خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸

الاثنين ١٤ صفر ١٤٤١

Monday, October 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه موقت بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند؛
لزوم ریشه کنی فساد در کشور/ مردم در انتخابات آینده سیلی سختی به مسئولان غافل خواهند زد
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه خواهان ریشه کنی فساد و مفسد در کشور هستیم، گفت: برجام باعت بیدار شدن مردم شد اما هنوز برخی از مسئولان در خواب هستند و نمی دانند که تضاد بین ما و آمریکا با خنده و مذاکره رفع نمی شود.

۱۳۹۸/۷/۱۹ - ۱۳:۴۱

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
لزوم برخورد قاطع نیروی انتظامی با مفسدان اخلاقی/ آمریکا و اروپا هر دو یک پازل را تکمیل می‌کنند
حجت الاسلام مختاری ضمن تشکر از موضع گیری قاطعانه مسئولان و رئیس جمهور و نه بزرگ به مذاکره آمریکا، گفت: مسئولان باید بدانند که آمریکا و اروپا هر دو یک پازل را تکمیل می کنند لذا نباید گول مذاکره با اروپا را بخورند.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۵:۰۳

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
لزوم رعایت اخلاق اسلامی در اربعین حسینی/ مقاومت راهبرد نظام اسلامی است
حجت الاسلام نوفرستی گفت: مقاومت فعالانه در عرصه های مختلف راهبرد نظام اسلامی است، لذا هرگز سازش و مذاکره در شان نظام اسلامی نیست.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۳:۲۶

امام جمعه موقت بیرجند:
سند تحول بنیادین آموزش و پرورش معطل مانده است/«مقاومت فعال» تنها گزینه ملت ایران در مقابل مستکبران
حجت الاسلام مختاری با انتقاد از اینکه متاسفانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش معطل مانده و مورد بی مهری قرار گرفته است، گفت: از مسئولان وزارت آموزش و پرورش و دولت درخواست می شود این سند را جدی بگیرند و مقدمات لازم را برای اجرای آن فراهم کنند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۳:۴۹

امام جمعه موقت بیرجند:
حفظ نظام اسلامی بزرگ‌ترین معروف است
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه باید بصیرت خود را پای مکتب امام حسین (ع) افزایش دهیم، گفت: رستگاری در پرتو بندگی خدا و مقاومت است و باید از این طریق قدرتمندانه مسیر انقلاب را ادامه دهیم.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۴:۲۶

امام جمعه موقت بیرجند:
«خیانت فرهنگی» بدترین خیانت است/کاهش تعهدات برجامی ادامه یابد
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه خیانت فرهنگی بدترین خیانت است، گفت: مسئولان با مدیریت فضای مجازی اجازه ندهند فرهنگ مردم بازیچه فرهنگ غربی شود.

۱۳۹۸/۶/۸ - ۱۴:۱۳

امام جمعه موقت بیرجند انتقاد کرد؛
قانون حمایت از سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در پیچ و خم مجلس
حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در بحث اقتصادی مقاومتی، گفت: شش سال از زمان ارائه سیاست های کلان اقتصادی به مجلس می گذرد اما متاسفانه قوانین لازم هنوز در پیچ و خم برنامه‌های مجلس مانده است.

۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۵:۳۹

امام جمعه موقت بیرجند:
عظمت غدیر به ارزش مقام امام علی (ع) است/ امام جماعت محور مسجد
حجت الاسلام نوفرستی با بیان اینکه عظمت غدیر به عظمت و ارزش مقام ولایت حضرت علی علیه السلام است، گفت: غدیر روزی است که پیامبر (ص) وظیفه حکومت را معین فرمود و الگوی حکومت اسلامی را تا آخر ترسیم کرد.

۱۳۹۸/۵/۲۵ - ۱۴:۴۲

امام جمعه موقت بیرجند:
بُرد استراتژیکی ایران دشمنان را به لرزه انداخته است
حجت الاسلام مختاری گفت: ایران دهه ۹۰ قابل مقایسه با ابتدای انقلاب نیست و امروز ما قدرت موشکی و نظامی برتر منطقه هستیم و بُرد استراتژیکی ما تمام منطقه را فرا گرفتند و دشمن را به ترس انداخته است.

۱۳۹۸/۵/۱۸ - ۱۴:۳۹

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد؛
ضرورت رعایت تقوا در فضای مجازی
حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر ضرورت رعایت تقوا در فضای مجازی، گفت: حق نداریم در این فضا با شایعه پراکنی، دروغ و تهمت به کسی آسیب بزنیم لذا باید مراقبت شود.

