خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸

الأحد ١٧ رجب ١٤٤٠

Sunday, March 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعتیاد
ایلام جزو ۵ استان پاک از نظر شیوع مصرف مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ایلام، گفت: این استان بر اساس آخرین ارزیابی های صورت گرفته جزو ۵ استان پاک کشور از نظر شیوع مصرف مواد مخدر است.

۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۰

تهیه برنامه مدون جهت توسعه و ارتقاء جوانان از رسالت های اصلی مدیران است
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسالت اصلی مدیران ارائه برنامه های مدون جهت توسعه استان و ارتقاء جوانان بوده، وگرنه فقط وقت خود و پول بیت المال را به هدر داده ایم.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۵۱

هشدار به والدین؛ ۳ تا ۵ سال بعد می‌فهمید فرزندتان معتاد شده است!/ ایجاد حاشیه امن تا ۵۰۰متری مدارس
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر بر لزوم توجه بیشتر به آموزش مهارت‌های اساسی زندگی با تمرکز بر پیشگیری از مصرف مواد در خانواده زندانیان و توانمندسازی روحی روانی فرزندان زندانیان تاکید کرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۴

نخستین همایش فرهنگی، هنری و مردمی امید زندگی برگزار می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، از برگزاری نخستین همایش فرهنگی، هنری و مردمی « امید زندگی» با هدف مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب‌های ناشی از مصرف مواد مخدر خبر داد.

۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۴:۴۳

آموزش؛ مهمترین رکن مبارزه اجتماعی با مواد مخدر است
خبرگزاری شبستان: رئیس انجمن هپاتیت ایران گفت: ارائه آموزش‌هاي پيشگيري در حوزه اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی اولویت بسیار مهمی است و امیدوارم متولیان ستاد مبارزه با مواد مخدر و سلامت جامعه در ورود به این موضوع شجاعانه عمل كنند.

۱۳۹۶/۹/۱ - ۱۲:۲۰

هوشیاری خانواده ها نقش مهمی در پیشگری از اعتیاد دارد
خبرگزاری شبستان: قائم مقام، دبیرکل ستاد مواد مخدر کشور، با اشاره به شناسایی بالغ بر ۷۰۰ نوع مواد روانگردان در جهان، گفت: پیشگیری از آسیب اعتیاد نیازمند هوشیاری خانواده هاست.

۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۴:۲۳

والدین برای مقابله با اعتیاد دلسوزی کنند
خبرگزاری شبستان: عضو انجمن مددکاری ایران گفت: والدین مهمترین رکن اصلی برای تحقق رویکرد مبارزه اجتماعی با مواد مخدر است و باید با آموزش کلمه "نه گفتن" از همان دوران کودکی به فرزندان اموزش داده شود.

۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۴:۳۳

مسئولان برای پیشگیری از گرایش جوانان به اعتياد از تمام توان علمی و فرهنگی کشور استفاده کنند
خبرگزاری شبستان:کارشناس مبارزه با مواد مخدر گفت: مسوولان برای مقابله و پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به مصرف مواد مخدر صنعتی و شیمیایی باید از تمام توان علمی و فرهنگی کشور استفاده کنند

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۴:۱۰

اعتیاد ریشه دروغگویی افراد است
خبرگزاری شبستان:درمانگر و پژوهشگردر حوزه علوم اعصاب شناختی بویژه اعتياد با بيان اينكه اعتياد ریشه‌ دروغگویی افرادمعتاد است،گفت: حفظ موقعیت اجتماعی، مراقبت ازشان خانوادگی و مصرف مداوم مواد مخدرسه عامل مهمی است باعث مي‌شود فردمعتاد با صراحت دروغ بگوید.

۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۳:۱۵

مویدی با حضور در غرفه شبستان:
اجرای طرح «هر مسجد یک برنامه» برای آگاهی بخشی در حوزه اعتیاد در ۹۲۵ مسجد کشور
خبرگزاری شبستان: قائم‌مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر از اجرای طرح هر مسجد یک برنامه در ۹۲۵ مسجد کشور خبر داد و گفت: این طرح در راستای ارتقای شناخت مردم نسبت به معضل اعتیاد اجرا می‌شود.

