خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٨ ذو الحجّة ١٤٤٠

Tuesday, August 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توانبخشی
رئیس اداره بهزیستی شهرستان کبودرآهنگ:
یک هزار و ۸۰۰ نفر معلول در شهرستان کبودرآهنگ شناسایی و حمایت شدند
جعفری نیکو گفت: در حال حاضر یک هزار و ۸۰۰ نفر معلول در حوزه توانبخشی زیر پوشش بهزیستی کبودراهنگ قرار دارند .

۱۳۹۸/۵/۶ - ۱۳:۲۱

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین خبر داد:
بهره برداری از مجتمع توانبخشی شهید رجایی قزوین تا پایان سال جاری
حقایق پور گفت: با اعتباری که برای تکمیل مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی شهید رجایی قزوین جذب شده می ‌توان این پروژه را تا پایان سال جاری به بهره‌ برداری رساند.

۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۰۸:۰۴

با حضور جمعی از مسئولین؛
ساختمان توانبخشی «جانبازان قطع نخاع» در مشهد افتتاح شد
ساختمان آسایشگاه جانبازان در زیربنایی حدود ۱۲۰۰ مترمربع و با توجه به نیازهای جانبازان قطع نخاعی از قبیل استخر درمانی، مجموعه استحمام، اتاق استراحت ،فیزیو تراپی و داروخانه با هزینه ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسیده است.

۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۶:۰۶

شبستان گزارش می دهد؛
راه‌اندازی مرکز توانبخشی فاروج شاید وقتی دیگر/ وقتی مسئولان به دستگاه تکثیر قول تبدیل می‌شوند
درد امانش را بریده، نه نای گریه دارد نه توان گله و شکایت، مادرش اما زبان گویای اوست، از روزهای تکراری رفت و آمدنشان به شهرهای مجاور برای دریافت خدمات توانبخشی می گوید و از کرایه های سرسام آور، از کوچه و خیابان هایی که مناسب سازی نشده و...

۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۸:۳۲

موسسه پیشگیری در حوزه مسائل توانبخشی به زودی تشکیل می شود
رئیس کمسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به زودی موسسه پیشگیری در حوزه مسائل توانبخشی با متولی گری سازمان بهزیستی به صورت پایلوت در استان کرمان تشکیل خواهد شد.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۶:۲۶

زندگی ۸هزار سالمند تنها در تهران
رییس دانشگاه بهزیستی و توانبخشی گفت: فعالیت و زندگی سالمندان باید مورد رصد قرار گیرد چرا که در حال حاضر ۸هزار سالمند به تنهایی در شهر تهران زندگی می کنند.

۱۳۹۷/۷/۹ - ۱۵:۰۷

بهره برداری از فاز دوم مرکز نگهداری کودکان زیر ۱۴ سال مرکز «امیر علی» در شهر صدرا
طی مراسمی با حضور دکتر موسوی، مدیر کل بهزیستی فارس، فاز دوم مرکز نگهداری کودکان زیر ۱۴ سال مرکز «امیر علی» در شهر صدرا مورد بهره برداری قرار گرفت.

۱۳۹۷/۶/۹ - ۲۰:۲۶

موسسه توانبخشی همدم نیاز به مشارکت خیرین دارد
مدیرعامل موسسه همدم با اشاره به اینکه هزینه نگهدازی هر معلول ذهنی ماهیانه بین ۲ تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است، گفت: موسسه نگهداری معلولین ذهنی همدم نیاز به مشارکت خیرین دارد.

۱۳۹۷/۵/۲۳ - ۱۰:۵۷

خدمات دهی بهزیستی به بیش از ۲ هزار بیمار روانی مزمن در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه، از افتتاح یک مرکز نگهداری شبانه روزی بیماران مزمن روانی زنان در کرمانشاه خبر داد و گفت: این مرکز ظرفیت پذیرش ۴۰ نفر را دارد.

۱۳۹۷/۳/۶ - ۰۸:۴۷

سه‌شنبه؛ ۱۸ اردیبهشت ماه در مراکز توانبخشی سراسر کشور اجرایی می‌شود:
ارائه خدمات توانبخشی با تخفیف ۳۰درصدی در روز جهانی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر/ تخفیف ۱۰ درصدی به متقاضیان خدمات ارتز و پروتز
خبرگزاری شبستان:معاون بهداشت، درمان و توانبخشی جمعیت هلال‌احمر از ارائه خدمات توانبخشی با تخفیف ۳۰ درصدی به مراجعان مراکز توانبخشی در سراسر کشور، در روز سه‌شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه «روز جهانی صلیب سرخ و هلال‌احمر» خبر داد.

