خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷

الثلاثاء ١٢ صفر ١٤٤٠

Tuesday, October 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه موقت بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند:
گدایی کردن در مقابل دشمن نشانه بی‌بصیرتی است/ آمریکا و آل سعود آرزوی تغییر نظام را به گور خواهند برد
امام جمعه بیرجند گفت: ملت ایران با خداوند پیمان بسته اند که نظام را تا انقلاب امام زمان ادامه دهند و آمریکا و آل سعود آرزوی تغییر نظام را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۵:۱۶

امام جمعه موقت بیرجند:
دشمن با هیئتی که به حق و باطل بپردازد مخالف است
امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه هیئت، مسجد، سخنرانی و مداحی باید مردم را جهت دهی کند تا حق و باطل را بشناسند، افزود: دشمنان با منبر و هیئتی که به حق و باطل بپردازد مخالف است.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۴:۵۸

امام جمعه موقت بیرجند:
دولت با روحیه جهادی و فعال مشکلات کشور را مدیریت کند
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دولت با روحیه جهادی و فعال مشکلات کشور را مدیریت کند، گفت: نباید میلیاردها تومان ارز دولتی بی حساب به برخی افراد بدهند که این چنین بازار را به هم بریزند.

۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۵:۳۹

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
ضرورت توجه به پیام غدیر/ گلایه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها و بازار ناراضی هستند، افزود: باید مسئولان ارتباط خود را با مردم بیشتر کنند و اقدامات خود را اطلاع رسانی کنند و اجازه ندهند عده ای دل مردم را خالی کنند.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۴:۱۲

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم اجرای تصمیمات عملی برای مبارزه با فساد/ مدافع تمام جریان های مقاومت هستیم
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه باید کارگزاران نظام اسلامی در تراز انقلاب اسلامی فکر، برنامه ریزی و عمل کنند، گفت: انتظار است تصمیمات قاطع و عملی در راستای مبارزه با فساد اجرا شود.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۴:۴۸

امام جمعه موقت بیرجند:
عربده کشی آمریکایی ها از سر استیصال است/ زمینه به صحنه آمدن مدیران انقلابی فراهم شود
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مشکلات کشور به دلیل حاکم بودن تفکر لیبرالی است نه توحیدی، گفت: باید روحیه دفاع مقدس در مردم و مسئولان تقویت و زمینه برای به صحنه آمدن مدیران جوان و انقلابی محیا شود.

۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۵:۳۹

امام جمعه موقت بیرجند انتقاد کرد:
عدول برخی مسئولان از مسیر امام راحل/ آموزش و پرورش تربیت محور نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برخی از مسیری که امام راحل ترسیم کردند، عدول کردند،گفت: کشور با التماس به دشمنان از نظر اقتصادی قدرتمند نمی شود بلکه باید بر اساس آموزه های سیاسی امام خمینی(ره)خود را باور کنیم که می توانیم.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۳۶

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان در برابر اقدامات پیمان شکنانه ‌آمریکا اقدام بازدارنده انجام دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برجام اتمام حجتی برای همگان شد، گفت: نباید مسئولان کشور هرگز وضعیت موجود را تحمل کنند و باید با جدیت در مقابل کارهای پیمان شکنانه امریکا اقدام بازدارنده و قاطع انجام دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۴:۵۱

امام جمعه موقت بیرجند:
مدیران دنیاپرست نمی توانند جهادی باشند/ در کنار جبهه مقاومت می مانیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه حاکمان جامعه اسلامی باید مراقب باشند و قلب های خود را تعمیر کنند، گفت: مدیرانی که تفکر دنیاپرستی دارند نمی توانند جهادی باشد.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۳:۴۲

امام جمعه موقت بیرجند:
هرکاری که به تولید داخلی ضربه بزند خیانت است/ دولت فضای مجازی را بومی سازی کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه هر کاری به تولید داخلی ضربه بزند خیانت است، گفت: تولید کنندگان نیز باید کالای با کیفیت تولید کنند و فروشندگان باید تعصب و غیرت به خرج دهند و کالای داخلی بفروشند.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۳:۵۷

امام جمعه موقت بیرجند:
کانون های فرهنگی هنری موجب پویایی مساجد می شوند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اهمیت وجود کانون های فرهنگی هنری در جوار مساجد گفت: کانون های فرهنگی هنری سبب می شود که مساجد پویاتر و فعال تر شوند و وجود این مراکز در کنار مساجد ضروری و لازم است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۶:۱۵

