خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸

الأحد ٢٨ جمادى الثانية ١٤٤١

Sunday, February 23, 2020

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه موسسه هنرمندان پیشکسوت
با حضور هنرمندان در هتل لاله
کیک تولد پیشکسوت متولد آذر بریده شد
موسسه هنرمندان پیشکسوت با برگزاری جشن تولد از هنرمندان متولد ماه آذر در هتل لاله تجلیل کرد.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۲۳:۲۷

عظیمی در مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت مطرح کرد
کاهش بودجه موسسه هنرمندان پیشکسوت/ درخواست هنرمندان از نوبخت برای بازبینی
مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اشاره به کاهش بودجه این موسسه در سال ۹۹ گفت: هنرمندان پبشکسوت  نسبت به این بودجه اعتراض دارند و از دکتر نوبخت خواستند در این بودجه بازبینی کند.

۱۳۹۸/۹/۱۸ - ۲۳:۱۳

دیدار موسسه هنرمندان پیشکسوت با اکبر گلپایگانی
برخی از اعضای موسسه هنرمندان پیشکسوت شب دوشنبه (۱۱ آذر ماه) با حضور در منزل اکبر گلپایگانی(گلپا) با این پیشکسوت موسیقی و عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت دیدار کردند.

۱۳۹۸/۹/۱۲ - ۱۶:۱۷

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت:
شان هنرمند تکریم او پس از مرگ نیست
عباس عظیمی می گوید موسسه هنرمندان پیشکسوت علاوه بر برگزاری جشن و دورهمی برای هنرمندان، در تلاش برای ثبت خاطرات و انتقال تجربیات آن ها به آیندگان است.

۱۳۹۸/۶/۱۴ - ۱۲:۲۵

در گفتگو با عباس عظیمی مطرح شد
تلاش برای حفظ استقلال موسسه هنرمندان پیشکسوت
مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت با اشاره به طرح ساماندهی موسسات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از دغدغه مسئولان و هنرمندان عضو پیرامون حفظ استقلال آن سخن گفت.

۱۳۹۸/۶/۹ - ۱۱:۵۷