خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه
ایستادگی در برابر نظام سلطه، درس بزرگ سوم خرداد است
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه ایلام، گفت: سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی است، به این معنا که همواره نتیجه پایداری و مقاومت طبق وعده الهی، نصرت و پیروزی خواهد بود.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۵:۳۷

حلال و حرام حکومت جمهوری اسلامی حساب و کتاب دارد/جوانان پخته تر به میدان بروند
حجازی گفت: جوانانی در این شهرستان منتظر رفتن به سوریه هستند و این جوانان بیان می کنند که ما عاشق شهادت هستیم، تا این لحظه ممانعت به وجود آمده، چرا که این نسل بایستی پخته تر به میدان بروند .

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۵:۲۲

امام جمعه بجنورد:
ملتی که بصیرت نداشته باشد، مایه شکست رهبران است
 امام جمعه بجنورد با تاکید بر اینکه باید تحلیل سیاسی مردم از مسائل به روز باشد، گفت: ملتی که بصیرت نداشته باشد، مایه شکست رهبران است.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۵:۰۷

خطیب جمعه زنجان:
رجزخوانی دشمن برعلیه انقلاب اسلامی سابقه ۴۰ ساله دارد
امام جمعه زنجان به رجزخوانی ۴۰ ساله دشمن و تهدیدات برعلیه نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمن به خوبی می داند توان مقابله با ایران را ندارد.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۴:۴۵

امام جمعه قم عنوان کرد
ملت ایران شر ماجراجویان منطقه را از بین می برند/مساجد بهترین محل برای همبستگی جوانان
آیت الله سعیدی گفت: ملت بزرگ ایران امروز هم مستحکم تر از سابق آمادگی داریم که در برابر دشمنان ایستادگی کرده و شر هر متجاوز که قصد ماجراجویی در منطقه را دارد، از بین ببریم.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۴:۴۵

امام جمعه موقت تهران:
بیت‌المال باید به همه برسد/ ممیزان دولتی درباره دریافت مالیات دقت و حساسیت زیاد داشته باشند
آیت الله موحدی کرمانی تهران با تاکید بر اینکه بیت‌المال باید به همه برسد نه به عده‌ای خاص گفت: دریافت مالیات حق دولت است اما هر چیزی حساب و کتاب دارد و نباید از افراد بدبخت مالیات بگیریم اما از ثروتمندان نه.

۱۳۹۸/۳/۳ - ۱۴:۰۱

اقامه نماز جمعه این هفته شهر یاسوج توسط آیت الله حسینی
نماز جمعه این هفته شهر یاسوج توسط آیت الله سیدعلی اصغر حسینی اقامه می شود.

۱۳۹۸/۳/۲ - ۲۲:۲۱

موحدی کرمانی خطیب نماز جمعه این هفته تهران
نماز جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله موحدی کرمانی اقامه می شود.

۱۳۹۸/۳/۱ - ۱۰:۴۸

خدمت به روزه داران خالص و به قصد قربت الهی باشد
آیت الله حسینی خدمت به روزه داران را یک عبادت برشمرد و ابراز داشت: خدمت به خلق خدا یک تجارت و دارای سود بوده و باید این خدمت خالص و به قصد قربت الهی صورت گیرد.

۱۳۹۸/۲/۳۱ - ۱۰:۲۹

وجود ۵۵۷ زندانی جرائم غیرعمد در زندان های کهگیلویه و بویراحمد/برگزاری جشن گلریزان در شهرهای استان
جمیاری با اشاره به اینکه امسال ۵۵۷ زندانی غیرعمد در زندان های استان به سر می برند که ۱۶ نفر از این تعداد را خانم ها تشکیل می دهند، خاطرنشان کرد: جشن گلریزان هرساله در شهرهای گچساران، یاسوج و دهدشت برگزار می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۲۳:۱۸

