باشند.

۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۷

اجرای تئاتر خیابانی در ایوان
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایوان از برگزاری ۷ اجرای تئاتر خیابانی در سطح این شهرستان خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۹:۵۱

حاشیه نشینی و بزهکاری
خبرگزاری شبستان: حاشیه نشینان در محدوده اقتصادی شهر زندگی می کنند ولی جذب نظام اقتصادی و اجتماعی نشده اند.و این پدیده به جهت وجود موقعیت های فراوان ارتکاب جرم نیازمند توجه ی ویژه درخصوص پیشگیری وضعی است.

۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۰:۵۴

چه کسی من را کارتن خواب کرد؟
خبرگزاری شبستان: آواره و در به در بودن در خیابان ها بی هیچ غذا و جای گرمی برای ساعتی خوابیدن و وحشتی هولناک برای سپری کردن شب سرد زمستانی تا سپیده دم، تمام اتفاقات روزمره معتادکارتن خواب در این کلمات خلاصه می شود.

۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۳۹

مروری بر روزنامه های ۱۸ دی:
مرگ معتادان پس از ترک/اتمام حجت دولت با اخلالگران بازار گوشت
خبرگزاری شبستان: بسیاری از کالاهای قاچاق سازمان یافته وارد می شوند، مرگ معتادان پس از ترک،غافلگیری های ترامپ ادامه دارد، حذف شرکت های ایرانی برای خوشبختی غربی ها،اتمام حجت دولت با اخلالگران بازار گوشت، از عناوین روزنامه هاست.

۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۰۱

ضرورت همکاری تشکل های مردم نهاد با دولت در راستای کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سازمان های مردم نهاد پل ارتباطی بین مردم و دولت هستند که می توانند مشکلات و مطالبات مردم را به دولت انتقال و به توسعه و پیشرفت جامعه کمک کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۰

آموزش و پیشگیری جهت تقویت فرهنگی ضروری است
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به اهمیت آموزش در حوزه فرهنگی افزود: آموزش و پیشگیری مهم ترین راه کاهش آسیب های اجتماعی است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۲

از تشکیل اتاق فکر اندیشه ورز تا برگزاری کارگاه‌ های آموزشی آسیب ‌های اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: خودکشی، طلاق و اعتیاد از آسیب ‌های اجتماعی در اولویت استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که برای جلوگیری از رشد آنها، اتاق فکری متشکل از سربازان عرصه فرهنگی و جنگ نرم تشکیل شده است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۹

تربیت نیروی انسانی متناسب با نیازمازندران مورد توجه آموزش و پرورش باشد/ ایجاد ۵۱۰ کمپ ترک اعتیاد دراستان
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی و امنیتی استاندارمازندران با اعلام اینکه تربیت نیروی انسانی متناسب با نیاز استان یکی از اقداماتی که در حال حاضر باید به صورت جدی درآموزش و پرورش باشد، گفت: توجه به فنی و حرفه‌ای و توسعه هنرستان‌هانیاز اساسی استان است.

۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۸:۵۱

امام جمعه اسالم؛
ریشه بسیاری از مشکلات کشور ناشی از اعتیاد است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه اسالم با بیان اینکه ریشه بسیاری از مشکلات کشور و شهر از اعتیاد ناشی می‌شود، گفت: مدارس در بحث مبارزه با اعتیاد نقش کلیدی و حیاتی دارند و باید از ظرفیت مدارس برای مبارزه با اعتیاد استفاده کنیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۷

مجتمع بهاران
مجتمع بهاران محلی برای بهبود یافتگان از دام اعتیاد هست که بعد ازگذراندن دوره نقاهت این افراد مهارتی را آموزش دیده و در همانجا مشغول به کار شده و حقوق دریافت می کنند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۹

دستور ویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد برای تهیه طرح علمی و تحقیقاتی آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تهیه طرح علمی و تحقیقاتی و ارائه راهکارهای عملی و ملموس با هدف مقابله با آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۰۸:۲۹

۱۲ درصد مردم استان از نظام پاسخگویی سازمانها رضایت دارند
خبرگزاری شبستان: عضو هیات علمی دانشگاه خارزمی تهران با بیان اینکه ۲۸ درصد مردم سیستان و بلوچستان این اعتقاد را دارند که عامه گرایی (همه را به یک چشم دیدن) در سطح استان پایین است، گفت: ۱۲ درصد مردم استان از نظام پاسخگویی سازمانها رضایت دارند.

۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۲:۱۸

تاکید بر صیانت از امنیت روحی و روانی جوانان جامعه
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: می توانیم با همکاری مشاوران بهزیستی و استفاده از ظرفیت مسئولان کانون های مساجد عهده دار صیانت از امنیت روحی و روانی جوانان جامعه باشیم.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۴:۵۴

شناسایی سکونتگاه های غیر رسمی گامی به سوی کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره عمران و بهسازی شهری اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: با شناسایی سکونتگاه های غیر رسمی و ارائه برنامه های آموزشی می توانیم در راستای کاهش بسیاری از کج رفتاری های اجتماعی گام برداریم.

۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۳:۵۷