خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

الأربعاء ١١ شوّال ١٤٤١

Wednesday, June 3, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه معضل اجتماعی
سایه ترس جولان سگ‌های ولگرد در معابر مازندران
جولان سگ‌های ولگرد در خیابان‌ها و معابر مازندران نه تنها موجب آسیب محیط زیست می‌شود بلکه امنیت و آسایش شهروندان را به مخاطره می‌اندازد که لزوم اتخاذ راهکارهای اساسی برای رفع این مشکل، ضروری به نظر می‌رسد.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۰:۱۰

واکاوی عوامل طلاق از دیدگاه امام جماعت مسجد صبوری قائمشهر
خبرگزاری شبستان: طلاق، پدیده ای در جامعه محسوب می شود که آمار آن، روز به روز افزایش می یابد و ۱۰ عامل افزایش این معضل اجتماعی در گفتگو با امام جماعت مسجد صبوری قائمشهر مورد بررسی قرار گرفت.

۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۹

ضعف معنویت و اخلاق دینی از عوامل ارتکاب افراد به خودکشی است
خبرگزاری شبستان: معاون تبلیغ حوزه علمیه استان کرمانشاه، گفت: دوری از معنویت و ارزش ها انسانها را به سمت پوچی سوق می دهد و برخی افراد در این شرایط اقدام به خودکشی می کنند.

۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۶:۴۹

دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی تاکید کرد:
استقبال از طرح های مشارکتی در حوزه مبارزه با مواد مخدر/ ۵۵ درصد طلاق ها نشات گرفته از اعتیاد است
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: متاسفانه بیش از ۴۰ درصد سرقت ها، ۵۵ درصد طلاق و ۲۳ درصد خشونت و مردم آزاری ها نشأت گرفته از اعتیاد است.

۱۳۹۵/۳/۳۰ - ۱۴:۲۴

معضلی اجتماعی/ رشت در محاصره دست فروش‌ها
خبرگزاری شبستان: کار در اسلام از چنان اهميت ويژه‌اي برخوردار است که قرآن کریم پیوسته مردم را به کار و تلاش دعوت می‌کند اما گاهی اوقات کارکردن غیرمتعارف افراد موجب بروز مشکلاتی شده و معضلاتی را ایجاد می‌کند که دستفروشی یکی از این موارد است.

۱۳۹۴/۳/۶ - ۱۲:۱۷

طرح مکان یابی اعتیاد گام مهمی برای کاهش اعتیاد در ایلام است
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و پیشگیری اداره کل بهزیستی استان ایلام، اجرای طرح مکان یابی اعتیاد را گام مهمی در جهت کاهش معضل اجتماعی اعتیاد در استان دانست.

۱۳۹۳/۹/۳ - ۱۱:۲۸