خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٢

Tuesday, January 26, 2021

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آمد نیوز
امام جمعه گچساران
دستگیری سرشبکه «آمد نیوز» دنیا را گیج و مبهوت کرد/نباید مردم را دلسرد کرد
حجازی به دستگیری روح الله زم سرشبکه سایت «آمد نیوز» اشاره کرد و گفت: سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یک عملیات پیچیده وی را دستگیر کرد و هنوز دنیا گیج و مبهوت مانده است.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۳:۳۶

سخنگوی سپاه خبر داد
پخش جزئیاتی از مسائل مربوط به «روح‌الله زم» در آینده ای نزدیک
سردار شریف با تاکید بر اینکه سازمان اطلاعات سپاه اجازه نخواهد داد عملیات دستگیری سرشبکه آمدنیوز با تلاش های عده ای فرصتی برای اختلاف در اقشار جامعه ایجاد کند از پخش جزئیاتی از مسائل مربوط به «روح‌الله زم» در آینده ای نزدیک خبر داد.

۱۳۹۸/۸/۱ - ۱۴:۵۴

مرتبطین آمدنیوز برای ابراز ندامت با سایت گرداب ارتباط برقرار کنند
پیرو دستگیری سرشبکه سایت و کانال معاند آمدنیوز، سایت گرداب بیانیه‌ای صادر کرد.

۱۳۹۸/۷/۳۰ - ۱۲:۵۵

امام جمعه دهدشت مطرح کرد:
جامعه باید در جهت رشد و تعالی حرکت کند/دستگیری «روح الله زم» افتخار آفرینی سپاه اسلام را به نمایش گذاشت
حسینی با بیان اینکه دستگیری روح‌الله زم توسط اطلاعات سپاه با عملیات پیچیده و فریب اطلاعاتی صورت گرفت، اظهار داشت: این عملیات افتخار آفرینی سپاه اسلام را به نمایش گذاشت.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۷:۰۱

امام جمعه موقت یاسوج مطرح کرد:
دستگیری «روح الله زم» نتیجه طراحی هوشمندانه عملیات اطلاعات سپاه/ضرورت شناسایی و محاکمه عاملان داخلی سایت آمد نیوز
حکمتی نیک گفت: مهم‌تر از دستگیری فردی رذل و حقیر (روح الله زم) که به خودی خود ارزش چندانی ندارد، کار اطلاعاتی نوین و تمیز فرزندان انقلاب در سازمان اطلاعات سپاه را نشان می دهد که با طراحی هوشمندانه این عملیات را انجام دادند.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۶:۱۹

امام جمعه موقت شیراز تصریح کرد
عملکرد موثر سپاه پاسداران در دستگیری عامل نفاق
حجت‌الاسلام رضوی اردکانی گفت: علیرغم اعمال حفاظتی و امنیتی از سوی برخی کشورهای غربی مدیر «کانال آمد نیوز» توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه و جوانان انقلابی دستگیر شد.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۴:۱۹

امام جمعه گرگان تاکید کرد؛
برخورد قاطع با عوامل داخلی شبکه خرابکار ضد ایرانی
آیت الله نورمفیدی با اشاره به دستگیری روح الله زم به برخورد قاطع با همکاران و عوامل شبکه‌های ضد ایرانی در داخل کشور تاکید کرد.

۱۳۹۸/۷/۲۶ - ۱۲:۵۶