خبرگزاری شبستان

شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

السبت ٥ رجب ١٤٤١

Saturday, February 29, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام ناصر شهیدی
معاون آموزش جامعه الزهرا(س) خبرداد؛
توجه ویژه به آموزش پژوهش محور در جامعه الزهرا(س)
حجت الاسلام شهیدی با اشاره به توجه ویژه به آموزش پژوهش محور در جامعه الزهرا(س) گفت: این مسأله در سه سطح آموزش پژوهشی، مهارت های پژوهشی و فعالیت های پژوهشی کار خود را آغاز کرده است.

۱۳۹۸/۹/۲۳ - ۱۷:۳۷

حجت الاسلام شهیدی در گفتگو با شبستان:
امام سجاد(ع) و دعوت به صبر در سختی های عصر غیبت
خبرگزاری شبستان: پژوهشگر مهدوی گفت: امام سجاد(ع) در صحیفه سجادیه برای ظهور دعا می کنند. این ادعیه مهدوی با هدف ایجاد امید و دعوت به صبر برای مردمی که گرفتار سختی ها بودند و با نیت برطرف شدن سختی های عصر غیبت است.

۱۳۹۴/۸/۱۶ - ۱۵:۰۳

مداحان مظلومیت خاندان اهل بیت(ع) را به تصویر می کشند
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل بنیاد مهدویت کشور گفت: مداحان مظلومیت خاندان عصمت و طهارت(ع) را برای مردم مورد بازخوانی قرار می دهند و به نوعی به تصویر می کشند.

۱۳۹۳/۱۱/۲ - ۱۰:۴۶

حجت الاسلام شهیدی در گفتگو با شبستان:
بازتاب عاشورا در کائنات به روایت ناحیه مقدسه
خبرگزاری شبستان: پژوهشگرمهدوی گفت: بازتاب عاشورا درکائنات بااین عبارات که(پس از شنیدنِ این خبر) رسول خدا(ص) پریشان شد، قلبش مضطرب گریست و ملائکه امیرمؤمنان(ع) را تعزیت می گفتند و مجالسِ ماتم در اعلا علیّین برپا شد، بیان می شود.

۱۳۹۳/۹/۴ - ۱۰:۱۷