خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه
حجت الاسلام عرب:
مانع تراشی امریکا در کمک به سیل زدگان، به دور از کرامت انسانی است
امام جمعه موقت ابوزیدآباد و بخش کویرات گفت: وقتی کشور اسیر سیل است و ملت های مختلف کمک های بشر دوستانه ای را انجام می دهند ولی آمریکا حساب های هلال احمر را مسدود می کند این به دور از کرامت انسانی و نشان دهنده خباثت آمریکاست.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۶:۰۶

امام جمعه بجنورد
خودکفایی در تولید، وابستگی به دشمنان را از بین می برد
آیت الله یعقوبی با تاکید بر اینکه خودکفایی در تولید، وابستگی به دشمنان را از بین می برد، گفت: اگر در تولیدات خودکفاشویم، دیگر دشمن نمی تواند با تحریم ها به جنگ ما آید.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۵۲

امام جمعه قزوین:
عزت و استقلال ایران نتیجه ایستادگی در برابر آمریکا است
آیت الله عابدینی گفت: باید توجه داشت که در مذاکره با آمریکا هیچ چیزی عاید ما نشده جز آن که تحریم ها بیشتر، محکم تر و بی رحمانه تر شد اما هر کجا که محکم ایستادیم صاحب عزت، قدرت و استقلال شده ایم.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۴۹

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:
تحقق رونق تولید نیازمند هماهنگی و همکاری همه نهادهای حکومتی است
حدادعادل با اشاره به اینکه تحقق رونق تولید نیازمند هماهنگی و همکاری همه نهادهای حکومتی است، گفت: قوای سه گانه باید درکنار هم قرار بگیرند و از تولیدکننده داخلی حمایت کنند.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۵:۰۹

خطبه های نماز جمعه بخش آسمینون؛
تجلى وحدت و همدلى، خروشان‏ تر از سیل خروشان‏ بود
امام جمعه آسمینون، گفت: در حادثه سیل اخیر، تلاش مردم، روحیه‏ همبستگى و بسیج‏ شوندگى در میان آنان، بسیار خوب بود و ملت ایران جانانه وارد میدان شدند و كمك‏ كار مسئولین بودند. 

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۴:۵۰

امام جمعه موقت بوشهر:
ادعای دلسوزی آمریکا نسبت به سیل زدگان ایران بی اساس و دروغین است
امام جمعه موقت بوشهر گفت: سیل اخیر باعث رسوایی جهان استکبار شده و ادعای دلسوزی آمریکا نسبت به سیل زدگان ایران بی اساس و دروغین است.

۱۳۹۸/۱/۱۶ - ۱۴:۴۵

حجت الاسلام ابوترابی فرد، خطیب نماز جمعه این هفته تهران
نماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام ابوترابی فرد اقامه می‌شود.

۱۳۹۸/۱/۱۴ - ۱۱:۵۳

حجت الاسلام ناصریان:
رونق تولید، راه مقابله با توطئه های اقتصادی دشمن
امام جمعه موقت آران و بیدگل گفت: اگر شعار سال یعنی رونق تولید از سوی مسؤولان جدی گرفته شود، دیگر هیچ قدرتی یارای مقابله و ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی را نخواهد داشت.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۹:۵۸

امام جمعه قم:
گفتمان اقتصاد مقاومتی و تولید ملی را باید حمایت کنیم/ برنامه جامع و راهبردی برای مقابله با تحریم ها در زمینه تولید داخلی ایجاد شود
آیت الله اعرافی گفت: باید برنامه جامع و راهبردی برای مقابله با تحریم ها در زمینه تولید داخلی ایجاد شود و بانک‌ ها با رویه ‌های اصلاح شده در رفع مشکلات کوشیده و مشکلاتی که در مسیر تسهیلات سرمایه گذاری است را برداشته تا تولید داخلی رونق گیرد.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۶:۰۳

