خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ آبان ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٣ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه اعتیاد
۱۸ درصد جمعیت استان اردبیل حاشیه نشین هستند / فعالیت فرهنگی سازمان های مردم نهاد برای کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل گفت: استان اردبیل در آسیب اجتماعی حاشیه نشینی و سکونتگاه های غیر رسمی در رتبه بالای کشوری قرار دارد و بیش از ۱۸ درصد جمعیت استان اردبیل حاشیه نشین هستند.

۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۳:۵۴

مواد مخدر از مصادیق مهم هلاکت و نابودی/مهارت«نه گفتن» در جامعه تقویت شود
خبرگزاری شبستان: رئیس تبلیغات اسلامی صومعه‌سرا با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از مصادیق مهم هلاکت و نابودی است تصریح کرد: هر عمل زیان‌آوری که انسان را نابود کند، گناه محسوب می‌شود.

۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۳:۴۷

مدیران رسالت کارگروه بانوان و خانواده را درک کنند
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر درک رسالت کارگروه بانوان و خانواده توسط مدیران، گفت: دستگاه های حمایتی موظفند فرایند توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست تحت پوشش را فراهم کنند.

۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۳:۲۸

دستیار ویژه رییس جمهور در امور حقوق شهروندی:
رونمایی از منشور حقوق شهروندی در ماه جاری
خبرگزاری شبستان: دستیار ویژه رییس جمهور درامور حقوق شهروندی از رونمایی منشورحقوق شهروندی توسط رئیس جمهوری در ماه جاری خبرداد و گفت: در حوزه اقدام وعمل ازسال ۹۲ اقداماتی را در استان ها و شهرستان ها به انجام رسانده ایم و ماحصل آن در آذر رونمایی می شود.

۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۵:۲۴

یک روان شناس در گفتگو با شبستان:
سرکرده باند های قاچاق باید اعدام شوند
خبرگزاری شبستان:یک روان شناس باید با اتخاذ برخی از تدابیر و تصمیم ها تعداد اعدام ها را محدود کنیم، گفت: محدود به این معنا که افراد و ریشه ها و افراد اصلی(سرکده باندها) را مورد نشانه قرار دهیم و حذف کنیم.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۳:۰۰

کانون شهدای مسجد فقیه محله جویبار میزبان کارگاه آموزشی شناخت معضلات اجتماعی
خبرگزاری شبستان: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جویبار گفت: کانون فرهنگی و هنری شهدای مسجد فقیه محله جویبار میزبان کارگاه آموزشی شناخت معضلات اجتماعی در این شهرستان بود.

۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۴:۲۵

سمن‌ها در پيشگيري از اعتياد و كاهش آسيب نقش پررنگ تري داشته باشند
خبرگزاری شبستان:مشاور و رييس دفتر جانشين فرماندهي معظم كل قوا در امور ناجا گفت: سازمان‌هاي مردم‌نهاد به دليل درآمدزايي بيشتر در حوزه درمان فعال هستند و كمتر در حوزه پيشگيري از اعتياد فعاليت مي‌كنند.

۱۳۹۵/۹/۲ - ۱۱:۳۰

نشست تغییر نام کهگیلویه و بویراحمد و واکنش نمایندگان مجلس
خبرگزاری شبستان: نشست تغییر نام استان کهگیلویه و بویراحمد در حالی شب گذشته در شورای فرهنگ عمومی این استان برگزار شد که بلافاصله واکنش نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را در پی داشت.

۱۳۹۵/۸/۲۴ - ۱۴:۴۹

تاکید استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تهیه اطلس آسیب های اجتماعی مدارس
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، بر ضرورت انجام اقدامات تخصصی در حوزه دانش آموزی تاکید و افزود: اطلس آسیب های اجتماعی مناطق و مدارس استان که از مصوبات نشست های قبلی بوده هر چه سریعتر ارایه شود.

۱۳۹۵/۸/۱۶ - ۱۳:۳۴

دولت به دنبال شعار و بهره برداری شخصی از برنامه های دینی نیست
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر اینکه دولت کنونی کمتر به دنبال شعار و بهره برداری شخصی از برنامه های دینی است، افزود: دولت و شخص وزیر کشور در این زمینه اهتمام ویژه داشته و تاکید بسیاری بر اقامه نماز در جامعه دارند.

