خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نماز جمعه
ممانعت از برپایی نماز جمعه در مسجد «امام صادق» بحرین
آل خلیفه برای ۱۶۴ هفته متوالی از برپایی نماز جمعه در مسجد «امام صادق» در الدراز جلوگیری کرد.

۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۱۲:۱۹

امام جمعه یاسوج:
شعار مرگ بر آمریکا هرگز ترک نخواهد شد/تلاش دشمنان در مقابل سد فولادی ملت ایران کارساز نیست
آیت الله حسینی با بیان اینکه دشمنان از ابتدا تاکنون هر آنچه که توان داشتند انجام دادند، گفت: آمریکا که هیچ، اگر دشمنان صد برابر آمریکا هم باشند در مقابل سد فولادی مردم ایران کاری نخواهند توانست انجام دهند

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۲۲:۳۰

مقام معظم رهبری پاسخ کوبنده ای به ترامپ و ایادی استکبار داد
محمودی اصل با بیان اینکه آمریکا همواره با اعمال تحریم های ظالمانه خود به دنبال تغییر حکومت ما بوده، گفت: مقام معظم رهبری با هوشمندی، درایت و الگوگیری از سیدالشهدا، پاسخ کوبنده ای به ترامپ و ایادی استکبار داد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۲۰:۴۴

امام جمعه اهواز:
مدیران باید شرایط زندگی خود را در حد مدیر تراز انقلاب اسلامی قرار دهند
نماینده ولی فقیه در خوزستان، با بیان اینکه مدیر در تراز انقلاب اسلامی باید متدین و دین باور، متخصص و کارآمد و تلاش بی وقفه و شبانه روزی داشته باشد، گفت: مدیران باید شرایط زندگی خود را در حد مدیر تراز انقلاب اسلامی قرار دهند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۷:۵۰

امام جمعه شهرستان نظرآباد:
دیدار رهبر معظم انقلاب ایران با نخست وزیر ژاپن نمایش اقتدار علوی بود
حجت الاسلام موسوی دیدار رهبر معظم انقلاب ایران با نخست وزیر ژاپن را نمایش اقتدار علوی خواند و گفت: سه اصل عزت، مصلحت و حکمت برای جهانیان به نمایش گذاشته شد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۷:۰۹

لزوم التزام عملی به دستورات دینی
آیت الله معلمی با تاکید بر لزوم التزام عملی به دستورات دینی، گفت: مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی ندانست.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۵۷

امام جمعه بوشهر:
سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بیانگر ضعف و در بن‌بست قرار گرفتن آمریکا است
آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه سفر نخست وزیر ژاپن به ایران بیانگر ضعف و در بن‌بست قرار گرفتن آمریکا است و افزود: آمریکا از طرفی پیام مذاکره با ایران را ارسال می‌کند از طرفی دیگر تحریم‌های خود بر علیه کشور را تشدید می‌کند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۴۲

امام جمعه ابوزیدآباد و بخش کویرات:
مواضع رهبر انقلاب در میانجی گری نخست وزیر ژاپن، مایه عزت هر ایرانی است
حجت الاسلام عرب گفت: مواضع قاطع برخورد صریح مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) در این دیدار و در موضوع میانجی گری ژاپن در قبال ایران و امریکا بسیار قابل توجه و تامل و مایه عزت هر ایرانی است

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۰۷

امام جمعه نکا:
موضع گیری رهبری در برابر آمریکا، عزتمندانه و با اقتدار بود
حجت‌الاسلام محمدی‌لائینی گفت: موضع گیری رهبری در برابر آمریکا و پیام رئیس جمهور آمریکا، موضع بسیار درست و منطقی از روی عزت و اقتدار بوده است.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۶:۰۵

امام جمعه قیدار:
ملت ایران هرگز تن به سازش و مذاکره نمی دهد
امام جمعه قیدار با اشاره به اینکه عقب نشینی در برابر دشمنان انقلاب هزینه های بسیاری بر کشور تحمیل می کند، گفت: ملت ایران هرگز تن به سازش و مذاکره نمی دهد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۵۲

