خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه ایت الله اعرافی
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور:
موسوعه قرآنی و روایی سلامت معنوی تدوین شود
آیت الله اعرافی گفت: در موضوع سلامت معنوی نیاز به یک منشور اساسی داریم که می تواند راهنمای همه دانشوران باشد، از سوی دیگر موسوعه قرآنی و روایی در امر سلامت معنوی را دنبال کنیم تا راستای گسترش سلامت اهتمام ورزیم.

۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۴:۴۹

طلاب غیر ایرانی باید گفتمان اسلام ناب را به همه عالم منتشر کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس جامعه المصطفی العالمیه خطاب به طاب خواهر غیر ایرانی گفت:شما دانش آموختگان باید رسالت اسلام و گفتمان اسلام ناب و معارف اهل بیت را به همه عالم منتشر کنید و این افق بلند را به همگان نشان دهید.

۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۴:۱۲

آیت الله اعرافی:
پایه های علمی را باید از سطوح اولیه حوزه تقویت کنیم
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشورگفت: باید پایه های علمی در حوزه را قوی و ادب و ادبیات لازم را برای توسعه دانش فراهم سازیم تا حوزه بتواند درهر جا فقیه، فیلسوف و متفکر داشته و در همه عرصه ها حضور پیدا کند.

۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۳:۵۹

آیت ‌الله اعرافی عنوان کرد
برنامه ریزی کلان شورای عالی در راستای گسترش حوزه انقلابی/ذات حوزه ها انقلابی است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه ‌های علمیه سراسر کشور عنوان داشت: حوزه انقلابی، حوزه ای است که در عرصه های مختلف حضور آگاهانه و موثر داشته باشند و انقلابی بودن در ذات حوزه ها وجود دارد.

۱۳۹۵/۹/۱۸ - ۱۹:۰۶

دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری با آیت الله اعرافی
آیت الله مظاهری در اخلاق عملی الگو است
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی در دیدار اعضای کنگره نکوداشت حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری، ایشان را در اخلاق عملی الگو دانست و گفته های ایشان را نشان از سال ها تلاش در زمینه اخلاق اسلامی برشمرد.

۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۲:۴۰

آیت‌ الله اعرافی:
حوزه علمیه همواره پشتیبان نظام اسلامی خواهد بود/نظام اسلامی الگویی برای جهان شده است
خبرگزاری شبستان: مدیر حوزه‌ های علمیه سراسر کشور گفت: حوزه علمیه در پشتیبانی از انقلاب حضوری جدی داشته و دارد و طلاب و اساتید در صحنه مبارزه با استکبار و همبستگی با ملت‌ های مستضعف حضور پررنگ خواهند داشت.

۱۳۹۵/۸/۱۳ - ۱۳:۲۴

افتتاحیه سال تحصیلی جدید مرکزفقهی ائمه اطهار(ع)
مراسم افتتاحیه سال تحصیلی جدیدومعرفی ممتازین ونمایشگاه عملکرد مرکزفقهی ائمه اطهار امروز شنبه ۲۷ شهریور ماه با سخنرانی آیت الله اعرافی مدیرحوزه های علمیه کشور و آیت الله فاضل لنکرانی در مرکزفقهی ائمه اطهار قم برگزارشد.

۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۱۶:۱۸

اجلاسیه مدیران استانی حوزه های علمیه کشور در قم
اجلاسیه مدیران استانی حوزه های علمیه امروز دوشنبه ساعت ۹با سخنرانی ایت الله اعرافی مدیرت جدید حوزه های علمیه کشور در مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزارشد.

۱۳۹۵/۴/۲۸ - ۱۱:۱۹

رئیس جامعه‌ المصطفی العالمیه:
جریان اقلیت خشن آل سعود مانع شکل گیری نظام وحدت اسلامی است /دریچه قلب اسلام و حوزه های علمیه برای همه جهانیان باز است
خبرگزاری شبستان:آیت الله اعرافی گفت: متاسفانه درجهان اسلام،جریان اقلیت خشن آل سعود مانع شکل گیری نظام وحدت اسلامی است که اگر جهان اسلام به سمت یک وحدت و تقریب در مسیر آرمانهای اسلا می حرکت کند میتواند این غده سرطانی در نظام آموزشی اسلام را عمل کند

۱۳۹۴/۹/۲۵ - ۲۲:۵۳

یادواره سرداران و ۸۳ شهید خیابان تولید دارو قم برگزار شد
خبرگزاری شبستان:ادواره سرداران و ۸۳ شهید خیابان تولید دارو قم با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه قم برگزار شد.

۱۳۹۴/۷/۱۸ - ۱۰:۳۰

مراسم آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی(ع)
مراسم آغاز سال تحصیلی جامعه‌المصطفی(ع) در مجتمع آموزشی امام خمینی (ره) قم  با سخنرانی آیت الله اعرافی ،آیت الله نوری همدانی و آیت الله مقتدایی برگزار شد.

۱۳۹۴/۶/۲۵ - ۱۷:۰۷

امام جمعه قم در گفتگوی اختصاصی با شبستان/
اصل ایجاد کانون های مساجد اقدام خوبی است/ مساجد مورد غفلت قرار گرفته اند
خبرگزاری شبستان: آیت الله اعرافی اصل ایجاد کانون های فرهنگی هنری مساجد را ضروری دانست و گفت: کانون های فرهنگی هنری مساجد باید در تولید آثاری همانند کتاب و نرم افزار سرمایه گذاری های بیشتری انجام دهند.

۱۳۹۴/۲/۱۴ - ۰۷:۲۹

امام جمعه موقت قم در گفتگو با شبستان:
توهین به پیامبر (ص) دست و پا زدن غرب برابر نورانیت اسلام است
خبرگزاری شبستان: این درخشش انوار اسلام در جهان است که به سمت پایه ریزی تمدن نوین می رود و استکبار را به وحشت انداخته تا تدابیر نرم افزاری و هوشمندانه در راستای به جان هم انداختن جهان اسلام را بیندیشد

۱۳۹۳/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۱

آیت‌الله اعرافی:
قدرتهای استکباری مهمترین عامل افراطی گری ها در دنیای اسلام
خبرگزاری شبستان: رئیس جامعة‌المصطفی العالمیه گفت:بهترین نشانه همبستگی مذهبی در افغانستان وجود دارد وروح مقاومت در میان افغان‌ها ستودنی است چرا که توانست در مقابل حمله دو ابرقدرت شرق و غرب به این کشور با مقاومت ایستادگی کند.

۱۳۹۳/۹/۶ - ۱۶:۱۷