خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷

السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠

Saturday, February 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توسعه روابط
سفیر سابق بغداد در ایران مطرح کرد:
بی ثمر بودن حربه آمریکا برای همسو کردن بغداد در تحریم علیه ایران
کاظمی قمی با اشاره به تلاش آمریکا برای گسترش ایران هراسی در منطقه و همراه کردن عراق با خود در این مسیر گفت: «هیچ اراده ای نمی‌تواند روابط مستحکم بین دو کشور را تخریب کند و روز به روز شاهد توسعه همکاری های دو کشور هستیم.

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۴

روابط عمومی ها نقش محوری دررشد و توسعه دارند
خبرگزاری شبستان: شهردار خرم آباد، با اشاره به نقش روابط عمومی ها درارتباط با دستگاه ها و مردم، گفت: روابط عمومی بازوان رشد و توسعه هر دستگاه بوده و نقش مهمی در تحقق رشد و توسعه دارند.

۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۳:۵۸

وزیر دادگستری:
روابط قضایی با کشورهای جهان توسعه می یابد
خبرگزاری شبستان: وزیر دادگستری، از توسعه روابط قضایی با کشورهای جهان در راستای خدمت به مردم خبرداد.

۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۹

تاکید عمان بر گسترش روابط با سوریه
خبرگزاری شبستان: کادار سفارت عمان در دمشق تاکید کرد: کشورش تمایل به حل بحران در سوریه و توسعه و گسترش روابط دو جانبه دارد.

۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۰:۱۰

عمان در فکر توسعه روابط خود با ایران
خبرگزاری شبستان:روابط میان ایران و عمان در طول زمان دارای فراز و نشیب های فراوانی بوده است اما با وجود این عمان همواره در کنار ایران در حین اتفاقات سیاسی بوده و حال نیز در فکر توسعه روابط اقتصادی خود با ایران است.

۱۳۹۵/۱۲/۱۱ - ۰۷:۴۰

معاون وزیر توسعه اقتصادی لهستان:
توسعه روابط ایران و لهستان ضروری است/ پیگیری عقد خواهر خواندگی اصفهان و کراکوف
خبرگزاری شبستان:معاون وزیر توسعه اقتصادی لهستان با تاکید بر لزوم توسعه روابط ایران و لهستان گفت: عقدخواهرخواندگی اصفهان و کراکوف یکی از موضوعات مهم در دستور کار در این بخش است.

۱۳۹۵/۹/۱ - ۱۲:۲۷

ژاپن در فکر توسعه روابط اقتصادی خود با ایران
خبرگزاری شبستان:روابط تهران - توکیو همواره مسالمت‌آمیز و برپایه احترام متقابل بوده است و در تازه ترین بررسی ها حاکی از آن است که به دنبال اجرای «برجام» شرکت های ژاپنی عزم خود را برای حضور قوی و گسترده در بازار کشورمان جزم کرده اند.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۰۸:۴۵

خدمتگزار:
خراسان جنوبی ظرفیت فراوانی برای توسعه روابط با هند دارد
خبرگزاری شبستان: استاندار خراسان جنوبی گفت: امیدواریم سفر سفیر هند به استان آغازی برای توسعه روابط باشد چرا که خراسان جنوبی دارای ظرفیت های فراوان در حوزه های گردشگری، صنعت، معدن و کشاورزی است.

۱۳۹۵/۲/۸ - ۱۵:۳۷

توسعه روابط ایران و بلغارستان؛ افقی برای سیاستمداران هر دو کشور
خبرگزاری شبستان:سابقه روابط دیپلماتیک ایران و بلغارستان به حدود ۱۱۵ سال می‌رسد. در راستای افزایش تعاملات سفیر بلغارستان در تهران خبر داده که به زودی فصل جدیدی از همکاریهای اقتصادی میان بلغارستان و ایران آغاز خواهد شد.

۱۳۹۴/۱۲/۹ - ۰۷:۱۷

ارتباط تازه تهران و کپنهاگ/تلاش برای تحکیم روابط
خبرگزاری شبستان:هم اکنون رهبران دانمارک در تلاش برای جبران گذشته و جلوگیری از رخدادهای مشابه و در نیتجه بدنبال بازسازی روابط با کشورهای منطقه بر محور منافع اقتصادی هستند.

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۰۷:۲۰

بعد از امضای قرارداد؛ ایرباس بدنبال توسعه روابط اقتصادی ایران و اتحادیه اروپا
خبرگزاری شبستان:شرکت ایرباس بعد از فروش هواپیما بهکشورمان حال بدنبال توسعه روابط اقتصادی ایران با اتحادیه اروپا است و مدیر عامل این شرکت معتقد است دو شرکت ایرباس و ای.تی.آر فقط برای فروش هواپیما در ایران نیستند، بلکه هدفشان ایجاد رابطه پایدار است.

۱۳۹۴/۱۱/۲۴ - ۰۷:۰۴

دبیرخانه شورای هماهنکی مناطق آزاد کشورهای حاشیه خزرتشکیل شود 
خبرگزاری شبستان: معاون شورای عالی مناطق آزاد ایران، بر تشکیل دبیرخانه شورای هماهنکی مناطق آزاد کشورهای حاشیه خزرتاکید کرد.

۱۳۹۴/۲/۹ - ۱۲:۳۳

استاندار گيلان:
شرايط كنوني براي توسعه‌ روابط گيلان و آستراخان بسيار مساعد است
خبرگزاری شبستان:استاندار گيلان در همايش تجاري ايران و روسيه با اشاره به راهبرد مهم سران دو كشور براي گسترش روابط گفت: گيلان و آستراخان از دو طرف نقش مهمي دارند.

۱۳۹۳/۹/۶ - ۱۶:۴۵