خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹

الثلاثاء ١٦ ذو القعدة ١٤٤١

Tuesday, July 7, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه صادرات محصولات کشاورزی
شبستان گزارش می‌دهد
تبدیل کارخانجات تبدیلی بهترین راه برون رفت از مشکلات حوزه کشاورزی دزفول 
در حالی که کشور در بدترین تحریم‌های ظالمانه قرار دارد حمایت از بخش کشاورزی و تبدیل محصولات کشاورزی به صنایع تبدیلی بهترین راه‌حل برای رونق کشاورزی، ایجاد اشتغال و ارزآوری است.

۱۳۹۹/۴/۱۴ - ۰۸:۲۱

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام وزارت جهاد کشاورزی:
تولید ۱۱۷ میلیون تن محصولات کشاورزی در سال ۹۸
عباسی معروفان با اشاره به اینکه در سال گذشته حدود ۱۱۷ میلیون تن تولید محصولات کشاورزی اعم از لبنی، پروتئینی، زراعی و باغی داشتیم، گفت: این در حالی است که در سال ۱۳۵۷، این رقم کمتر از ۳۰ میلیون تن بود.

۱۳۹۹/۲/۲ - ۰۸:۰۵

سرپرست تعاون روستایی جنوب کرمان، مطرح کرد
آغاز صادرات محصولات کشاورزی جنوب کرمان به اقلیم کردستان عراق
کیومرث لطفی، گفت: نشست هم اندیشی با  هیئت اعزامی تعاون روستایی اقلیم کردستان، به منظور صادرات به اقلیم کردستان عراق برگزار شد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۱

استاندار کرمان: 
لزوم برقراری ارتباط صادراتی بین جیرفت و کشورهای خارجی 
محمد جواد فدایی، گفت: تنوع و کیفیت محصولات جنوب کرمان بی نظیر است باید به صادرات این محصولات در خارج از کشور توجه کنیم و ارتباط صادراتی بین جیرفت و کشورهای خارجی برقرار شود.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۶:۵۰

رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان  اعلام کرد: 
۵۲ کیلوگرم از محصولات کشاورزی جنوب کرمان سرانه مصرفی هر ایرانی 
سعید برخوری، گفت: جنوب کرمان، سازمان جهاد کشاورزی مستقل دارد و با سطح زیر کشت بالغ بر ۲۴۵ هزار هکتار، قریب ۸۵ گونه زراعی و باغی در این منطقه کشت می شود که ۵۲ کیلوگرم از محصولات کشاورزی این منطقه سهم سرانه مصرفی هر ایرانی است.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۵۳

رییس اتاق بازرگانی جیرفت: 
خلا شرکت های مدیریت صادرات کشاورزی در جنوب کرمان 
عباس جبالبارزی، گفت: عمدتا کشاورزان در فصل برداشت محصول با مشکل فروش و کاهش قیمت محصولات کشاورزی مواجه هستند بنابراین خلا وجود شرکت های مدیریت صادرات احساس می شود لذا حل این مشکل، نگاه ویژه استاندار را می طلبد.

۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۵

مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی خبر داد:
ارزآوری ۶.۴ میلیارد دلاری صادرات محصولات کشاورزی
شجری گفت: صادرات بخش کشاورزی و غذا در سال گذشته، ۶.۴ میلیارد دلار برای کشور ارزآوری داشته است.

۱۳۹۸/۶/۳ - ۲۰:۵۰

استاندار چهارمحال و بختیاری:
ضرورت احداث صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در چهارمحال و بختیاری
استاندار چهارمحال و بختیاری احداث صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در استان را ضروری خواند و گفت: عدم وجود صنایع تبدیلی و فرآوری در استان موجب افزایش سود دلالان و زیان رسیدن به کشاورزان شده است.

۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۰

استاندار چهارمحال و بختیاری:
کشاورزی و دامداری از ظرفیت های مهم چهارمحال و بختیاری است
استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه یکی از ظرفیت های مهم استان کشاورزی و دامداری است، گفت: با توجه به فعالیت های مختلف در بخش کشاورزی اعم از دامپروری، شیلات، زراعت و باغات و اشتغال بالا، بخش کشاورزی اهمیت اقتصادی بالایی برای استان دارد.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۰۹:۱۴

مدیر اداره بنادر و دریانوردی لنگه خبر داد
افزایش ترابری ايمن مسافران دریایی در بنادر غرب هرمزگان
عسکری‌نصب از افزايش ۲۴ درصدي صادرات غير نفتي، افزايش ۲۰ درصدي ترابري ايمن مسافران دريايي و رشد ۲۸ درصدی تخلیه و بارگیری کانتینر در این بنادر خبر داد.

۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۱:۱۱

عدم نیاز به تعهد برای صادرات کمتر از ۵۰۰ هزار دلار
استاندار آذربایجان غربی گفت: رییس بانک مرکزی در خصوص عدم نیاز به تعهد بخش کشاورزی برای صادرات کمتر از ۵۰۰ هزار دلار قول مساعد داد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۱:۲۵

صادرات ۳۰۱ میلیون دلاری بخش کشاورزی از استان همدان
خبرگزاری شبستان:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان اظهار کرد: در سال گذشته ۳۰۱ میلیون دلار در بخش کشاورزی از استان همدان صادرات صورت گرفته است.

۱۳۹۷/۳/۲۸ - ۱۶:۴۱

طی سال گذشته:
صادرات ۲۹۱ هزار تنی محصولات کشاورزی استان همدان
خبرگزاری شبستان:مدیر سرمایه گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان همدان، از صادرات ۲۹۱ هزار تنی محصولات کشاورزی استان همدان خبرداد و گفت: این محصولات معادل ۹۷۲ میلیارد تومان ارزش ریالی داشته است.

۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۷:۳۶

درآمد ۲۴۶ میلیون دلاری استان همدان از صادرات محصولات کشاورزی
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان همدان اظهار کرد: در ۱۰ ماهه امسال ۲۴۶ میلیون دلار میزان صادرات محصولات کشاورزی استان بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۷ میلیون دلار افزایش داشته است.

۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۵:۳۵

صادرات بیش از ۷۰ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیر جهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات محصولات کشاورزی به ارزش ۷۰ میلیون و ۸۴۲ هزار و ۲۰۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۶:۲۵

صادرات بیش از ۵۵ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۳۱ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۵۵ میلیون و ۸۸۹ هزار و ۴۵۰ دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۶/۸/۹ - ۱۰:۲۲

کشاورزان برای بهبود صادرات خود وارد عمل شوند
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای خروج از وضعیت کنونی صادرات محصولات کشاورزی، کشاورزان خود باید وارد عمل شوند.

۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۰:۲۱

صادرات بیش از ۳۹ میلیون دلاری محصولات کشاورزی از آستارا به خارج از کشور
خبرگزاری شبستان: مدیرجهاد کشاورزی بندر آستارا از صادرات ۲۸ نوع محصول کشاورزی به ارزش ۳۹ میلیون و ۵۰۱ هزار دلار از طریق گمرک مرزی این شهرستان از ابتدای سال جاری تاکنون به خارج از کشور خبرداد.

۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۴:۳۱