خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

الخميس ١٩ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه خردسالان
ثبت نام ۴۰۰نفر قرآن آموز در جامعه القرآن کریم اراک
مدیر شعبه خردسالان جامعه القرآن کریم اراک گفت: از ثبت نام ۴۰۰نفر قرآن آموز خردسال و نوجوان در رشته های مختلف قرآن کریم در این مرکز در ترم تابستان خبر داد.

۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۲:۲۰

یک نویسنده در گفت وگو با شبستان:
«خداشناسی خردسالان» کودکان را با زیبایی خدا آشنا می کند
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام مهاجرانی گفت:«خداشناسی خردسالان» نعمت های خدا به خردسالان را معرفی می کند و توجه آن ها را علاوه بر زیبایی های طبیعت به زیبایی آفریننده جلب می کند.

۱۳۹۷/۳/۷ - ۰۹:۳۶

حجت الاسلام حیدری ابهری در گفتگو با شبستان:
«نقاشی های خدا»به دست خردسالان می رسد
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده از چاپ مجموعه پنج جلدی «نقاشی های خدا» برای خردسالان خبر داد و گفت: خردسالان با این مجموعه نعمت های خدا را مزه مزه می کنند.

۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۰:۰۳

در ایام نوروز ۹۶؛
میزبانی ویژه مرکز گل نرگس از زائران خردسال جمکران
خبرگزاری شبستان: مركز فرهنگی هنری گل نرگس با فضاسازی و تدارك برنامه های ويژه كودكان و نوجوانان از تاريخ ۲۹ اسفند ماه تا ۱۳ فروردين در دو شيفت، از ساعت ۱۰ تا ۲۱ پذيرای زائران و میهمانان خردسال این مکان مقدس است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۲

بهترین بابای دنیا در ماهک
خبرگزاری شبستان: شماره ۷۰ ماهنامه آموزشی فرهنگی خردسالان ایران با عنوان ماهک از سوی مؤسسه آینده روشن(پژوهشکده مهدویت) منتشر شد.

۱۳۹۴/۱۲/۱۵ - ۰۹:۲۱

سروش کودکان و خردسالان آبان ماه منتشر شد
خبرگزاری شبستان:شماره‌ی۲۸۷ ماهنامه سروش کودکان ویژه آبان ماه ۹۴ برای کودکان ۷ تا ۱۱ ساله منتشر و روی پیشخوان مطبوعات سراسر کشور قرار گرفت.

۱۳۹۴/۸/۵ - ۱۰:۰۷

«سروش کودکان و خردسالان» اردیبهشت ماه منتشر شد
خبرگزاری شبستان :شماره‌ی۲۸۱ ماهنامه سروش کودکان ویژه اردیبهشت ماه ۹۴ برای کودکان ۷ تا ۱۱ ساله منتشر و روی پیشخوان مطبوعات سراسر کشور قرار گرفت.

۱۳۹۴/۲/۸ - ۱۱:۵۰

حضور خردسالان در مسجد عاملی برای کاهش آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: یک کارشناس مذهبی بر لزوم تقویت رابطه خردسالان با مسجد تاکید کرد و گفت: این مسئله عامل مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی است.

۱۳۹۴/۱/۲۲ - ۰۹:۰۵

سروش کودکان و خردسالان آبان ماه منتشر شد
شماره‌ی ۲۷۵ ماهنامه سروش کودکان ویژه آبان ماه ۹۳ برای کودکان ۷ تا ۱۱ ساله منتشر و روی پیشخوان مطبوعات سراسر کشور قرار گرفت.

۱۳۹۳/۸/۴ - ۰۹:۵۹

از سوی انتشارات سوره مهر:
دو مجموعه داستان و دو كتاب شعر كودك منتشر می شود
خبرگزاری شبستان:انتشارات سوره مهر به زودی چند كتاب در زمینه خردسالان، كودكان و نوجوانان منتشر خواهد كرد.

۱۳۹۳/۶/۸ - ۱۰:۲۶