خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه
امام جمعه تربت حیدریه؛
امروز خواص جامعه و امت اسلامی نباید میدان را برای دشمن باز بگذارند
حجت الاسلام عصمتی با بیان اینکه هشدارهای اخیر رهبری برای سال ۹۸ نیازمند وحدت، بصیرت و همگرایی و هم افزایی نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی است، گفت: امروز خواص جامعه و امت اسلامی نباید میدان را برای دشمن باز بگذارند.

۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۲۶

دانشجو محور توسعه و پیشرفت/توان موشکی ضامن امنیت کشور و خار چشم دشمنان
امام جمعه موقت یاسوج گفت: اگر توان موشکی ما نبود دشمنان در حمله به کشورمان تردید نمی کردند، زیرا توان موشکی ضامن امنیت کشور و خار چشم دشمنان ایران است.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۲۱:۵۸

حجت الاسلام کرامتی:
دموکراسی عریان غربی در فرانسه/ آمریکا در سازمان ملل منزوی شد
امام جمعه گلپایگان گفت: کشوری که ادعای مهد و تابلوی دموکراسی را دارد، امروز به صحنه عریان دموکراسی غربی بدل شده است، اینها حق ندارند علیه حقوق بشر در ایران حرف بزنند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۹:۲۸

حجت الاسلام شامحمدی:
استعفای نمایندگان در مجلس اثرگذار باشد/با مردم صادقانه سخن بگویید
امام جمعه فریدونشهر با تاکید بر گفتار صادقانه با مردم گفت: دولت موظف است که آب را مدیریت کند و آن را برای همه تامین کند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۹:۲۷

امام جمعه شهرضا:
دانشجویان سربازان قلم به دست انقلاب هستند
امام جمعه شهرضا با انتقاد از عدم حضور مسئولان شهرستان در صفوف نماز جمعه گفت: دانشجویان باید اهل تقوا باشند زیرا آنان سربازان قلم بدست انقلاب هستند و مغزهای علمی، فکری و فرهنگی جامعه اند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۹:۱۱

بیش از چهار هزار نفر از مردم چهارمحال و بختیاری مشکل کم آبی دارند
امام جمعه موقت شهرکرد با تأکید بر اینکه بیش از چهار هزار و ۵۰۰ نفر از مردم استان از مشکل کم آبی رنج می برند، اظهار کرد: این استان یکی از ثرومندترین ذخایر آبی کشور را داراست اما هنوز برخی از روستاهای آن با تانکر آبرسانی می شود و مردم در مضیقه هستند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۶:۳۱

وضعیت نماز در آموزش و پرورش بسیار نامطلوب است
رئیس ستاد اقامه نماز خراسان شمالی گفت: وضعیت امروز اقامه نماز در آموزش و پرورش بسیار نامطلوب و نگران کننده است.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۱۲

امام جمعه زنجان؛
حرکات دانشجویی در راستای استقلال علمی، فرهنگی و اقتصادی کشور باشد
امام جمعه زنجان گفت: حرکات دانشجویی باید با شناخت اهداف نظام، انقلاب و پایبندی به نظام و انقلاب در راستای استقلال علمی، فرهنگی و اقتصادی باشد.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۲۰

نهادینه کردن فرهنگ ارزشمند نماز در بین دانش آموزان وظیفه آموزش و پرورش است
امام جمعه بجنورد گفت: معلمان، دبیران و مسئولان آموزش و پرورش باید با نهادینه کردن فرهنگ ارزشمند نماز در بین دانش آموزان، آن ها را برای خطرات احتمالی آینده بیمه کنند.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۴:۲۰

دیپلماسی انقلابی، راهکار مقابله با سیاست مزورانه اروپا و خصمانه آمریکاست/ تاکید بر توجه به نقش تربیتی نماز در جامعه
امام‌جمعه شهر چوار، گفت: اروپایی‌ها در قضیه برجام بدهی زیادی به ایران دارند، علی‌رغم گذشت این مدت طولانی اروپا از مرحله حرف فراتر نرفته و هنوز اقدامی عملی در این زمینه صورت نگرفته است.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۵۲

برپایی میز خدمت در مساجد استان ایلام
مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام، گفت: این هفته هم‌زمان با برگزاری نماز جمعه در سطح شهرستان‌های مختلف استان، میز خدمت در مساجد و مصلی های نماز جمعه با حضور مسئولان دایر می‌شود.

۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۳:۴۸

آیت الله موحدی کرمانی؛ امام جمعه این هفته تهران
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت‌الله موحدی کرمانی اقامه می‌شود.

۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۰۰

نمازگزار چگونه در نماز به سلام كننده جواب دهد؟
بنابر فتاواي غالب مراجع عظام تقليد، سلام كردن به نمازگزار مكروه است ولی بعضی از آ‌نها این نظر را ندارند.

۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۰:۵۵

نمایندگان مجلس باید رویکردی مدرس گونه داشته باشند
امام جمعه موقت یاسوج با بیان اینکه مدرس زیر بار رضاخان نرفت و مقابل ظلم و بی‌ عدالتی ایستاد تا امروز الگویی برای مجلس و مردم‌ سالاری شود، گفت: نمایندگان باید چنین رویکردی داشته باشند تا بتوان در مقابل اجانب و استکبار پیروز شد.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۸:۴۴

نمایندگان مجلس در رفع مشکلات معیشتی مردم تلاش بیشتری کنند
خطیب جمعه رودسر با بیان اینکه نمایندگان باید برای رفع معضلات مردم تلاش بیشتری کنند گفت: انتظار می‌رود نمایندگانی که با رای مستقیم مردم بر کرسی مجلس تکیه زدند امروز به فکر حل مشکلات باشند و برای رهایی مردم از این تنگنای اقتصادی راه حل ارائه دهند.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۷:۲۲

نمایندگان مجلس منفعت طلبی و سیاسی بازی را کنار بگذارند
خطیب جمعه شهرکرد با تأکید بر اینکه نمایندگان مجلس باید منفعت طلبی و سیاسی بازی را کنار بگذارند، گفت: نمایندگان باید فقط ملاحظه منافع انقلاب را بکنند و از تأمین منافع گروه خاصی از افراد خودداری کنند.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۵:۴۹

امام جمعه قم:
مجلس در راستای وحدت جامعه تلاش کند/در بودجه ریزی باید از اقشار ضعیف حمایت شود
آیت الله حسینی بوشهری گفت: بودجه سال ۹۸ در حال تدوین است و تقاضا از دولت و مجلس این است که بودجه را واقعی ببینید و حمایت از اقشار ضعیف جامعه مد نظر باشد و به ظرفیت های داخلی کشور چشم ببندید.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۴:۴۳

مسئول شورای سیاست ‌گذاری ائمه ‌جمعه گیلان؛
پیوند برادری و اخوت در سایه نماز جمعه استحکام می یابد
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاست ‌گذاری ائمه ‌جمعه گیلان با بیان اینکه گستره نماز جمعه وسیع است، گفت: پیوند برادری و اخوت در سایه نماز جمعه مستحکم می شود.

۱۳۹۷/۹/۹ - ۰۹:۲۲

حجت‌الاسلام ابوترابی فرد، امام جمعه این هفته تهران
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام ابوترابی فرد اقامه می‌شود.

۱۳۹۷/۹/۷ - ۱۴:۳۱

بسیج و بسیجی حد و مرز نمی شناسد/بسیجی در مسیر خود دچار لغزش نمی شود
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه بسیجی در مسیر خود و تندباد دچار لغزش نمی شود، گفت: بسیج و بسیجی مثل شهید حججی حد و مرز نمی شناسد.

۱۳۹۷/۹/۳ - ۱۱:۴۸