خطیب موقت نماز جمعه تهران:
شعار امسال به منزله روح اقتصاد مقاومتی است
حجت الاسلام علی اکبری با اشاره به اینکه شعار امسال هم به منزله روح اقتصاد مقاومتی است، گفت: در سند اقتصادی مقاومتی رکن اساسی مساله تولید است که رهبری امسال موضوع تولید را به عنوان رویکرد عمومی و جهت گیری کشور معرفی کردند.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۴:۵۳

امام جمعه مشهد:
وقتی مدیریت جهادی نباشد رحمت الهی هم برای مردم مشکل پدید می آورد
آیت الله علم الهدی گفت:وقتی مدیریت جهادی نبود و محور مدیریت، مسئولیت و خدمت نباشد از هر حادثه و جریانی ولو رحمت الهی، نکبت و نقمت برای مردم به وجود می‌آورد و این طبیعی است.

۱۳۹۸/۱/۹ - ۱۴:۰۵

بیانات رهبری چراغ راهی برای مسئولان/شعار سال نیازمند اقدام عملی است
خاضع بیانات مقام معظم رهبری را چراغ راهی برای مسئولان در نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت: شعار سال نباید در حد شعار بماند، بلکه نیازمند اقدام عملی در این زمینه است.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۲۱:۲۱

امام جمعه موقت بوشهر:
حضرت زینب (س) نماد ولایتمداری و پیامدار قیام حسینی بود
امام جمعه موقت بوشهر: اهل بیت عصمت و طهارت (ع) معدن رسالت و علم الهی هستند و همچنین حضرت زینب کبری (س) نماد ولایتمداری و ایمان به معبود و پیامدار و پیامبر قیام حسینی و شهدای محرم است.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۶:۲۷

امام جمعه قم:
شعار سال ۹۸ مکمل شعار سال هاي قبل است/دولت در پشتیبانی رونق تولید بکوشد
آيت الله سعیدی گفت: شعار امسال، مکمل شعارهای سال قبل است و اگر تولید راه بیفتد در اقتصاد کشور نقش اساسی داشته و امید است دولت پشتیبان و برطرف کنند تولید در کشور باشد.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۴:۵۱

خطیب نماز جمعه تهران :
امنیت اقتصادی نقش کلیدی در تحقق رونق تولید دارد/فرمایش رهبری در اول سال سند بالادستی است
آیت الله خاتمی با اشاره به اینکه برای رونق تولید باید به پنج نکته اساسی توجه کرد، گفت: در رونق اقتصادی امنیت اقتصادی نقش کلیدی دارد که مبارزه با فساد بخشی از این امنیت اقتصادی است. مبارزه با قاچاق بخش دیگر از این امنیت اقتصادی است.

۱۳۹۸/۱/۲ - ۱۴:۴۷

نماز جمعه یکی از ظرفیت های ارزشمند انقلاب اسلامی است
پناهی به نقش نهاد نماز جمعه اشاره کرد و گفت: نماز جمعه یکی از ظرفیت های ارزشمند انقلاب اسلامی است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۸:۵۸

خطیب جمعه شهرکرد:
مسئولان با رفع مشکلات امید را در دل ها پررنگ کنند
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه در سفر اخیر به این روستا شاهد مشکلات بسیار دیگری بودیم، کفت: مسئولان باید با رفع سریع چنین مشکلاتی امید را در دل مردم پررنگ کنند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۳۵

امام جمعه بجنورد:
ایران به منطق قوی در مسائل جهانی رسیده است
امام جمعه بجنورد با بیان اینکه ایران به منطق قوی در مسائل جهانی رسیده است، گفت: امروز کشور به برکت رهبری حکیم، استقامت مردم و جان فشانی شهدا به تأثیرگذاری اساسی در منطقه رسیده است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۱۶

امام جمعه قم:
بیانیه گام دوم انقلاب منشوری است که باید مورد توجه باشد
آیت الله حسینی بوشهری به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری تشریح شده است، گفت: این بیانیه یک منشور است که در برنامه ریزی ها باید به آن توجه شود و یک تجربه گرانسنگ توسط رهبری معظم انقلاب است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۴:۲۷

آیت الله امامی کاشانی، امام جمعه این هفته تهران
نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت آیت الله «محمد امامی کاشانی» در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.

۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۰۱