خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸

السبت ٢٩ جمادى الأولى ١٤٤١

Saturday, January 25, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه فاروق مظلومی
«نقد هنر» در گفتگو با فاروق مظلومی/۲
نقد تکنولوژیک محصول داده های هندسی هنرمند و اثر هنری است
مقصود من از نقد تکنولوژیک، بهره مندی گسترده تر از تکنولوژی برای دستیابی به نتایج تازه است. جالب است که تاکنون در دنیا هم درباره این رویکرد مطالعات اندکی صورت گرفته و این میزان داده مهم درباره آثار هنری مورد غفلت واقع شده است.

۱۳۹۸/۹/۲۶ - ۰۹:۰۲

«نقد هنر» در گفتگو با فاروق مظلومی/ ۱
«نقد حسی» متاثر از منطق حاکم بر جهان دیداری ماست
منتقد هنر معتقد است نقد زیبایی شناسانه به مجموعه عوامل حسی می پردازد که در یک اثر هنری متبلور می شود و احساس مخاطب را برمی انگیزد.

۱۳۹۸/۹/۲۴ - ۱۰:۱۷

مظلومی عنوان کرد
وقتی نقاشی انتزاعی ما را با حس های گمنام درونمان درگیر می کند
فاروق مظلومی از نمایش آثار نقاشی «سپیده نهاوندی» در گالری سروا خبر داد و گفت: این نقاش در مجموعه انتزاع ما را با حس های گمنام و گم شده مان درگیر می کند؛ حس هایی که قابل بیان نیستند و فقط تلنگری برای احیای یک زندگی فراموش شده در درونمان هستند.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۴:۱۸

نمایشگاه «انتزاع» افتتاح شد
فرا رفتن «فرم» از «کارکرد» در بازنمایی عکاسانه
نمایشگاه گروهی عکس «انتزاع» با کیوریتوری فاروق مظلومی افتتاح شد.

۱۳۹۸/۸/۲۵ - ۱۵:۱۲

فاروق مظلومی خبر داد:
برپایی نمایشگاه گروهی عکس «انتزاع»
نویسنده و منتقد هنری از برپایی نمایشگاه گروهی عکس «انتزاع» خبر داد و گفت: در این نمایشگاه منتخبی از آثار عکاسان انتزاعی در گالری سروا به نمایش در می آید.

۱۳۹۸/۸/۲۲ - ۱۳:۴۸

فاروق مظلومی:
ورود داده های هندسی به کاماچین امکان مطالعات تطبیقی را فراهم می کند
یک منتقد هنری گفت: با ورود لایه های بیشتر اطلاعات به کاماچین می توان در آینده با مطالعات تطبیقی به نتایج جالب توجهی دست یافت.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۸:۴۹