امام جمعه یاسوج:
عمل به رهنمودهای رهبری مشکلات کشور را به حداقل می رساند/مسئولان جلوی گرانفروشی را بگیرند
آیت الله حسینی به سخنان مقام معظم رهبری در جمع کارگزاران و مسئولان عالی نظام اشاره کرد و گفت: اگر این رهنمودها عملی شود، مشکلات مملکت بسیار کم و به حداقل می رسد.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۶:۵۹

آیت الله موسوی:
مقاومت، استراتژی نظام و ملت/تهدید امنیت منطقه، تهدید منافع آمریکا در دنیا است
امام جمعه آران و بیدگل با بیان اینکه حمله نظامی برای دشمن ممکن و مقدور نیست، گفت: وقتی قرار شد امنیت منطقه از بین برود تمام منافع امریکا در دنیا ناامن خواهد شد.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۶:۲۹

امام جمعه قم:
ملت بزرگ ایران از جنگ روانی دشمن هراسی ندارد/اقتصاد کشور بیمار است
حسینی بوشهری گفت: ملت بزرگ ایران از جنگ روانی دشمن هراسی ندارد، باید نقاط ضعف را شناخته و مشکلات را برطرف کنیم، اقتصاد بیمار است و این اقتصاد به نفت وابسته است و از این رو این مشکل وجود دارد.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۶:۲۷

امام جمعه بجنورد:
هیچ ایرانی باشعوری دنبال مذاکره نیست
امام جمعه بجنورد با بیان اینکه آمریکا به دنبال مذاکره برای توقف صنعت موشکی ایران است، گفت: امروز ملت ایران به بلوغ سیاسی رسیده و هیچ ایرانی با شعوری دنبال مذاکره نیست.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۶:۲۰

امام جمعه لنده مطرح کرد:
اصلاح الگوهای مصرف یکی از مهم ترین نیازهای کشور/ضرورت اقتدار بیشتر دولت در بحث تنظیم بازار
محمودی اصل کشورمان را پر مصرف دانست و گفت: اصلاح الگوهای مصرف یکی از مهم ترین نیازهای کشور بوده تا در حوزه های مختلف نیازهای داخلی تامین شود.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۵:۴۵

امام جمعه قزوین:
آمریکا توان رویارویی با ایران اسلامی را ندارد
آیت الله عابدینی گفت: امروز آمریکا به قدرتی پوشالی تبدیل شده که توانایی جنگ با ایران قدرتمند را ندارد و رئیس جمهور آمریکا اینقدر می فهمد که توان رویارویی با ایران اسلامی را ندارد.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۵:۳۹

حجت الاسلام کرامتی:
راهپیمایی علیه حجاب نتیجه برخورد تسامحی با حجاب است
امام جمعه گلپایگان با تاکید بر اینکه صدای دانشجو، صدای ارزش های دینی است، با انتقاد از نحوه برخورد مراکز فرهنگی و دانشگاه ها گفت: برخورد آنها با این مسئله به صورت تسامح و تساهل و نادیده گرفتن آن بوده که نتیجه آن راهپیمایی علیه حجاب بوده است.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۵:۳۶

امام جمعه بوشهر:
نبود نظارت و مدیریت صحیح موجب افزایش قیمت کالاها در بازار شده است
آیت‌الله صفایی بوشهری گفت: یکی از دلایل افزایش قیمت کالاها در بازار، نبود نظارت و مدیریت است که باعث مشکلاتی در معیشت مردم شده و مردم از این وضعیت گلایه دارند.

۱۳۹۸/۲/۲۷ - ۱۴:۵۱

اقامه نماز جمعه این هفته شهر یاسوج توسط آیت الله حسینی
نماز جمعه این هفته شهر یاسوج توسط آیت الله سیدعلی اصغر حسینی اقامه می شود.

۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۲۳:۴۶

راهپیمایی نمازگزاران کهگیلویه و بویراحمدی در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی
نمازگزاران کهگیلویه و بویراحمدی پس از نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی، حمایت خود را از مواضع دولت و شورای عالی امنیت ملی در خصوص برجام اعلام کردند.

۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۰۸:۲۲