خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

الأحد ١٢ شوّال ١٤٤٠

Sunday, June 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صادرات محصولات کشاورزی
استاندار چهارمحال و بختیاری:
ضرورت احداث صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در چهارمحال و بختیاری
استاندار چهارمحال و بختیاری احداث صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در استان را ضروری خواند و گفت: عدم وجود صنایع تبدیلی و فرآوری در استان موجب افزایش سود دلالان و زیان رسیدن به کشاورزان شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰

استاندار چهارمحال و بختیاری:
کشاورزی و دامداری از ظرفیت های مهم چهارمحال و بختیاری است
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت های مهم استان کشاورزی و دامداری است، گفت: با توجه به فعالیت های مختلف در بخش کشاورزی اعم از دامپروری، شیلات، زراعت و باغات و اشتغال بالا، بخش کشاورزی اهمیت اقتصادی بالایی برای استان دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۰۹:۱۴

مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه خبر داد
افزایش ترابری ايمن مسافران دریایی در بنادر غرب هرمزگان
عسکری‌نصب از افزايش ۲۴ درصدي صادرات غير نفتي، افزايش ۲۰ درصدي ترابري ايمن مسافران دريايي و رشد ۲۸ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینر در این بنادر خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۱:۱۱

عدم نیاز به تعهد برای صادرات کمتر از ۵۰۰ هزار دلار
استاندار آذربایجان غربی گفت: رییس بانک مرکزی در خصوص عدم نیاز به تعهد بخش کشاورزی برای صادرات کمتر از ۵۰۰ هزار دلار قول مساعد داد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۱:۲۵

صادرات ۳۰۱ میلیون دلاری بخش کشاورزی از استان همدان
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان اظهار کرد: در سال گذشته ۳۰۱ میلیون دلار در بخش کشاورزی از استان همدان صادرات صورت گرفته است.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۶:۴۱

طی سال گذشته:
صادرات ۲۹۱ هزار تنی محصولات کشاورزی استان همدان
خبرگزاری شبستان:مدیر سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، از صادرات ۲۹۱ هزار تنی محصولات کشاورزی استان همدان خبرداد و گفت: این محصولات معادل ۹۷۲ میلیارد تومان ارزش ریالی داشته است.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۷:۳۶

درآمد ۲۴۶ میلیون دلاری استان همدان از صادرات محصولات کشاورزی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان اظهار کرد: در ۱۰ ماهه امسال ۲۴۶ میلیون دلار میزان صادرات محصولات کشاورزی استان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ میلیون دلار افزایش داشته است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۵

صادرات بیش از ۷۰ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر جهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات محصولات کشاورزی به ارزش ۷۰ میلیون و ۸۴۲ هزار و ۲۰۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۶:۲۵

صادرات بیش از ۵۵ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۳۱ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۵۵ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۴۵۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰:۲۲

کشاورزان برای بهبود صادرات خود وارد عمل شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای خروج از وضعیت کنونی صادرات محصولات کشاورزی، کشاورزان خود باید وارد عمل شوند.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۰:۲۱

صادرات بیش از ۳۹ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۲۸ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۳۹ میلیون و ۵۰۱ هزار دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۴:۳۱

صادرات بیش از ۲۱۸ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۳۴ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۲۱۸ میلیون و ۸۶۴ هزار دلاری از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۲۲:۵۸

صادرات بیش از ۱۸۲ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۳۴ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۱۸۲ میلیون و ۱۷۲ هزار و ۶۵۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۵/۱۲/۸ - ۱۱:۳۱

صادرات بیش از ۳۵ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۳۴ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۳۵ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۳۰۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۲۲:۲۰

مدیر تعاون روستایی یزد:
صادرات ۱۲ هزار تن محصولات کشاورزی استان یزد به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر تعاون روستایی یزد با اشاره به فعالیت های تعاونی های روستایی در بخش کشاورزی گفت: استان یزد در بخش کشاورزی میزان ۱۲ هزار تن محصولات کشاورزی خود را به خارج از کشور صادر کرده است.

۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۴:۱۶

صادرات بیش از ۱۱۳ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۳۴ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۱۱۳ میلیون و هزار و ۱۰۰ دلار از ابتدای سال تا کنون از طریق گمرک مرزی این شهرستان به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۸

صادرات بیش از ۸۹ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر جهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۳۴ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۸۹ میلیون و ۶۱ هزار و ۷۰۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۸:۱۳

ثبات روستاها با ایجاد ارزش افزوده میسر می شود
خبرگزاری شبستان: باید بتوانیم ارزش افزوده و خام فروشی را در مناطق روستایی بارور کنیم چرا که به ایجاد اشتغال، ثروت و درآمد منتهی می شود و زمینه و انگیزه ای پیدا می کند تا روستاییان در روستاهای خود بمانند.

۱۳۹۵/۸/۱ - ۱۴:۴۲

صادرات بیش از ۵۹ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر جهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۲۹ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۵۹ میلیون و ۲۹۱ هزار و ۳۵۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان در نیمه نخست سال جاری به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۱۲:۴۵

صادرات بیش از ۵۰ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۲۸ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۵۰ میلیون و ۹۹۴ هزار و ۸۰۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۵/۵/۴ - ۱۵:۰۸