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم راه اندازی شبکه مجازی ملی/ قوانین منابع طبیعی «نان» مردم را آ‌جر نکند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند به مشکلات و نارضایتی مردم در حوزه منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: قانون در استان خراسان جنوبی باید به گونه ای اجرا شود که نان مردم آجر نشود و ما خواستار اصلاح و اعمال درست قانون منابع طبیعی هستیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۲

امام جمعه موقت بیرجند:
نقاط «قوت و ضعف» منطقی و منصفانه بیان شود/ حمایت قاطع از نیروی انتظامی
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه اگر منطقی و منصفانه به نقاط قوت و ضعف توجه شود دیگر دشمن نمی تواند سیاه نمایی و اخلال ایجاد کند، گفت: نباید توقعات مطلق داشته باشیم و باید بدانیم همه چیز نسبی است.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۳:۳۸

امام جمعه بیرجند:
حضرت زهرا(س) نمونه کامل ولایتمداری/ خستگان مسیر برپایی تمدن اسلامی جای خود را به رویش‌های انقلاب بدهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر برخی از انقلابیون سابق به هر دلیلی جرات، توان و حوصله همراه کردن انقلاب را ندارند، جا را برای رویش های انقلاب باز کنند، انتظار نداشته باشند قطار انقلاب متوقف شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۳

امام جمعه موقت بیرجند:
برخی در داخل کشور «آمریکا» را کعبه آمال خود می دانند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه در جنگ نرم نیز با کمک گرفتن از ظرفیت های داخلی می توانیم دشمن را با شکست مواجه کنیم، گفت: برخی در داخل کشور امریکا را کعبه آمال خود می دانند در حالی که امریکا هرگز مدافع حقوق بشر نبوده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۹

امام جمعه موقت بیرجند:
بدترین خیانت به اسلام عدم مدیریت فضای مجازی است/ مسئولان کاری نکنند که اعتماد مردم سلب شود
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه بدترین خیانت به اسلام عدم مدیریت فضای مجازی است، گفت: حضور معنوی مردم برای شخص نیست برای اسلام و قرآن است و فساد اقتصادی و سیاسی خطر جدی است که از درون نظام را آسیب می‌زند.

۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۴:۰۹

امام جمعه موقت بیرجند:
برپایی تمدن نوین اسلامی رسالت حوزه‌ علمیه و دانشگاه‌/ عده ای عامدانه و عالمانه مردم را به نظام بدبین می‌کنند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه برپایی تمدن نوین اسلامی رسالت حوزه های علمیه و دانشگاه‌ها است، گفت: امروز مصداق اتم خشونت و افراطی گری در دنیا آمریکا و آیادی آنان در داخل و خارج کشور است.

۱۳۹۶/۹/۲۴ - ۱۴:۰۷

امام جمعه موقت بیرجند:
اتحاد مسلمانان یک ضرورت و راهبرد جدی/ آل سعود امروز مصداق منافقین اسلامی است
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه مهمترین مانع در مسیر حاکمیت آموزه های اسلام از صدر اسلام تاکنون؛ تفرقه و اختلاف است، گفت: بحث اتحاد مسلمانان یک ضرورت و راهبرد جدی است که در طول تاریخ ائمه اطهار علیه السلام به ما آموختند.

۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۴:۵۴

امام جمعه موقت بیرجند:
«مقاومت» فتنه استکبار و داعش را ریشه کن کرد نه مذاکره
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه راه عزت و استقلال کشور، تقویت ایمان و اتحاد و پیروی از ولایت فقیه و مقاومت است نه مذاکره و لبخند، گفت: آنچه در چهار سال فتنه استکبار و داعش را ریشه کن کرد، مقاومت بود نه مذاکره.

۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۵:۲۶

امام جمعه موقت بیرجند:
ضرورت تقویت بنیه های فرهنگی و اقتصادی کشور/ جوانان ایرانی پا در رکاب ولایت هستند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند بر ضرورت تقویت بنیه های فرهنگی و اقتصادی کشور تاکید کرد و گفت: اگر فرهنگ ناب اسلام برای مردم به خوبی تبیین شود این قابلیت را دارد تا ملت و کشور را مستحکم و مقتدر کند.

۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۳:۰۹