۱۳۹۷/۲/۱۵ - ۱۳:۳۲

تحصیل بیش از سه هزار دانش آموز با نیازهای ویژه در مدارس لرستان
خبرگزاری شبستان: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، گفت: در حال حاضر سه هزار و ۷۵۰ دانش آموز با نیازهای ویژه در مدارس استان تحصیل می کنند.

۱۳۹۶/۹/۱۲ - ۱۲:۵۸

معاون توانبخشی بهزیستی استان قزوین:
۳۱۸ معلول ضایعه نخاعی در قزوین زیرپوشش بهزیستی هستند
خبرگزاری شبستان: معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان قزوین گفت: در استان قزوین ۳۱۸ نفر معلول ضایعه نخاعی داریم که ماهانه به این افراد مستمری پرداخت می شود.

۱۳۹۶/۹/۱۱ - ۱۳:۲۶

اجرای موفقیت آمیز طرح توانمندسازی معلولان در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: کارشناس دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور، گفت: مددجویان دارای آسیب نخاعی، سالمندان دارای معلولیت و افراد دارای آسیب حسی شامل(بینایی و شنوایی) جامعه هدف طرح توانمندسازی معلولان هستند.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۶:۴۶

بازنشستگی ۸۰۰ معلم سازمان استثنایی/ضرورت اختصاص سهمیه استخدامی
خبرگزاری شبستان: معاون برنامه‌ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از بازنشستگی سالانه ۸۰۰ پرسنل سازمان استثنایی کشور خبر داد و گفت: نیاز ضروری به اختصاص سهمیه استخدامی داریم.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۴:۲۶

تخصیص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای تأمین وسایل کمک توانبخشی معلولان در کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر مراکز توانبخشی روزانه بهزیستی سازمان بهزیستی کشور، گفت: تأمین وسایل کمک توانبخشی مددجویان از جمله اقدامات این دفتر است که سال گذشته به ۹۹ هزار نفر این وسایل تعلق گرفت.

۱۳۹۶/۸/۳ - ۰۸:۲۲

نرخ رشد سالمندی در کرمانشاه۸.۵ درصد است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، نرخ رشد سالمندی در استان را ۸.۵ درصد عنوان کرد و گفت: طبق آمارها جمعیت سالمندی رو به افزایش است و در این راستا باید برنامه ریزی های بلندمدت انجام بگیرد.

۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۰۹:۳۴

قطار راهی به آسمان به ایستگاه سیستان و بلوچستان می رسد
خبرگزاری شبستان: موسسه توانبخشی ولیعصر، طرح راهی به آسمان پس از اجرای موفقیت آمیز آن در شهرهای کاشان و تهران در سیستان و بلوچستان کلید می زند.

۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۶:۰۷

۳۲۴ مورد وسایل کمک توانبخشی میان معلولین و توانخواهان نهبندانی توزیع شد
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره بهزیستی نهبندان از توزیع ۳۲۴ مورد وسایل کمک توانبخشی بین معلولین و توانخواهان تحت پوشش بهزیستی نهبندان در ۵ ماه اول سال جاری خبر داد.

۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۰۰

ارائه خدمات رایگان توان‌بخشی در ایلام
خبرگزاری شبستان: معاون توان‌بخشی اداره کل بهزیستی ایلام از رایگان شدن ارائه خدمات توان‌بخشی در این استان به مناسبت آغاز هفته بهزیستی (۲۴ تا ۳۰ تیرماه) خبر داد.

۱۳۹۶/۴/۲۴ - ۱۳:۳۶

بانک اطلاعاتی تروما در گیلان تدوین شد
خبرگزاری شبستان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به تدوین بانک اطلاعاتی تروما اظهار کرد: در این طرح تمامی اطلاعات راه، پلیس، پزشکی قانونی، بیمارستان و اورژانس در سیستم جامع طبقه بندی خواهد شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۶:۱۹