خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, February 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه طرح ملی فهما
شهرستان زرین دشت میزبان سی امین نشست آموزشی طرح ملی «فهما» در استان فارس شد
سی امین نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» در استان فارس با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد زرین دشت در محل اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۲

طاهریان:
نمای دقیق‌تر و نزدیک‌تر به واقعیت از کانون‌ها در طرح فهما ترسیم می شود
معاون ساماندهی و شبکه‌سازی ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: در طرح فهما نمای دقیق‌تر و نزدیک‌تر به واقعیت از کانون‌ها در کل کشور ترسیم می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۵۷

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:
نظام «فهما» پایه برنامه تحول راهبردی کانون های مساجد است
اسحاقی گفت: نظام جامع «فهما» می تواند پایه اساسی برنامه تحول راهبردی کانون های مساجد باشد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۳

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان اردبیل مطرح کرد:
جایگاه موفق کانون های مساجد استان اردبیل در رویداد ملی «فهما»
مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: کانون های مساجد استان اردبیل از ابتدای اجرای طرح ملی «فهما» توانسته جایگاه موفق و برتری در کشور داشته باشند و جزو استان های برتر محسوب می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۱۰:۲۶

امام جمعه مارگون به «فهما» پیوست
امام جمعه مارگون با حضور در ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد مساجد کهگیلویه و بویراحمد، در طرح ملی «فهما» ثبت نام کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۹:۱۳

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان به رویداد ملی فهما پیوست
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با عضویت در سامانه بچه های مسجد و انتخاب کانون فرهنگی هنری «صاحب الزمان» روستای احمدآباد شهرستان انار به طور رسمی تشکیلات هدفمند رویداد فهما را همراهی می کند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۲ - ۰۶:۱۷

همزمان با ولادت حضرت زینب و روز پرستار،
پرستار زبده مسجدی در جاجرم داوطلبانه به رویداد ملی فهما پیوست
یکی از پرستاران زبده و اهل مسجد، با عضویت در سامانه بچه های مسجد و انتخاب کانون فرهنگی هنری «مهدی موعود» جاجرم به طور رسمی تشکیلات هدفمند رویداد فهما را همراهی می کند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۱

کانون های مساجد شهرستان سپیدان در نشست آموزشی طرح ملی «فهما» شرکت کردند
نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد سپیدان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۸

سالن «شهید جنگاور» شهرستان لامرد میزبان نشست آموزشی طرح ملی «فهما» شد
نشست توجیهی و آموزشی طرح ملی «فهما» با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد لامرد در سالن شهید جنگاور فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۰

۱۲۵ کانون فرهنگی هنری در مساجد شهرستان مرند فعال است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند گفت: شهرستان مرند با دارا بودن بیش از ۱۲۵ کانون فرهنگی هنری، بعد از تبریز بیشترین تعداد کانون در سطح استان را داراست.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۷

رویداد ملی فهما در شهرستان هریس تشریح شد
نشست هماهنگی و آموزش طرح ملی فهما (پایتخت فرهنگ و هنر مساجد کشور) با حضور جمعی از مدیران مسؤول کانون های مساجد شهرستان در مجتمع فرهنگی و هنری هریس برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۷:۰۵

نشست آموزشی طرح ملی «فهما» ویژه کانون های مساجد شهرستان داراب برگزار شد
نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد داراب در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۱

فیلم| ایجاد اشتغال پایدار توسط کانونهای فرهنگی هنری مساجد نطنز
کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان نطنز در سال رونق تولید، اقدام به ایجاد اشتغال پایدار همراه با آموزش های هنری کرده اند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۳:۵۸

مدیر ستاد کانون های مساجد کهگیلویه و بویراحمد مطرح کرد:
فعالیت بیش از ۶۰۰ کانون فرهنگی و هنری کهگیلویه و بویراحمد در طرح ملی «فهما»
دولت آبادی گفت: بیش از ۶۰۰ کانون فرهنگی و هنری مساجد کهگیلویه و بویراحمد در طرح ملی «فهما» در حال فعالیت، ثبت اطلاعات و برنامه های خود هستند.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۱:۴۳

آموزش طرح ملی «فهما» به روش ویدئوکنفرانس در شهرستان آباده برگزار شد
نشست بیست و ششم آموزش طرح ملی «فهما» در استان فارس به روش ویدئوکنفرانس با حضور مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد آباده در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۲۱:۴۱

ثبت نام مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری بوشهر در سامانه فهما
محمد مظفری مدیر کل دفتر امور اجتماعی استان بوشهر با حضور در ساختمان مرکزی ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در سامانه بچه های مسجد ثبت نام کرد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۰

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان بوشهر:
کانون های فرهنگی هنری قطب جذب جوانان به مساجد هستند
پولاد گفت: با توجه به گستردگی فعالیت های کانون های فرهنگی هنری مساجد و همچنین جاذبه و میزان تاثیرگذاری این فعالیت ها موجب جذب قشر جوان جامعه به مساجد شده است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۲۷

مدیر‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:
یزد می‌تواند به عنوان پایتخت فرهنگی مساجد کشور انتخاب شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در نشست با مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد با محوریت فهما گفت: یزد می‌تواند به عنوان پایتخت فرهنگی مساجد کشور انتخاب شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۲

رئیس حوزه علمیه استان هرمزگان:
طرح ملی فهما گامی بلند برای پایش ظرفیت های کانون های مساجد است
حجت الاسلام و المسلمین حقیقی گفت: طرح ملی فهما، گامی بلند در جهت پایش پتانسیل، ظرفیت ها و استعدادهای فراوان کانون های فرهنگی هنری مساجد است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۵

شهرستان نی ریز؛ مقصد بیست و پنجم نشست های آموزشی طرح ملی «فهما» در فارس شد
بیست و پنجمین نشست آموزشی و توجیهی طرح ملی «فهما» در استان فارس با حضور رابطان استانی و مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد نی ریز در محل اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۸:۵۵