خبرگزاری شبستان

شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸

السبت ١٦ ربيع الثاني ١٤٤١

Saturday, December 14, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سید محمود تدینی
مدیرعامل جمعیت خیریه نیک اندیش:
برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب با شرکت ۲۵۰ تولید کننده
تدینی از برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب با شرکت ۲۵۰ تولید کننده در سال جاری خبر داد و گفت: این نمایشگاه بسیار فوق العاده است و تمام البسه زنان ( مانتو، کفش، روسری....) با ۳۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه خواهد شد.

۱۳۹۸/۹/۱۶ - ۱۳:۲۸

مدیر عامل جمعیت خیریه نیک ندیش:
دولت به جای تصدی گری از خیریه ها حمایت کند
تدینی با بیان اینکه دولت به جای تصدی گری از خیریه ها حمایت کند گفت: سوال ما از دولت این است آیا واقعا خیریه ها چاه نفت دارند که این قدر نسبت به آنها بی تفاوت است، خیریه ها ساختار خوبی دارند و از افراد سالم و امین جامعه تشکیل شدند.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۰:۲۵

یک مشاور خانواده:
عروسی های کم هزینه با دوام تر از جشن های پرهزینه و لاکچری است
تدینی با بیان اینکه برگزاری عروسی های لاکچری ضامن دوام و بقای زندگی مشترک جوانان نیست گفت:زوج هایی که به جای گرفتن جشن عروسی پر هزینه به زیارت مشهد مقدس می روند و فقط به یک جشن کوچک و کم هزینه اکتفا می کنند در زندگی زناشویی بسیار موفق ترند.

۱۳۹۸/۹/۵ - ۱۱:۴۵

مشاور خانواده:
نمایش جهیزیه لاکچری در تلویزیون بزرگترین خیانت به جامعه است
تدینی گفت: نمایش جهیزیه لاکچری در تلویزیون بزرگترین خیانت به جامعه است، به گونه ای که امروزه چشم و همچشمی به روستاهای ما نیز سرایت کرده است. ریشه این چشم و همچشمی ها تجمل گرایی و گم شدن هویت ماست.

۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۱۰:۴۹

مشاور خانواده:
نداشتن ثبات شخصیتی مانع بزرگی برای ازدواج جوانان است
تدینی گفت: بیشتر جوانان به دلیل عدم« ثبات شخصیتی» تمایلی به ازدواج ندارند؛ هر کسی را می بینند، عاشق می شوند. در واقع آنها از یک سو عاشق از آن سو فارغ می شوند.

۱۳۹۸/۶/۱۲ - ۰۸:۵۸