خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٠ رجب ١٤٤٠

Wednesday, March 27, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه موقت بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان دولت دوازدهم به خواسته های حق مردم خراسان جنوبی توجه کنند
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت بیرجند تنها راه پیروزی بر مشکلات، مصیبت‌های اجتماعی و دشمنان خارجی را مقاومت دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران عزت و سربلندی خود را از برجام و امثال آن ندارد بلکه آن را از مقاومت در برابر ظالمان و ظلم به دست آورده است.

۱۳۹۶/۵/۲۰ - ۱۴:۴۳

امام جمعه موقت بیرجند:
کوتاهی در حق مردم خراسان جنوبی/ دهه کرامت فرصتی برای ارائه الگوهای موفق از سبک زندگی ائمه اطهار(ع) است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه دهه کرامت فرصتی برای ارائه الگوهای از سبک زندگی ائمه اطهار علیه السلام است، گفت: متاسفانه امروز فرهنگ کار در جامعه پایین است در حالی که کار از پایه‌های زندگی سعادتمند است.

۱۳۹۶/۴/۳۰ - ۱۵:۳۷

امام جمعه موقت بیرجند:
هیچ منکری بالاتر از تضعیف نظام اسلامی نیست/ پیرو امام صادق(ع) مایه زینت باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه حفظ نظام از اوجب واجبات است، گفت: اگر کسی سعی و تلاش در تضعیف ارکان نظام اسلامی داشته باشد بزرگترین منکر و ضد ارزش را انجام داده است.

۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۴:۳۹

امام جمعه موقت بیرجند:
وضعیت عفاف و حجاب در جامعه مناسب نیست/ زمینه ازداوج ساده برای جوانان فراهم شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه متاسفانه باید اعتراف کنیم که وضعیت عفاف و حجاب در جامعه اسلامی و مراکز آموزش عالی مناسب نیست، گفت: باید نسبت به حجاب در جامعه آگاهی بخشی و آموزش داده شود.

۱۳۹۶/۴/۱۶ - ۱۵:۰۲

امام جمعه موقت بیرجند:
شرکت در انتخابات وظیفه ملی و شرعی/ نباید رئیس جمهور خود را در عرض رهبری بداند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه باید هویت اسلامی و انقلابی جوان مسلمان حفظ شود، گفت: رئیس جمهور اصلح باید خود را در ذیل مقام معظم رهبری و نه در عرض ایشان بداند و به توان نیرو و امکانات داخلی کشور اعتقاد داشته باشد.

۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۱۴:۴۷

امام جمعه موقت بيرجند:
 هیچ کس نمی تواند ايران را تهدید کند/ از طرح های موفق حمایت شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بيرجند با اشاره به اینکه باید از واردات غیرضروری و کالای قاچاق جلوگیری شود و از طرح های موفق حمایت شود، گفت: مردم هم با مصرف تولیدات داخلی وظیفه خود را نسبت به تولید ملی انجام دهند.

۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۴:۳۳

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان به حزب و گروه وابسته نباشند/ نظام سلامت بیمار است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه متاسفانه نظام سلامت بیمار است و آموزش به صورت موثر و فراگیر انجام نمی‌شود، تصریح کرد: در حال حاضر ۷۵ درصد بودجه سلامت در بخش درمان هزینه می‌شود و به رغم اینکه پیشگیری مقدم بر درمان است.

۱۳۹۵/۱۱/۱ - ۱۴:۲۴

امام جمعه موقت بیرجند:
زنان بی حجاب در ناهنجاری های اجتماعی سهیم هستند/ نباید در میدان دشمن بازی کنیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه امنیت روانی خانواده و جامعه با حفظ حجاب و رعایت عفاف محقق می‌شود، گفت: زنانی که حجاب و عفاف را رعایت نمی‌کنند در همه ناهنجارها و فحشا و طلاق اجتماعی و عاطفی جامعه سهیم هستند.

۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۹

امام جمعه موقت بیرجند:
فتنه جریان فراموش شدنی نیست/حول محور نماینده ولی فقیه در جهت مسائل استان حرکت کنیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه فتنه جریان فراموش شدنی نیست، گفت: اگر حول محور نماینده ولی فقیه در جهت مسائل استان حرکت کنیم کوچکترین مشکل و اختلافی پیش نمی‌آید.

۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۱۴:۲۴

امام جمعه موقت بیرجند:
آمریکا دوباره نقض عهد کرد/ استکبار جهانی زبانی غیر از استقامت و ایستادگی نمی‌شناسد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه استکبار جهانی زبانی به غیر از ایستادگی و مقاومت نمی‌شناسد، گفت:‌‌ همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید روی پای خودمان بایستیم و از تهدیدهای دشمن هراس نداشته باشیم.