۱۳۹۸/۵/۴ - ۱۳:۴۵

امام جمعه موقت بیرجند:
کشور با «روحیه‌ی انقلابی» پیشرفت می کند
حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر اینکه کشور ما با روحیه انقلابی قابل پیشرفت است، گفت: هرگونه کوتاه آمدن از مواضع انقلابی به ضرر ملت و آینده کشور است.

۱۳۹۸/۴/۲۸ - ۱۴:۲۳

امام جمعه موقت بیرجند:
ملت ایران پرورش یافته مکتب کربلا هستند/ حادثه ۷ تیر نمونه حقوق بشر آمریکایی است
حجت الاسلام مختاری حادثه ۷ تیرماه را نمونه حقوق بشر آمریکایی دانست و گفت: این جنایت فقط براساس حقوق بشر آمریکایی قابل تحلیل است وگرنه با حقوق بشر انسانی و اسلامی سازگاری ندارند.

۱۳۹۸/۴/۷ - ۱۵:۳۱

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم برخورد قاطعانه با مروجان فساد/ «شهید چمران و بهشتی» الگوی روشنفکر دینی هستند
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه امریکا و اروپا اهل حقوق بشر و قانون نیستند، گفت: با حمایت از قوه قضاییه خواهان برخورد قاطعانه با مروجان فساد در تمام بخش ها هستیم.

۱۳۹۸/۳/۳۱ - ۱۴:۲۹

امام جمعه موقت بیرجند:
استکبار با توحید ناب سرسازش ندارد/ مذاکره پوششی برای فریب
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه استکبار با توحید ناب جمع شدنی نیست و سرسازش ندارد، گفت: مذاکره پوششی برای فریب است لذا هیچ گونه مذاکره‌ی با امریکا مستکبر را نمی پذیریم و اجازه مذاکره به هیچ مسئولی را نمی‌دهیم.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۴:۱۹

امام جمعه موقت بیرجند؛
«مقاومت» قدرتمندترین سلاح برای مبارزه با استکبار جهانی است
حجت الاسلام نوفرستی با تاکید بر اینکه مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان از صفات برجسته امام خمینی (ره) است، گفت: اندیشه «مقاومت» قدرتمندترین سلاح برای مبارزه با استکبار جهانی است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۴:۱۳

امام جمعه موقت بیرجند:
حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس بهترین عامل خنثی کردن توطئه «معامله قرن» است
حجت الاسلام مختاری گفت: اگر افکار عمومی در دنیا، جهان اسلام و ایران را به صورت جدی در پشت مسئله فلسطین و مخالفت با معامله قرن ببینند؛ این بهترین عامل بازدارنده برای آنها خواهد بود و با کمترین هزینه بیشترین خدمت را به قدس و اسلام خواهیم کرد.

۱۳۹۸/۳/۱۰ - ۱۰:۴۸

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
امام علی(ع) پرورش یافته تفکر ناب توحیدی/ مذاکره علم بهترین عمل لیالی قدر
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه امام علی علیه السلام پرورش یافته تفکر ناب توحیدی است و نهایت در این راه به شهادت رسید، گفت: مذاکره علم بهترین اعمال شبهای قدر است.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۴:۰۸

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی پیشنهاد داد:
سیزدهمین نمایشگاه قرآن خراسان جنوبی در ماه شعبان برگزار شود
حجت الاسلام نوفرستی پیشنهاد کرد: سیزدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم خراسان جنوبی در سال آینده در آستانه فرا رسیدن ماه مبارک رمضان برگزار شود.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۱:۰۲

امام جمعه موقت بیرجند:
گزینه قطعی ملت ایران مقاومت عزتمندانه است نه تسلیم ذلیلانه
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه هرگز سر دو راهی جنگ و صلح نیستیم، گفت: دشمن بداند گزینه قطعی ملت ایران مقاومت عزتمندانه است نه تسلیم ذلیلانه.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۳:۵۵

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
سیل تهاجم فرهنگی در فضای مجازی ویرانگرتر از سیلاب/ کم‌کاری دولت در راه اندازه شبکه ملی اطلاعات
حجت الاسلام مختاری با تاکید بر اینکه سیل تهاجم فرهنگی در فضای مجازی که توسط بیگانگان مدیریت می شود بسیار ویرانگرتر از وقوع سیلاب است، گفت: ملت از قصور و تقصیر دولت در راه اندازه شبکه ملی اطلاعات نخواهد گذشت.

۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۴:۴۸