۱۳۹۵/۸/۱۲ - ۱۸:۳۲

استانداران و فرمانداران درگیر مسایل حاشیه ای نشوند
خبرگزاری شبستان:قائم مقام وزیر کشور گفت: اولویت های وزارت کشور در سال پایانی دولت حفظ و گسترش امنیت، مسایل اجتماعی و کنترل کاهش آسیب های اجتماعی، مسایل معیشتی و اقتصادی مردم و تکریم ارباب رجوع هستند.

۱۳۹۵/۸/۵ - ۱۳:۲۹

تلاش برای پیشگیری و کاهش معضلات اجتماعی موضوعی حاکمیتی است
خبرگزاری شبستان:مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: داشتن آمار صحیح و تلاش برای پیشگیری و کاهش معضلات اجتماعی موضوع حاکمیتی بوده و برای آن برنامه هایی در دست تدوین و اجراست.

۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۵:۲۵

راه اندازی اتاق فکر اندیشه ورز در حوزه فرهنگ و اجتماعی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، از تشکیل اتاق فکر یا اندیشه ورز در حوزه اجتماعی و فرهنگی با هدف جلب مشارکت های فکری، شناسایی آسیب های اجتماعی، ارایه راهکارهای علمی و عملی خبر داد.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۴:۱۳

کاهش آسیب های اجتماعی با تقویت نهادی های اسلامی و ایرانی
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: کاهش آسیب های اجتماعی با تقویت نهادی های اسلامی و ایرانی امکان پذیر است.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۲:۵۶

تهیه اطلس جامع آسیب های اجتمایی با شناسایی و معرفی ۵۰ آسیب در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان:استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: تهیه اطلس جامع آسیب های اجتمایی با شناسایی و معرفی ۵۰ آسیب در دست تهیه است و این نقشه می تواند علاوه بر پاکسازی نقاط خطر زا و آلوده، سندی برای عملیاتی کردن اقدامات مسئولان باشد.

۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۹:۱۶

خضری در گفت و گو با شبستان:
دولت برای ساماندهی کودکان کار و خیابانی برنامه مشخص ارایه دهد
خبرگزاری شبستان: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از کوتاهی های بهزیستی، شهرداری و وزارت کشور برای ساماندهی کودکان کار و خیابانی گفت: دولت باید برای ساماندهی کودکان کار و خیابانی برنامه مشخص ارایه دهد.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۰:۱۷

سازمان های مردم نهاد بیشتر به جذب مشارکت های مردمی بپردازند
خبرگزاری شبستان:فرماندار کرمانشاه، گفت: اعتماد دولت به سازمان های مردم نهاد و عدم تبدیل این سازمان ها به بنگاه های درآمدی باعث موفقیت دولت و جامعه می شود.

۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۴:۴۸

گشایش کارگاه آموزشی پیشگیری اولیه از اعتیاد در دانشگاه ایلام
خبرگزاری شبستان: کارگاه آموزشی دو روزه پیشگیری اولیه از اعتیاد ویژه تربیت کادر متخصص دوره میانی با حضور مربیان و معلمان فعال در حوزه روانشناسی و مشاوره اجتماعی در دانشگاه ایلام گشایش یافت.

۱۳۹۵/۶/۹ - ۱۴:۵۴

طرح جامع پیشگیری از اعتیاد برای نخستین باردر لرستان اجرا می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای مبارزه بامواد مخدر استان لرستان، از اجرای طرح جامع پیشگیری از اعتیاد برای نخسین بار در استان لرستان خبرداد.

۱۳۹۵/۶/۶ - ۱۵:۰۶

برپایی نمایشگاه «بن بست اعتیاد» در اسکو
خبرگزاری شبستان: سلسله نمایشگاه های عکس اعتیاد با عنوان «بن بست اعتیاد» در شهرها و روستاهای شهرستان اسکو برپا می شود.

۱۳۹۵/۵/۳۰ - ۱۶:۱۱