۱۳۹۶/۸/۱۰ - ۱۵:۲۴

پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر با تدوین برنامه جدید آغاز شود
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: راهکارهای تقویت زیرساخت ها و پیشگیری، مبارزه، مقابله و درمان انواع مواد مخدر با تدوین برنامه پنج ساله و یک ساله و با شیوه و ساختار جدید در استان آغاز شود.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۴:۰۷

تاثیر مصرف مواد مخدر بر نازایی زنان
خبرگزاری شبستان:جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی گفت: مصرف مواد مخدر و دخانیات اثرات قابل توجهی در عدم باروری زنان دارد.

۱۳۹۶/۸/۱ - ۱۳:۴۲

خدمات دهی به ۱۳۵ مددجو معتاد در مرکز کاهش آسیب اعتیاد کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره بهزیستی شهرستان کرمانشاه، گفت: امورات درمانی مددجویان مرکز ماده ۱۶ را در حال حاضر بهزیستی بر عهده دارد که پیش از این توسط معاونت امور دانشگاه علوم پزشکی بود.

۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۱:۵۲

كشف بيش از ۱۳ تن انواع مواد مخدر در كشور طي يك هفته گذشته/سيستان شامل بیشترین كشفيات كشور
خبرگزاری شبستان:معاون مقابله با عرضه و امور بين‌الملل ستاد مبارزه با مواد مخدر از كشف ۱۳ تن و ‏‏۴۳۸ كيلوگرم انواع مواد مخدر و روان‌گردان طي يك هفته گذشته در كشور خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۴:۰۷

اجرای موفق طرح جامع کاهش طلاق در مازندران/۳۰محله آلوده ساماندهی شد
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اشاره به اینکه در سال های گذشته نرخ طلاق در استان از نرخ متوسط کشور بیشتر بوده، گفت: با اجرای طرح جامع کاهش طلاق٬ جلوی رشد این پدیده در اغلب نقاط استان گرفته شد و تلاش برای رسیدن به وضعیت مطلوب

۱۳۹۶/۶/۲۹ - ۱۳:۴۲

راه اندازی سامانه الکترونیکی طلاق در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان بهزیستی کشور، گفت: در شیوع شناسی سازمان بهزیستی کشور ۴.۵ درصد افراد بالای ۱۵ الی ۶۵ سال دچار معضل اعتیاد هستند.

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۱۸:۲۲

لزوم افزایش سطح آگاهی جامعه در برابر نقش مخرب فضای مجازی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: از همه ظرفیت ها برای افزایش سطح آگاهی جوانان و نوجوانان در برابر نفش منفی و مخرب فضای مجازی و شبکه های اجتماعی استفاده شود.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۶:۱۰

ربیعی:
دانش و معیارهای پیشگیری‌کننده اعتیاد را ارتقا می‌دهیم
خبرگزاری شبستان: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: اولویت ما در مبارزه با اعتیاد در جامعه این است که دانش و معیارهای پیشگیری‌کننده را در زمینه اعتیاد در زنان و کودکان ارتقا دهیم.

۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۵:۲۸

نهادینه سازی فرهنگ پیشگیری، مهم ترین راه کاهش اعتیاد در جامعه است
خبرگزاری شبستان: دبیر سابق شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان، با تاکید بر ضرورت تقویت فرهنگ پیشگیری از اعتیاد در بین نسل جوان و نوجوان، افزود: پیشگیری مهم ترین راه کنترل آسیب اعتیاد در جامعه است.

۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۴:۴۹

درک معتادان بهبود یافته در جامعه مطلوب نیست
خبرگزاری شبستان: یک جامعه شناس با تاکید بر لزوم فراهم کردن شرایط زندگی دوباره برای افراد ترک اعتیاد کرده، گفت: درک معتادان بهبود یافته در جامعه مطلوب نیست.

۱۳۹۶/۶/۱۳ - ۱۰:۳۴