خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٣ شعبان ١٤٤١

Tuesday, April 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صادق ضیاییان
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی خبر داد
پیش بینی سیلاب در ۲۴ ساعت آینده در استان‌های شرقی کشور/ کاهش دما در اغلب مناطق کشور طی ۲ روز آتی
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اعلام این مطلب که در ۲۴ ساعت آینده احتمال سیلاب در استان‌های نیمه شرقی و شمالی کشور وجود دارد از کاهش دما در غالب مناطق کشور خبر داد و گفت: اتخاذ تمهیدات لازم برای خسارات احتمالی کشاورزی انجام شود.

۱۳۹۹/۱/۴ - ۲۰:۱۵

پیش بینی آب و هوا ۲۶ اسفند
ورود سامانه بارشی جدید به کشور
ضیاییان با اشاره به ورود سامانه بارشی طی روز چهارشنبه از غرب کشور، افزود: در این روز در شمال غرب و غرب کشور بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۷

پیش بینی آب و هوا ۲۶ بهمن
ورود سامانه بارشی به کشور / آغاز موج جدید بارندگی از روز یکشنبه
ضیاییان گفت: یکشنبه به تدریج سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می شود و در دامنه های زاگرس مرکزی واقع در غرب و شمال غرب کشور بارش برف و در ارتفاعات البرز در استان های قزوین، البرز و دامنه های زاگرس مرکزی در جنوب غرب بارش پراکنده رخ می دهد.

۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۱:۵۸

پیش بینی آب و هوا ۹ دی/
افزایش غلظت آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی
ضیاییان گفت: با توجه به سکون نسبی هوا، کیفیت هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت در حد ناسالم برای گروه های حساس پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۱۰/۹ - ۱۴:۰۷

پیش بینی آب و هوا ۳۰ آذر/
تداوم آلودگی هوا تا روز سه شنبه/ آغاز بارندگی ها از ۴ دی ماه
ضیاییان با بیان اینکه از روز چهارشنبه سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود، افزود: روز پنجشنبه در شمال غرب، غرب و جنوب غرب و روز جمعه در نیمه غربی کشور سبب بارش باران، وزش باد و در نقاط مرتفع سبب بارش برف خواهد شد.

۱۳۹۸/۹/۳۰ - ۱۴:۰۲

پیش بینی آب و هوا ۲۷ آذر/
افزایش غلظت آلاینده ها در کلانشهرها
ضیاییان گفت: از روز پنجشنبه ( ۲۸ آذر) تا اواسط هفته آینده در اغلب مناطق کشور، جو آرام بوده و به تدریج در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها رخ خواهد داد.

۱۳۹۸/۹/۲۷ - ۱۱:۲۱

پیش بینی آب و هوا ۱۶ آذر/
تداوم بارندگی ها تا پایان هفته در کشور/ هوای تهران سردتر می شود
ضیاییان با بیان اینکه بعدازظهر پنجشنبه سامانه جدیدی غرب و جنوب غرب را فرامی گیرد، گفت: چهارشنبه به تدریج از فعالیت سامانه در نیمه غربی کم شده و در کل نیمه شرقی کشور بارش باران پیش بینی می شود این سامانه، اوایل شب چهارشنبه از شرق خارج می شود.

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۳:۱۳

پیش بینی آب و هوا ۱۳ آذر/
آغاز موج جدید بارندگی در مناطق مختلف کشور
ضیاییان با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید، گفت: پایان هفته در اغلب مناطق کشور بارش برف و باران را خواهیم داشت.

۱۳۹۸/۹/۱۳ - ۱۱:۴۱

پیش بینی آب و هوا ۶ آذر/
ورود سامانه بارشی به کشور/ بهبود کیفیت هوای کلانشهرها
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: از عصر امروز با ورود سامانه بارشی به کشور، علاوه بر بهبود تدریجی کیفیت هوا در شمال غرب، در برخی نقاط استان های واقع در شمال غرب و غرب، بارش باران و برف و وزش باد پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۹/۶ - ۱۲:۴۵

پیش بینی آب و هوا ۴ آذر/
ورود سامانه جدید بارشی از روز چهارشنبه/ تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته
ضیاییان با اشاره به تداوم آلودگی هوا تا پایان هفته گفت: از امروز تا پنجشنبه به تدریج بر غلظت آلاینده های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور، به ویژه تهران، اصفهان، کرج و اراک افزوده می شود.

۱۳۹۸/۹/۴ - ۱۳:۴۴

پیش بینی آب و هوا ۲۹ آبان/
هوای کشور سردتر می شود/ تدام بارش برف و باران
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به کاهش ۷ تا ۱۲ درجه ای دمای هوا، گفت: بارش برف و باران در اکثر شهرهای کشور تا پایان هفته ادامه دارد بنابراین از هموطنان می خواهیم تا از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

۱۳۹۸/۸/۲۹ - ۱۱:۰۳

پیش بینی آب و هوا ۲۰ آبان/
افزایش سرعت باد در نوار شرقی کشور/ تداوم سرمای هوا در مناطق زلزله زده
ضیاییان با اشاره به افزایش سرعت باد در نوار شرقی کشور طی امروز، گفت: طی هفته جاری در نواحی زلزله زده شمال غرب کشور هوای سرد ماندگار خواهد بود و دمای کمینه برای منطقه میانه ۱- تا ۲ درجه و ناحیه سراب حدود ۷- تا ۵ درجه پیش بینی می شود.

۱۳۹۸/۸/۲۰ - ۱۳:۲۳

پیش بینی آب و هوا ۱۱ آبان/
ورود سامانه بارشی جدیدی از امروز/ هوا سردتر می شود
مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود سامانه بارشی جدید، گفت: بارش باران در مناطق مختلف کشور و طی سه روز آینده ادامه دارد.

۱۳۹۸/۸/۱۱ - ۱۴:۱۳