خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۶ تیر ۱۳۹۸

الخميس ٢٣ شوّال ١٤٤٠

Thursday, June 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حسابرسی
پایش عملکرد ۲۰ شرکت تابعه شرکت پالایشگاه گاز ایلام
رئیس حسابرسی داخلی شرکت ملی گاز ایران، گفت: فعالیت متوازن و گسترده شرکت‌های تابعه در محورهای ۲۰ گانه موردنظر می‌تواند متضمن رشد، پیشرفت و بلوغ سازمانی آن شرکت‌ها گردد.

۱۳۹۸/۳/۲۷ - ۱۳:۰۵

اعلام فهرست شرکت‌های دولتی مکلف به حسابرسی عملیاتی
تصویبنامه هیات وزیران درخصوص تعیین شرکت‌های دولتی که در طول سال‌های برنامه پنجساله ششم توسعه مکلف به انجام حسابرسی عملیاتی از طریق سازمان و یا موسسات حسابرسی هستند ابلاغ شد.

۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۹:۴۸

با صدور بخشنامه ای رسما اعلام شد:
الزام جدید بانک مرکزی برای انتخاب حسابرس
بانک مرکزی اعلام کرد: بر اساس اختیارات خود و با در نظر گرفتن شرایط و مقتضیات، بانک/ موسسات اعتباری غیر بانکی را می تواند ملزم به انتخاب حسابرس مستقل متفاوت از حسابرسان مستقل شرکت های تابعه خود کند.

۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۰:۲۴

حجت الاسلام والمسلمین قرائتی تاکید کرد؛
توبه راهکاری برای رهایی از حسابرسی قیامت/مرگ واقعه ناگهانی است
خبرگزاری شبستان:رییس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه توبه راهکاری برای رهایی از حسابرسی قیامت است، گفت: حساب رسی در عالم آخرت بسیار دقیق است و کمترین عمل انسان در قیامت مورد بررسی قرار می‌گیرد.

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۲

حسابرسی عملکرد شهرداری تهران در گذشته نتیجه‌ای نداشته/همکاری افکار عمومی و رسانه‌ها برای افزایش بازدهی شورا ضروری است
خبرگزاری شبستان:رییس شورای اسلامی شهرتهران،ری و تجریش با بیان اینکه حسابرسی عملکرد شهرداری تهران در سال‌های گذشته نتیجه‌ای نداشته،گفت:رویه‌ای که برای حسابرسی عملکرد شهرداری و پی‌گیری تخلفات انجام می‌شد جز اعلام به مجمع عمومی آن دستگاه نتیجه‌ای نداشت.

۱۳۹۶/۸/۲ - ۱۰:۲۰

تبيين معاد از منظر آيات و روايات
خبرگزاری شبستان: راديو معارف در برنامه بازگشت به تبیین چگونگی حسابرسي در قيامت می پردازد.

۱۳۹۶/۵/۲۵ - ۱۱:۳۶

حسابرسی پس از ترخیص گمرک با هدف حمایت از تولید ملی
خبرگزاری شبستان: گمرک با هدف حمایت از تولید ملی حسابرسی پس از ترخیص را درباره برخی برندها اجرایی می‌کند؛ اینکار در راستای در دستورکار قرارگرفتن هشت برنامه برای حمایت از تولیدکنندگان پوشاک است.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۰۸:۲۴

همکاری ایران و اتریش در حوزه حسابرسی
خبرگزاری شبستان:دیوان محاسبات کشور حساب‎ها و مدارک مربوط را برابر قانون جمع‌آوری می‎کند این فرایند باید به روز شود و در این مسیر می توان از تجارب بسیاری از کشورها بهره برد از این رو به تازگی کشورمان با کشور اتریش تبادل اطلاعات در حوزه حسابرسی دارد.

۱۳۹۵/۱/۲۹ - ۰۷:۱۱

شهردار تهران به هیچ عنوان طرفدار تخلف نیست
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به بررسی گزارش حسابرسی‌های شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به شهرداری تهران، گفت: این موضوع در مسیر قانونی خود پیگیری می‌شود.

۱۳۹۴/۸/۱۹ - ۱۴:۴۹

شهرداری از حسابرسی ها استقبال می کند
خبرگزاری شبستان: رییس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز حسابرسی سازمان‌ها وشرکت‌های شهرداری تهران به سرانجام نرسیده است، گفت: اظهار نظر درباره نتایج حسابرسی زود است.

۱۳۹۴/۸/۱۲ - ۱۱:۴۹

اخبار حوزه اقتصادی در هفته ای که گذشت:
تدابیر دولت برای خروج از رکود/ تصویب استانداردهای جدید حسابرسی
خبرگزاری شبستان: تعلیق ممنوعیت صدور ضمانت‌نامه برای بدهکاران غیرجاری، تصویب استانداردهای جدید حسابرسی، تدابیر دولت برای خروج از رکود از سرتیترهای مهم اخبار حوزه اقتصادی در هفته گذشته بود.

۱۳۹۴/۷/۴ - ۰۷:۵۸

اکرمی:
امکان ارزیابی عملکرد در بودجه ریزیهای تعهدی
خبرگزاری شبستان: معاون نظارت مالي و خزانه داري كل كشور در همایش ملی استانداردهای حسابرسی عمومی گفت: بودجه مبتنی بر عملکرد باید مبنای کار قرار بگیرد زیرا بر نتایج تاکید می کنیم امکان ارزیابی عملکرد ایجاد می شود.

۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۱

رییس دیوان محاسبات کشور خبر داد:
اجرایی شدن حسابرسی تعهدی از آغاز سال ۹۴
خبرگزاری شبستان: رحیمی از اجرایی شدن حسابرسی تعهدی از آغاز سال آتی خبر داد.

۱۳۹۳/۱۱/۲۸ - ۱۰:۲۹

شرکتهای دولتی مکلف به ارائه حسابرسی عملیاتی شدند
خبرگزاری شبستان: نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکتهای دولتی را مکلف به ارائه حسابرسی عملیاتی کردند.

۱۳۹۳/۹/۳ - ۱۰:۰۰

مدیر عامل سازمان حسابرسی در پاسخ به شبستان:
افزایش هزینه تخلفات در حسابرسی
خبرگزاری شبستان: سهیلی پور درباره تخلفات در بخش حسابرسی گفت: در دولت جدید رویکرد به سمت برخوردهای سنگین‌تر با حسابرسان متخلف رفته است.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۲:۲۸