خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٣ جمادى الثانية ١٤٤١

Tuesday, February 18, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه نمایشگاه پژوهش
در مراسم اختتامیه؛
صنایع خلاق و غرفه های برتر نمایشگاه پژوهش و فناوری گلستان معرفی شدند
با اختتامیه نمایشگاه پژوهش و فناوری صنایع خلاق و غرفه های برتر استان گلستان معرفی شدند.

۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۲۰:۳۵

ارائه سه هزار طرح فناوری قابل تجاری سازی در بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی
همزمان با برگزاری بیستمین نمایشگاه بزرگ دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار کشور بیش از ۳۰۰۰ طرح فناوری مراکز تحقیقاتی،دانشگاهی و دانشجویی که قابل تجاری سازی تشخیص داده شده اند، واگذار می شوند.

۱۳۹۸/۹/۱۹ - ۱۹:۴۹

نمایشگاه پژوهش و فن بازار در مرکز خراسان شمالی افتتاح شد
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار با حضور معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی استاندار خراسان شمالی امروز دوشنبه افتتاح شد.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۱۳:۵۹

استاندار گلستان:
به کارگیری پژوهش در صنعت هزینه زندگی را کاهش می دهد/ نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری فن بازار گلستان افتتاح شد
حق شناس گفت: اگر نتایج پژوهش ها در بخش صنعت به کارگیری شود هزینه زندگی کاهش می یابد و بخش صنعت، دولتی و بخش خصوصی باید دست به دست هم بدهند.

۱۳۹۸/۹/۱۷ - ۱۵:۰۹

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس بیان کرد:
نمایشگاه های پژوهشی باید سبب ایجاد ارتباط بین دانشگاه و صنعت شوند
بابایی گفت: نمایشگاه ها باید با رویکرد جذب ایده ها با توجه به نیازهای واقعی جامعه در جهت ایجاد ارتباط بین بخش های اجرایی، صنعتی و دانشگاهی برگزار شوند.

۱۳۹۷/۹/۲۷ - ۱۶:۵۲

در نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار تأکید شد؛
پژوهش ها باید کاربردی شود/ دانشگاه ها و مدیران اجرایی پژوهش را مطالبه کنند
استاندار خراسان شمالی بر کاربردی شدن تحقیقات و پژوهش ها تأکید کرد و گفت: باید با یک نقشه راه مدون، به سمتی حرکت کنیم که پژوهش ها کاربردی شده و خروجی آن به خوبی مشخص باشد.

۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۴:۴۵

اختتامیه نمایشگاه هفته پژوهش/ دو هزار و ۸۰۰ موسسه آموزش عالی در کشور فعالیت دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی با بیان اینکه دو هزار و ۸۰۰ موسسه آموزش عالی و ۸۰ هزار عضو هیات علمی در کشور داریم، گفت: ظرفیت دانشجویان ثروت عظیمی است که می تواند کشور را به سمت توسعه و تحول در زمینه های مختلف هدایت کند.

۱۳۹۶/۹/۹ - ۱۳:۳۱

اختصاص ۷۷۰ میلیون تومان اعتبار به نمایشگاه هفته پژوهش در خراسان شمالی
خبرگزاری شبستان: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی از اختصاص ۷۷۰ میلیون تومان اعتبار به برگزاری نمایشگاه هفته پژوهش خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت پژوهش، باید هر ساله شاهد ارائه دستاوردهای پژوهشی پررونق تر باشیم.

۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۰۸:۰۶

۴۷ صدم درصد؛ سهم بودجه پژوهش کشور از GDP است
خبرگزاری شبستان: دبیرکل ستاد هفته پژوهش و فناوری کشور، سهم بودجه پژوهشی  را ۴۷ صدم درصد از GDP (تولید ناخالص داخلی) بیان کرد و گفت: با وجود ۷۵هزار هیئت علمی، پنج میلیون دانشجو و ۱۲ میلیون دانش آموز این رقم بسیار ناچیز است.

۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۳:۰۳

در آئین اختتام جشنواره فناوری و پژوهش استان مطرح شد؛
خراسان شمالی ظرفیت مناسبی در بخش های کشاورزی و صنعت دارد
خبرگزاری شبستان: خراسان شمالی ظرفیت مناسبی در بخش های صنعت و کشاورزی دارد که می تواند با کمک دانشگاهیان خود به جایگاه واقعی خود برسد.

۱۳۹۴/۹/۲۲ - ۱۳:۲۱

امروز صورت گرفت؛
افتتاح نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: همزمان با آغاز هفته پژوهش، نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری با حضور جمعی از مسئولان در محل نمایشگاه های بین المللی شهر کرمانشاه افتتاح شد.

۱۳۹۴/۹/۱۵ - ۱۴:۳۱

استاندار لرستان:
توسعه پژوهش زمینه ساز تقویت و تولید علم است
خبرگزاری شبستان: استاندار لرستان با تاکید بر ضرورت توسعه زیر ساخت های پژوهش در جامعه، گفت: تحقیق و پژوهش بستر رشد و توسعه در جامعه هستند.

۱۳۹۳/۹/۱۶ - ۱۶:۴۱

به مناسبت هفته پژوهش؛
نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در خراسان شمالی دایر می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته اجرایی ستاد هفته پژوهش، فناوری، اشتغال و توسعه کارآفرینی خراسان شمالی، از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در بجنورد خبر داد.

۱۳۹۳/۹/۱۵ - ۲۱:۰۱

قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی:
تحقیق و پژوهش، اهرم توسعه فرهنگ، اقتصاد و سیاست است
خبرگزاری شبستان: قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه نقش پژوهش در توسعه همه جانبه انکارناپذیر است، گفت: پژوهش اهرم مهمی در  توسعه فرهنگ، اقتصاد و سیاست در جامعه است.

۱۳۹۳/۹/۱۰ - ۱۲:۱۷

رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی:
پیوند بین صنعت و دانشگاه بسیار سست است
خبرگزاری شبستان: رئیس پارک علم و فناوری خراسان شمالی با ذکر اینکه باید پیوند بین دانشگاه و صنایع مستحکم و قوی شود، عنوان کرد: به‌نوعی از سوی صنعت به دانشگاه‌ها به‌منظور رفع نیازهای آنان بی‌اعتمادی وجود دارد و این وضعیت باید مرتفع شود.

۱۳۹۳/۹/۳ - ۱۲:۵۷