خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷

الجمعة ٥ ربيع الثاني ١٤٤٠

Friday, December 14, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه امام جمعه موقت بیرجند
امام جمعه موقت بیرجند:
حوزه های علمیه خراسان جنوبی نیازمند اساتید باتجربه و انقلابی است
حجت الاسلام مختاری یکی از نیازهای جدی حوزه های علمیه خراسان جنوبی را اساتید باتجربه و انقلابی دانست و گفت: باید برای حل این موضوع فکری اساسی شود.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۸:۰۶

امام جمعه موقت بیرجند:
تفکر بسیجی تنها راه نجات کشور/ مسلمانان با اتحاد عملی در مقابل استکبار ایستادگی کنند
امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه امروز همه باید برای خنثی کردن توطئه دشمنان با یکدیگر متحد شویم و بیزاری خود را از منافقان و استکبار جهانی اعلام کنیم، گفت: تنها راه نجات کشور تفکر بسیجی است.

۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۳:۳۱

امام جمعه موقت بیرجند:
بی تفاوتی و راحت طلبی در برابر ظلم با انتظار سنخیت ندارد
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه منتظر واقعی از استکبار جهانی ترسی ندارد، گفت: امروز متاسفانه عده ای بسیاری در مقابل ظلم بی تفاوت و راحت طلب هستند و این با انتظار واقعی سنخیت ندارد.

۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۹:۲۲

امام جمعه موقت بیرجند:
تقویت قدرت اقتصادی و نظامی ایران تنها عامل بازدارنده استکبار است
امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه تقویت قدرت اقتصادی و نظامی جمهوری اسلامی ایران تنها عامل بازدارنده استکبار جهانی است، گفت: ملت ایران امروز نیز از استکبار جهانی هیچ وحشتی ندارد و همواره در برابر آنان خواهند ایستاد.

۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۳:۲۳

در خطبه های نماز جمعه بیرجند مطرح شد؛
گلایه از عدم رعایت شئونات توسط گردشگران در ایام پایانی ماه صفر/ به بهانه ایجاد اشتغال زمینه فساد فراهم نشود
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به برگزاری اردوی گردشگری در ایام رحلت رسول گرامی اسلام صلی الله علیه و آله، شهادت امام رضا و امام حسن علیها السلام گفت: متاسفانه در این اقدام که به بهانه گردشکری صورت گرفت، شئونات اسلامی رعایت نشد.

۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۴:۵۸

امام جمعه موقت بیرجند:
گدایی کردن در مقابل دشمن نشانه بی‌بصیرتی است/ آمریکا و آل سعود آرزوی تغییر نظام را به گور خواهند برد
امام جمعه بیرجند گفت: ملت ایران با خداوند پیمان بسته اند که نظام را تا انقلاب امام زمان ادامه دهند و آمریکا و آل سعود آرزوی تغییر نظام را به گور خواهند برد.

۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۵:۱۶

امام جمعه موقت بیرجند:
دشمن با هیئتی که به حق و باطل بپردازد مخالف است
امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه هیئت، مسجد، سخنرانی و مداحی باید مردم را جهت دهی کند تا حق و باطل را بشناسند، افزود: دشمنان با منبر و هیئتی که به حق و باطل بپردازد مخالف است.

۱۳۹۷/۶/۲۳ - ۱۴:۵۸

امام جمعه موقت بیرجند:
دولت با روحیه جهادی و فعال مشکلات کشور را مدیریت کند
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه دولت با روحیه جهادی و فعال مشکلات کشور را مدیریت کند، گفت: نباید میلیاردها تومان ارز دولتی بی حساب به برخی افراد بدهند که این چنین بازار را به هم بریزند.

۱۳۹۷/۶/۹ - ۱۵:۳۹

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:
ضرورت توجه به پیام غدیر/ گلایه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه مردم از عدم نظارت بر قیمت ها و بازار ناراضی هستند، افزود: باید مسئولان ارتباط خود را با مردم بیشتر کنند و اقدامات خود را اطلاع رسانی کنند و اجازه ندهند عده ای دل مردم را خالی کنند.

۱۳۹۷/۶/۲ - ۱۴:۱۲

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم اجرای تصمیمات عملی برای مبارزه با فساد/ مدافع تمام جریان های مقاومت هستیم
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه باید کارگزاران نظام اسلامی در تراز انقلاب اسلامی فکر، برنامه ریزی و عمل کنند، گفت: انتظار است تصمیمات قاطع و عملی در راستای مبارزه با فساد اجرا شود.

۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۴:۴۸

امام جمعه موقت بیرجند:
عربده کشی آمریکایی ها از سر استیصال است/ زمینه به صحنه آمدن مدیران انقلابی فراهم شود
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مشکلات کشور به دلیل حاکم بودن تفکر لیبرالی است نه توحیدی، گفت: باید روحیه دفاع مقدس در مردم و مسئولان تقویت و زمینه برای به صحنه آمدن مدیران جوان و انقلابی محیا شود.

۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۵:۳۹

امام جمعه موقت بیرجند انتقاد کرد:
عدول برخی مسئولان از مسیر امام راحل/ آموزش و پرورش تربیت محور نیست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برخی از مسیری که امام راحل ترسیم کردند، عدول کردند،گفت: کشور با التماس به دشمنان از نظر اقتصادی قدرتمند نمی شود بلکه باید بر اساس آموزه های سیاسی امام خمینی(ره)خود را باور کنیم که می توانیم.

۱۳۹۷/۳/۱۱ - ۱۴:۳۶

امام جمعه موقت بیرجند:
مسئولان در برابر اقدامات پیمان شکنانه ‌آمریکا اقدام بازدارنده انجام دهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برجام اتمام حجتی برای همگان شد، گفت: نباید مسئولان کشور هرگز وضعیت موجود را تحمل کنند و باید با جدیت در مقابل کارهای پیمان شکنانه امریکا اقدام بازدارنده و قاطع انجام دهند.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۴:۵۱

امام جمعه موقت بیرجند:
مدیران دنیاپرست نمی توانند جهادی باشند/ در کنار جبهه مقاومت می مانیم
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه حاکمان جامعه اسلامی باید مراقب باشند و قلب های خود را تعمیر کنند، گفت: مدیرانی که تفکر دنیاپرستی دارند نمی توانند جهادی باشد.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۳:۴۲

امام جمعه موقت بیرجند:
هرکاری که به تولید داخلی ضربه بزند خیانت است/ دولت فضای مجازی را بومی سازی کند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه هر کاری به تولید داخلی ضربه بزند خیانت است، گفت: تولید کنندگان نیز باید کالای با کیفیت تولید کنند و فروشندگان باید تعصب و غیرت به خرج دهند و کالای داخلی بفروشند.

۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۳:۵۷

امام جمعه موقت بیرجند:
کانون های فرهنگی هنری موجب پویایی مساجد می شوند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اهمیت وجود کانون های فرهنگی هنری در جوار مساجد گفت: کانون های فرهنگی هنری سبب می شود که مساجد پویاتر و فعال تر شوند و وجود این مراکز در کنار مساجد ضروری و لازم است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۶:۱۵

امام جمعه موقت بیرجند:
لزوم راه اندازی شبکه مجازی ملی/ قوانین منابع طبیعی «نان» مردم را آ‌جر نکند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند به مشکلات و نارضایتی مردم در حوزه منابع طبیعی اشاره کرد و گفت: قانون در استان خراسان جنوبی باید به گونه ای اجرا شود که نان مردم آجر نشود و ما خواستار اصلاح و اعمال درست قانون منابع طبیعی هستیم.

۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۳:۱۲

امام جمعه موقت بیرجند:
نقاط «قوت و ضعف» منطقی و منصفانه بیان شود/ حمایت قاطع از نیروی انتظامی
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه اگر منطقی و منصفانه به نقاط قوت و ضعف توجه شود دیگر دشمن نمی تواند سیاه نمایی و اخلال ایجاد کند، گفت: نباید توقعات مطلق داشته باشیم و باید بدانیم همه چیز نسبی است.

۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۱۳:۳۸

امام جمعه بیرجند:
حضرت زهرا(س) نمونه کامل ولایتمداری/ خستگان مسیر برپایی تمدن اسلامی جای خود را به رویش‌های انقلاب بدهند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر برخی از انقلابیون سابق به هر دلیلی جرات، توان و حوصله همراه کردن انقلاب را ندارند، جا را برای رویش های انقلاب باز کنند، انتظار نداشته باشند قطار انقلاب متوقف شود.

۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۳

امام جمعه موقت بیرجند:
برخی در داخل کشور «آمریکا» را کعبه آمال خود می دانند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با تاکید بر اینکه در جنگ نرم نیز با کمک گرفتن از ظرفیت های داخلی می توانیم دشمن را با شکست مواجه کنیم، گفت: برخی در داخل کشور امریکا را کعبه آمال خود می دانند در حالی که امریکا هرگز مدافع حقوق بشر نبوده است.

۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۹