امام جمعه قزوین:
ایستادگی و مقاومت ملت ما موجب عقب نشینی سران آمریکا می شود
آیت الله عابدینی گفت: اگر ما در برابر آمریکا ایستادگی کنیم، سران این کشور عقب نشینی خواهند کرد، باید توجه داشته باشیم که هر کجا و هر زمان ملت ایران ایستادگی از خود نشان دادند آمریکایی ها عقب نشینی کردند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۴۹

امام جمعه سلطانیه:
تنها راه مقابله در برابر زورگویی‌های دشمنان، مقاومت است
امام جمعه سلطانیه با تاکید بر اینکه تنها راه مقابله در برابر زورگویی‌های دشمنان، مقاومت است، گفت: ملت انقلابی ۴۰ سال است که ایستاده اما وظیفه مسؤولان سنگین است و باید مقاومت ملت را با حل مشکلات اقتصادی، معیشتی و بیکاری تکمیل کنند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۴۴

امام جمعه بجنورد:
سخنان مقام معظم رهبری در دیدار "آبه" بیانگر اعتلای امت اسلام و تحقیر ترامپ بود
امام جمعه بجنورد، به سخنان و مواضع رهبری در دیدار نخست وزیر ژاپن اشاره کرد و گفت: مواضع رهبری، اعتلای امت اسلام و تحقیر شدن ترامپ را نشان داد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۴۰

امام جمعه مشهد:
مذاکره راه حل مشکلات اقتصادی نیست بلکه میانبر تسلط آمریکا بر ملت است
آیت الله علم الهدی گفت: مذاکره مسئله حل مشکلات اقتصادی ما نیست، مذاکره راه میانبر آمریکا و اروپا برای سلطه بر ما، انقلاب و نسل ما هست، مذاکره نه برای این‌ که ما را از تحریم اقتصادی خلاص کنند، می‌خواهند خودشان را خلاص کنند.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۵:۲۶

امام جمعه زنجان:
ایران با تولید هرگونه سلاح هسته ای مخالف است
امام جمعه زنجان با اشاره به اینکه براساس فتوای رهبری، ایران با هرگونه تولید سلاح هسته ای مخالف است، گفت: با توجه به سابقه آمریکا در تولید کلاهک های هسته ای، حق اظهار نظر در مورد ایران را ندارد.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۴:۵۱

امام جمعه ابهر:
دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب اسلامی، نمایش اقتدار ولایت در جهان بود
امام جمعه ابهر با تاکید بر اینکه نکته سنجی رهبر در این دیدار نخست وزیر ژاپن را غافلگیر کرد، گفت: این دیدار نمایش اقتدار ولایت در جهان بود.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۴:۰۶

امام جمعه قم:
مقام معظم رهبری با اقتدار دروغگویی و بی منطقی ترامپ را به دنیا ابلاغ کردند/در سایه مقاومت، آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
سعیدی با اشاره به ترفند میانجیگری دشمنان گفت: در جریان هشت ساله دفاع مقدس نیز شاهد این بودیم اما با دیپلماسی مقاومت، شاهد شکست های پی در پی دشمنان هستیم.

۱۳۹۸/۳/۲۴ - ۱۳:۴۸

احمد خاتمی خطیب نماز جمعه این هفته تهران
نماز عبادی سیاسی این هفته تهران به امامت آیت الله سید احمد خاتمی اقامه می‌شود.

۱۳۹۸/۳/۲۲ - ۱۲:۴۱

استاندار البرز:
عدالت محوری اساس رفتاری مسئولان دستگاه های اجرایی است
شهبازی با تأکید بر لزوم پیگیری مشکلات مردم توسط مسئولان، گفت: پیگیری مطالبات مردمی مهم ترین اصل در عدالت محوری مسئولان دستگاه های اجرایی است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۲۰:۲۴

خیانت قرن حقی برای ملت فلسطین قائل نیست
مجاهدی نسب گفت: تعبیر خیانت قرن بهتر از به کارگیری معامله قرن است، چرا که هیچ حقی در این معامله برای مردم مظلوم فلسطین در نظر گرفته نشده است.

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۹:۱۸