۱۳۹۵/۹/۱۲ - ۱۴:۲۶

امام جمعه موقت بیرجند از دفتر خبرگزاری شبستان در خراسان جنوبی بازدید کرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند امروز (۳۱ شهریور) از دفتر نمایندگی خبرگزاری شبستان در خراسان جنوبی بازدید کرد.

۱۳۹۵/۶/۳۱ - ۱۶:۱۵

امام جمعه موقت بیرجند:
مساجد باید محور فرهنگ اسلامی و پرورش جوانان مومن و انقلابی باشد/ لزوم توجه مسئولان به قاریان و حافظان قران کریم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند اظهارداشت: مساجد باید محور فرهنگ اسلامی و پرورش جوانان مومن و انقلابی برای آینده نظام و مرکز وحدت و همدلی و بصیرت افزایی باشد.

۱۳۹۵/۵/۲۹ - ۱۵:۲۱

در خطبه هاي نماز جمعه امروز بيرجند عنوان شد؛
انتقاد از روند تعامل مسئولان با حوزه‌های علمیه/ تقدير از تفضل ویژه رهبر انقلاب به مردم خراسان جنوبي
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند از بی‌توجهی مسئولان اجرایی نسبت به مشکلات حوزه‌های علمیه خراسان جنوبی انتقاد کرد و بیان داشت: رویه‌ای که مسئولان با تعامل حوزه‌های علمیه استان در پیش گرفته‌اند مورد تأیید نیست.

۱۳۹۵/۵/۱۵ - ۱۶:۱۱

امام جمعه موقت بیرجند:
مناظرات و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی یک مطالبه برجا مانده است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند گفت: مناظرات و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی که از ویژگی‌های دانشگاه امام صادق علیه السلام بود، امروز یک مطالبه برجا مانده در کشور است.

۱۳۹۵/۵/۸ - ۱۵:۴۴

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم کنترل ویژه خواری و حقوق‌های نجومی/ اقتصاد مقاومتی نیازمند تدابیر و شیوه‌های جدید است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند بر کنترل ویژه‌خواری و حقوق های نجومی در کشور تاکید کرد و گفت: اقتصاد مقاومتی نیازمند تدابیر و شیوه‌های جدید است چرا که با شیوه رفاه‌زدگی و به میز چسبیدن محقق نمی‌شود.

۱۳۹۵/۴/۱۸ - ۱۵:۰۵

امام جمعه موقت بیرجند:
ضرورت افزایش بودجه نهادهای فرهنگی/ فرمایشات امام حسن(ع) نصب العین مسئولان و مردم باشد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه باید نسبت به مسائل فرهنگی توجه بیشتری شود، گفت: باید بودجه و امکانات بیشتری به نهادها و سازمان های فرهنگی برای مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن اختصاص یابد.

۱۳۹۵/۳/۲۸ - ۱۵:۳۸

امام جمعه موقت بیرجند:
جشنواره رضوی فرصتی مناسب برای نشر سیره و روش زندگی امام رضا(ع) است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند گفت: جشنواره رضوی فرصت مناسبی برای نشر سیره و روش زندگی اهل بیت (علیهم السلام) و امام رضا(علیه اسلام) در جامعه است.

۱۳۹۵/۳/۲۲ - ۰۸:۲۴

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی متناسب با ظرفیت‌های استان/ نباید نسبت به دنیای اسلام بی تفاوت باشیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند بر لزوم اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی متناسب با ظرفیت‌های استان تاکید کرد و گفت: امروز نباید نسبت به دنیای اسلام بی تفاوت باشیم چرا که این با سیره پیامبر صلی الله علیه و آله مغایرت دارد.

۱۳۹۵/۲/۱۷ - ۱۵:۱۵

امام جمعه موقت بیرجند:
قدردانی از ستاد تسهیلات سفر نوروزی استان/ خدمت به مردم بهترین عمل و توشه آخرت است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند از فعالیت‌های ستاد تسهیلات سفر و نیروی انتظامی در طول ایام نوروز به منظور تامین امنیت و رفاه مردم قدردانی کرد و گفت: حضرت علی (ع) بهترین کار را خدمت رسانی به مردم می داند که شیرینی آخرت را به دنبال دارد.

۱۳۹۵/۱/۱۳ - ۱۵:۲۴

امام جمعه موقت بیرجند:
تمام توان مردم و مسئولان صرف تحقق اقتصاد مقاومتی شود/ عظمت زن مسلمان به حفظ حیا و عفاف
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به نامگذاری شعار امسال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل»، گفت: باید با اتحاد و همدلی تمام توان خود را اقتصاد مقاومتی کنیم و از اختلاف و بگو و مگوهای مردم و مسئولان که انرژی‌ها را هدر می‌دهد، پرهیز شود.

۱۳۹۵/۱/۶ - ۱۵:۴۶