خبرگزاری شبستان

جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۸

الجمعة ١٧ ربيع الأوّل ١٤٤١

Friday, November 15, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه حجت الاسلام رضا سعادت فر امام جمعه جیرفت
امام جمعه جیرفت:
یکی از سیاست‌های دشمن، استفاده‌ از جنگ های روانی و رسانه‌ای است
حجت الاسلام رضا سعادت فر،گفت: یکی از سیاست‌های دشمن، استفاده‌ از جنگ های روانی و رسانه‌ای است و قریب ۲۰ سال قبل، اندیشکده‌ای در غرب، پژوهشی به نام جنگ‌های شبکه‌ای را منتشر کرد.

۱۳۹۸/۸/۱۷ - ۱۳:۵۸

امام جمعه جیرفت:
بسیاری از منکرات نشانه ضعف ایمان است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: انسان در ابتدا باید نهی از منکر اعتقادی داشته باشد زیرا بسیاری از منکرات اخلاقی و اجتماعی نشانه ای از ضعف ایمان است.

۱۳۹۸/۸/۱۰ - ۱۲:۵۲

امام جمعه جیرفت: 
کشوری که ولایت در راس آن نباشد روی امنیت و پیشرفت را نمی‌تواند ببیند
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: در زمان سفر به عراق و زیارت یک نکته‌ای را تجربه می‌کنیم و آن این که کشوری که ولایت در راس آن نباشد روی امنیت، پیشرفت، سعادت و عزت را نمی‌تواند ببیند.

۱۳۹۸/۸/۳ - ۱۴:۱۱

امام جمعه جیرفت: 
حفظ آبروی مومن از مصادیق تقواست 
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: حفظ آبروی مومن از مصادیق تقواست اما بی آبرو کردن یکدیگر از مصادیق بی‌تقوایی است که موجب شرمندگی شیعه در برابر امام زمان (عج) می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۲ - ۱۳:۲۴

امام جمعه جیرفت:
شناسنامه بنده حقیقی نیکو سخن گفتن است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: لازمه عبودیت نیکو سخن گفتن است و شناسنامه بنده حقیقی نیز نیکو سخن گفتن است.

۱۳۹۸/۷/۵ - ۱۳:۴۳

امام جمعه جیرفت:
والدین مراقب خوراک معنوی فرزندان خود باشند
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: والدین به فرزندانتان کلام اهل بیت علیهم السلام و قرآن کریم یاد دهید تا فرزندان شما خوراک معنوی خود را از دشمنان دین تهیه نکنند.

۱۳۹۸/۶/۲۹ - ۱۴:۱۷

امام جمعه جیرفت؛
ایمان راه و رمز ورود به قله عاقبت بخیری است
حجت الاسلام رضا سعادت فر، گفت: ایمان راه و رمز ورود به قله عاقبت بخیری است بنابراین انسان با ایمان باید در مقابل شیطان به خداوند خدا توکل کند.

۱۳۹۸/۶/۲۲ - ۱۴:۵۳